Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast
Results 151 to 165 of 194

Thread: Taktyki

  1. #151
    Registered User fistaszek1's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    77
    Heh, chcesz zagrać z moim kumplem? Możemy umówić się na ggc 2v2 om. Btw po co Ci acc kolesia który mnie uczył wara? Pewnie i tak go nie znasz ;] Mogę powiedzieć tyle że 2 lata temu jakoś miał na northrend 40 lvl ;] Tzn tak mi mówił, ale sądząc po jego skillu to mu wierzę. Po prostu nie chcę rozpowiadać jego nicku, on pewnie też by nie chciał, tymbardziej że teraz jest inactive. Ale jak bardzo Ci zależy to napiszę ;p
    Last edited by fistaszek1; 13th January 2010 at 06:19 PM.

  2. #152
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    w dote nie gram juz ponad pol roku wiec nie ma sensu teraz sie umawiac na gre :P ale gralem w nia od 2004r. i wiem ze na ta gre trzeba poswiecic bardzo duzo czasu zeby wszystko ogarnac przy graniu nawet 3h dziennie pol roku wydaje mi sie malo.

    btw w dote powinno sie grac 5vs5, w lutym bede mial wiecej czasu i moze wroce doty, zbiore stara gwardie wyjadaczy i mozemy zagrac


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  3. #153
    Registered User fistaszek1's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    77
    Nom można 5v5, znajdziemy 3 kumpli. Po prostu jak ktoś ma talent - pół roku wystarczy. Takie moje zdanie. Kumpel gra pół roku i naprawdę ''wymiata'', chyba to że będzie grał cw o mistrzostwo polski o czymś świadczy ;] Zresztą jak będzie Ci się chciało grać to zagramy 5v5, po prostu pisz pw

  4. #154
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    ziutek noob nie graj z nim ! ludi the proest tutaj i jeszcze ancient master ;P
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  5. #155
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    fistaszek fajnie sie usmialem ;DDDDDDDD dota 2v2 om xD wiesz w ogole co to dota ? chyba nie ^^ ja gram ponad rok czasu a i tak jestem noob w porownaniu do ludzi z ss, a co dopiero z jakiegos mym, mcity, czy dawne ravens. Wiec po chuj sie kurwa wypowiadasz jak gowno wiesz o docie wkurwiaja mnie tacy ludzie mysla ze wiedza wszystko :/ ogarnij sie i wyjdz z domu ;o

    btw a moi kumple to Vigoss i Kuroky

  6. #156
    Registered User fistaszek1's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    77
    Gratuluje manneru. Po tym widać że to Ty nie wychodzisz z domu ;] Zobacz jak piszą inni, Ziutek czy Xauro. Wyrażają swoje poglądy w bardziej wyrafinowany i ludzki sposób. Aż chce się z nimi rozmawiać. A z tym kumplem to nie żartuje bo go znam z reala, gra na ggc, nieraz gram z nim i z jego ziomami z klanu 5v5. Nie znasz go, nie wiesz jak gra to po co flamisz? Że ty grasz rok i jesteś noobem to znaczy że ktoś kto jest bardziej utalentowany nie może grać lepiej w pół roku? Nie mówię że gra 3h dziennie, bo na pewno dużo więcej. Po prostu proponuje 5v5 i dobrą zabawę, ale sądząc po Twoim mannerze popsujesz całą grę. A to 2v2 om to był tylko przykład pubów, że mimo wszystko mamy zgranie. Niestety flaming to chleb codzienny polaka, co nie? Pozdro ;*

    PS. Next time nie gorączkuj się tak podczas pisania posta bo żyłka pęknie i będzie nieciekawie
    Last edited by fistaszek1; 14th January 2010 at 12:29 AM.

  7. #157
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Kacza jak zwykle po swojemu

    Jak ktoś naparza pare lat w pg i inne cg ostro, ma czas, checi i refleks to czemu nie?

    niektorzy 3-4 lata graja i nie umieja last hitowac, a inni podchodza bardziej pokornie, sluchaja bardziej doswiadczonych, czytaja, ogladaja, i szybciej sie ucza.

    nie wiesz do konca kim jest fistaszek i kogo zna, po za jednym dotąd dalej niezrozumialym ze mna problemem :P to pisze w miare normalnie.

    wszystko zalezy od talentu, czasu i tego czy ktos gra dla zabicia czasu, czy gra i szybko sie uczy, mozesz grac puby 5 lat i nic, a mozesz z pg przejsc na dote, prowadzony przez prosow i grajac inhousy z nimi szybko ogarniesz co i jak.

    zbierzcie ludzi zagrjacie na luzie pare gier (wiem, ze z tym na luzie to bedzie prawie niemozliwe ) ale sprobujcie. i wtedy gadajcie.
    po co od razu z mordą....

    Chociaz fistaszek mogles podac acc lub chociaz nakierowac, a noz tutaj kojarzy ta osobe.
    A nie ha... znam kogos, ale nie powiem kogo
    Last edited by Ludwiczek; 14th January 2010 at 12:40 AM.

  8. #158
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Ludi, a ja znam koroky a vigoss to moj kuzyn cioteczny ;D Ludi nie chce mi sie klocic ale dobrze wiesz ze nie da sie od tak w pol roku byc chuj wie kim.Nikogo nie oszukasz fatowski mistrzu, z tym zdaniem ze w pol roku jestes the best of ich troje^^;d Ty fistaszek chyba nie wiesz co to znaczy no manner ;o jak narazie to pisze "luzno" wiec stfu

    A umiesz czytac ze zrozumieniem fistaszek ? napisalem ze jestem noobem w porownaniu do tych z ss itd. a nie ze jestem tyopwym noobem w stylu jak ty: czesc mam kumpla jest przejebanie zajebisty jest najlepszy w polsce i ja tez tak gram ( robie lothara dla rikiego ) i w ogole. i pewnie nazywa sie overpow ? Wiec nie madruj mi tu... Bo naprawde zbiera mi sie na placz jak widze co piszesz
    Wymadrzasz sie na kazdym kroku... jezusicku, chron panie boze o tego chopoka przed złym dotykiem urwij mu kabel od internetu

    Ludi a co to priv ?;d
    btw do spania bo masz L4, a jak sie ma L4 to sie jest "chorym" ;D

  9. #159
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Kacza nasz forumowy rozpierdalator dobry chlopak ale glosno mowi:P

    Kacza wyobraz sobie Koreanczyka lub Japonczyka i teraz powiedz, co sie nie da w pol roku ??:P

    Kazdy wie, ze L4 to dodatkowy urlop :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  10. #160
    Registered User fistaszek1's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    77
    Ludwiczek, tak jak pisałem wcześniej - po prostu nie chcę rozpowiadać nicków. No ale ok w końcu sami swoi ^^ Ziutek: Nick tego mojego ''teachera'' to ap0c.exor na north, tutaj miał pink_hero a wcześniej cow_ent_cziken. Nie patrz na staty bo one dużo nie znaczą Nick mojego kumpla z doty to Kikuchiyoo. Btw Kacza - ja mówię o polskim poziomie. Nie chodzi mi o światowy, bo Kiku nie miałbym pewnie żadnych szans z najlepszymi graczami, ale z pewnością jest jednym z (naj)lepszych polskich graczy w dote. To samo co np powiedzieć o Terrorze w pg. To jeden z najlepszych polaków, ale z Grubby'm czy Moon'em nie ma żadnych szans na zwycięstwo. Nie wymądrzam się tylko piszę prawdę. Czy to że znam kolesia który dobrze ogarnia dotę to coś złego? I to że dzięki temu można zagrać z Wami jakieś dobre 5v5? Nazywasz mnie typowym noobem a nawet nie wiesz jak gram, normalka Tzn też gram jakieś pół roku, nie uważam się za pro czy coś, ale też nie za jakiegoś ''typowego'' nooba. Umiem last hittować, gankować, przy dobrym picku nieraz sam utrzymać linie, ale wiem że sporo rzeczy jeszcze muszę poprawić by być dobrym. Razem w teamie naprawdę nieźle gramy, mamy zgranie i dobre zrozumienie. To nie zawsze były puby 2v2/5v5, często graliśmy już z ustawionym teamem (też kumple tak jak my) i dawaliśmy im radę dość łatwo. Mi również nie chodziło o to że jesteś typowym noobem, bo sam napisałeś ''i tak jestem noob w porównaniu do ludzi z ss'' chodziło mi tylko o to że imo Kiku dałby radę chociaż niektórym z ss. Gdzie napisałem że ja też tak dobrze gram jak on? Pokaż mi w którym poście? Hm? Rikim rzadko gram, a jak go wylosuje to robię mu diffusal... nie prowokuj bo to niestety nic Ci nie da. Jeśli chcesz zobaczyć co to znaczy manner - porównaj swoją wypowiedź do ostatnich 20 postów w tym temacie. O reszcie Twoich słów się nie wypowiadam bo szkoda zachodu ;p Pisz sobie co chcesz, możesz nawet pokazać swój ''prawdziwy'' no manner, ale chociaż nie przeszkadzaj w kulturalnej dyskusji, bo była taka dopóki tu nie wbiłeś.

    Ludi: O jakim problemie piszesz? Jeśli chodzi Ci o tamtą dyskusje z firewallem to nie ma problemu, może rly nie poczułem klimatu tego forum, w sumie mam to gdzieś bo dyskusja imo zamknięta ;p
    Last edited by fistaszek1; 14th January 2010 at 09:03 AM.

  11. #161
    Registered User
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Poland
    Age
    32
    Posts
    7
    Jaką taktykę obrać w mirrorze vs ork, gdzie przeciwnik gra tc + trolle + doktorzy ew. szamani, a ja jako pierwszego hero gram bm?

  12. #162
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    W takiej sytuacji zagrałbym wróżbitą z wilkami + kilka siepaczy.. Ciśniesz trola po trolu na samym początku gry i powinno działać Pamiętaj żeby atakować jednostki(w tym przypadku trole) a nie bohatera. Nigdy nie dawaj swojemu przeciwnikowi rozwalić się na mapie!
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 28th January 2010 at 10:03 PM.
    Former ''Hacks Team'' member.

  13. #163
    Registered User
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Poland
    Age
    33
    Posts
    9
    [skasowane]
    Last edited by Glizdka; 3rd February 2010 at 05:26 PM.

  14. #164
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Quote Originally Posted by Glizdka View Post
    Od Ronina dostałem linka do tego posta z cynkiem, że wypowiedź "fistaszka1" to niezła drama... i nie pomyliłem się

    po1. Ja, Kikuchyioo, ani ktokolwiek z naszego klanu ciebie nie zna, sorry, przyśniło ci się coś i w to uwierzyłeś, masz jakieś marzenia, pragniesz dołączyć do naszego klanu, OK, napisz podanie na naszej stronie
    po2. Jesteśmy klanem określającym się na skill Mid, mam na mysli polską scenę doty, jeśli szukasz "(naj)lepszych graczy" to polecam szukać w UCP np., napisz do Cup'a, ostatnio mówił, że potrzebują organizatora. Nasze ego niestety nie jest tak wyśrubowane
    po3. Dostałeś na pysk hejt za bycie nikim i zasłaniasz się, że "znasz" kogoś? (tu gigantyczne podkreślenie, że żaden z nas a ZWŁASZCZA Kikuchyioo cie koleś nie zna) to że mój pies srał na chodniku Elvisa znaczy że zostanę gwiazdą muzyki? Ogarnij się, tak?
    po4. Nie będziemy brać udziału w twoich śmiesznych grach 2v2 om na Xpamie, czy o czym tam się rozpisujesz, gramy tylko na Garenie, m.in. dlatego, że na Xpamie jest zbyt wysokie stężenie tak nieszczęśliwych ludzi jak ty


    pozdrawiam wyjątkowo nieserdecznie i ozięble: Glizdka

    xaxaxaxa OWNED ;DDDDDDDDDDDDDDDd

  15. #165
    Registered User fistaszek1's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    77
    usuniete
    Last edited by fistaszek1; 3rd February 2010 at 05:56 PM.

Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates