Results 1 to 4 of 4

Thread: [FAQ] Port 6112, Error Sund oraz pare Innych

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lizz4rD
    Guest

    Post [FAQ] Port 6112, Error Sund oraz pare Innych

    Zaczyna minie już irytować why disc etc na w3 wiec zrobię takiego FAQ dla Polaków z neostrada i w siec bo zdzierżyc nie mogę ^^

    w trakcie gry wyskakuje ci "połącznie zostało przerwane"
    przyczyna:
    masz FW ? odp : tak! >>wyłącz (bądź jak tak bardzo się boisz udostępnij w FW port 6112)
    nadal wyskakuje ??
    przyczyna:
    nie masz zew ip odp: tak! >> propos admina zęby ci przekierował port 6112 na TWÓJ KOMPUTER (twoje we ip) nie na cala siec //
    albo jeśli sam jesteś adminem wejdź w parametry modemu i tam ustaw przekierowywanie (virtual erv albo NATP-czy coś podobnego ;p)

    nadal wyskakuje ?? odp: tak! wejdź w opcje w3> gra> i tam masz port jeśli jest inny niż 6112 to zmień go właśnie na 6112.

    nadal wyskakuje?? tak ! odp: no to masz problem ja ci już nie pomogę


    teraz error najczęściej spotykane na w3 to wlanie error sund/elf/talons/arch/mpg etc

    masz cos tkaeigo: tak! odp: niestety reinstalacja sterowników bądź w3 proponuje zacząć od sterowników

    masz zła wersje w3 jak się łączysz z EBN ?? tak! odp: scignij instalera z eurobattle.net i zainstaluj jeśli to nie pomoże to reinstaluj w3 (nie instaluj żadnych patchy, ściągnij instalatora i go zainstaluj)

    Chcesz grac na org i na xpamie?? tak! odp: xpama uruchamiasz przez skróty stworzone przez instalatora a oryginalna przez war.exe w katalogu z gra (niestety po każdym wejściu na org musisz dodawać od nowa bramkę bądź instalować (custom) instalatora (loader bez no-cd crack)

    jeśli ci wyskakuje error przy ładowaniu się gry to znaczy ze albo masz mh (stara wersja) albo ze masz zjebanego w3 :P rozwiązanie ściągnij nowego MH !!
    a propos mh, widziałem gdzieś stuffa do wykrywania mh na erv tylko nie pamiętam gdzie jak znajdę to wam podrzucę ;P
    Last edited by KaCzA; 23rd August 2010 at 02:07 PM. Reason: update

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates