Page 241 of 741 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 341 ... LastLast
Results 3,601 to 3,615 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #3601
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    moja 4.2

    Btw. Elf kim jestes? Bo ja tez z konina

  2. #3602
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Rafaello to jesli hipoteza jest prawdziwa to jestes jeszcze w gim? Na oko 2kl? ^^

  3. #3603
    Witcher Winch2006's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Krolestwo Niebieskie ( Nowa Wieś )
    Age
    35
    Posts
    680
    no ja niemam sie czym chwalic... powiem tylko tyle ze w III gim. mialem 3,4 a teraz siedze w pierwszej TECH... Elektronik w kętach sux na maxa zmieniam profil, jebac all :
    -----------------------------------
    Winch2005 // Winchester // Bleik2004 // Polkovnik_Bleik

    Triumph is the prize of our fight, for surviving
    Triumph is the nature of our blood, blood still running
    Triumph the fulfillment of our dreams, winning battles
    Triumph our god and our hope, for surviving

  4. #3604
    Naddar
    Guest
    ufff dobrze ze nie zlozylem na elektronika ;p

  5. #3605
    Zub_Zub
    Guest
    elektronik jest fajny^^ tyle ze z 38osób zostało 25 jak nazrazie^^ niewiadomo jeszcze ilu komisa zaliczy, pzynajmniej u nas^^ ale ogólnie elektronik jest fajny, klimaci i wogóle, tylko dziewczyn na wymarciu..-_- ale kogo by tam baby obchodziły:P

  6. #3606
    Registered User MalaR_87's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Poland\Tychy
    Age
    36
    Posts
    891
    elektronik ciekawy profil no i niestety troszke trudny
    nawet nie wiecie jak sie przydaje wiedza w tym zakresie
    Last edited by MalaR_87; 22nd June 2005 at 03:11 PM.

  7. #3607
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    Kiel napisał(a)
    Rafaello to jesli hipoteza jest prawdziwa to jestes jeszcze w gim? Na oko 2kl? ^^
    wiesz niewiem jak ty ale ja sie dobrze ucze a na moje oko to ty jestes w 1 gimnazjum, bo urodziles sie w

  8. #3608
    Witcher Winch2006's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Krolestwo Niebieskie ( Nowa Wieś )
    Age
    35
    Posts
    680
    U nas bylo 30, odpadlo 6 osob. Drugie tyle ma komisa a czy im sie uda? ja im zycze dobrze. Swoja droga jak bym przeszedl pierwsza klase to bym siadl w drugiej :/ Zle trafilem, zjebana klasa same przymuly z ktorych co drugi twierdzi ze stery od ATI dzialaja na kartach NVIDII :/ trzech cpunow w klasie i paru fajnych gosci. Ale ogolem sux, niemoglismy sie zgrac wogule... zwieszony wychowawca i chujowi nauczyciele z ktorych polowa powinna byc juz dawno na emeryturze. Dyktuja jedno, pytaja drugiego a na sprawdzianach jest trzecie. Polskiego niezapomne, w gim. chodzilem trzy lata do klasy humanistycznej :| Dobrze mi szlo, ale przy tej babie co mnie teraz uczyla to szlag by trafil. Mila kobieta, ale chocbym niewiem jakbys sie uczyl to zawsze dostaniesz dop'a. Napiszesz wlasnymi slowami to zle, a jak napiszesz podyktowana notatke to znow zle bo sie uczysz na pamiec :/ Szkoda tego roku... ale coz, mam juz nauczke ;p Bylo tez w tym wiele mojej winy zawsze bylem leniwy jesli chodzi o nauke... tez gimnazjum nauczylo mnie ze tam sie tylko przychodzilo, a w szkole sredniej zmienia sie to... gwaltownie. A co do samego profilu to niemam zastrzezen, ma on przyszlosc i to czego sie tam idzie nauczyc przyda sie w wielu sytuacjach. TEraz ide na zarzadzanie inf.
    -----------------------------------
    Winch2005 // Winchester // Bleik2004 // Polkovnik_Bleik

    Triumph is the prize of our fight, for surviving
    Triumph is the nature of our blood, blood still running
    Triumph the fulfillment of our dreams, winning battles
    Triumph our god and our hope, for surviving

  9. #3609
    Zub_Zub
    Guest
    heh paamietqam ze tez mialem taka klase na poczatku ale to sie poprepisywali część niezdała i już jest layt^^ nauczyciele to wszedzie podobni ale juz sie wdrożyłem, przy lenieniu sie cały dzień jestem w sanie maxymalnie wykożystać potencjał muzgowy by zdawać przy minimalnej liczbie dopów, w tym roku dwoje magistrów ,,profesorów" mnie udopiło:/ kapa tylko że maturalne mi zjebali mendy...

    a co do profilu to te jak przyszłem to miałem technik elektronik o specjalizacji systemy i sieci komputerowe,
    przepisałem sie na inna specjalizacje, do tórej trafiali ci co sieniedostali na moje i zonk, dopiero w czwartej klasie tzn za rok sie będą zawodowe różnić^^ ale przynajmniej niemiałem zdupczoonych peoplów w klasie:P

  10. #3610
    NightElf
    Guest
    Btw. Elf kim jestes? Bo ja tez z konina
    no jak to kim ? sobą OLd w3 playerem (bez przesady XD) no skillowcem :P ? n00bem xD ? znany jeszcze jak kto inny ale to poufne informacje
    sprcyzoooj pytanie :P

    btw. nie wiedzialem ze w Koninie oprocz mnie i moze ze 2-3 osob ktos gra w cos innego niz GTA i TOnyHawk no i CS xD ;P

  11. #3611
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    jakbys zobaczyl ile moich kumpli z konina gra to bys sie przerazil, kto wie moze ja nawet cie znam tylko twoje acc za duzo mi nie mowi :P

  12. #3612
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Rafaello napisał(a)
    wiesz niewiem jak ty ale ja sie dobrze ucze a na moje oko to ty jestes w 1 gimnazjum, bo urodziles sie w
    Ja sie z tym nie ukrywam ^^, a wedlug hipotezy ludzie z xpama, ktorzy maja wiecej niz 4.0 musza byc w gimnazjum jeszcze ^^

  13. #3613
    NightElf
    Guest
    na pewno nie wszyscy ale w WIEKSZOSCI przypadkow na pewno tak jest.. z tym ze to nie chodzi tylko o xpam bo w szkole sredniej srednia 4.0 przy sporym zainsteresowaniu grami / komputerami jest ciezko do osiagniecia... - przy minimalnej nauce (u mnie praktycznie zerowej) osiagnac 4.0 to moze tylko osoba wyjatkowo zdolna ... mysle oczywiscie o rozsadnych szkolach bo sa tez takie szkoly srednie gdzie ma sie 4.x za samo to ze sie do niej przychodzi (wiem co mowie)

  14. #3614
    torogron
    Guest
    a najbardziej zlewam z sytuacji kiedy qmpel ma "4" na maturalnym z angielskiego a nie potrafi nic w tym jezyku sie wypowiedziec a ja mam "3" i sie dogadam przy wielu okazjach -_-

    i przez to moge sie nie dostac tam gdzie chce
    no ale coz, rownosc w Polsce

  15. #3615
    Erdamon=Lewatywa
    Guest
    Srednia ocen to gowno znaczy, duzo osob ma wysoka srednia przez w-f i takie tam podobne przedmioty, ja mam 3,4 liczac ze na w-f zbytnio nie chodze, tak samo na muzyke, sztuke itp. Wazne jest zeby przejsc do nastepnej klasy bo i tak za rok sie juz tych ocen nie bedzie pamietac

Page 241 of 741 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 341 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates