Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 25

Thread: cerere ban Midorfeed aka immortal.faith

  1. #1
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122

    cerere ban Midorfeed aka immortal.faith

    in min 5 cam asa am cerut votekick rhasta ptr ca facea feed , nu ma lasa sa cred dadea magii pe crepi , a murit de vreo 2 ori dupa care s-a suparat , venea tp dadea plasa pe crep etc , totul la misto si zicea " e gata oricum hai". am vazut ca nu ma lasa se cresc m-am dus padure , si farmam padurea. venea langa mine si astepta sa dea last hit cu prima magie cu rhasta . toata echipa a vrut kick rhasta inca din min 5 , numai immortal nu vroia , el astepta minutul 10 sa ii dea kick sa nu se dea rmk , a si zis pe all "daca dau kick play " (si era min 8). prin min 12 dupa mult feed , ii da kick lui rhasta , nu-i da nici macar ban , ptr ca ii convine la prost 18 puncte amp***a.cer ban jucatorului midorfeed ptr refuz de kick si de rmk , si ptr ca nu i-a dat ban lui rhasta ptr anti-joc. cititi si chat si tot ce vreti , noi am dat kick inca din min 5.

  2. #2
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Ok.
    Dar un link de la joc?
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  3. #3
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    Da , scuze am uitat : [url]http://ro-dota.com/gamestats.php?id=522[/url]

  4. #4
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    pretenashule , macar zi cum a fost, cati au ramas sa dea kick , faptul ca ai dat prima data minutu 8, al 3 lucru, era diferenta dintre farmu nostru, al 4 , nu dau io ban nimanui, fa post pe forum , ca sa nu fie nevoit omu sa ceara unban pt time, adminu judeca mai bine ca tine, sau ca mine. Cat timp nu au dat toti , de ce sa dau si io? just watch the replay, watch the rules, and that's all.
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  5. #5
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    taci te rog , nu are rost sa iti explic cum a fost , stii foarte bine ca ai refuzat kick , asteptai minutul 10 sa nu se dea rmk. nu are rost sa stau la povesti pe forum , m-am injosit destul ca am venit cu cerere de ban dupa atata timp. am ajuns sa umblu pe forum ptr un prost ca tine , disperat de puncte , si de 100 $ drq.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    craiova
    Age
    35
    Posts
    55
    50$ si foamea e mare team stack-uri lasa n00bi jos pt a dezavantaja echipa adversa,vrea sa isi ia si el acum de sarbatori ciobote ca se pun zapezile, nr1 go go 50$,nu e vb de 100$ locu 1 50$ nu 100 $ de unde 100 $ pe criza asta sa promoveze un no-lifer care joaca 5-10 jocuri pe zi cu team stack pt a face pncte sa fie pe 1 penibil mai bine nu se ajungea aici cu promovarea am mai ziso si o repet ce-a mai mare idiotenie bataie pe pnct si magari pe fata no RMK no kick feeder etc.

  7. #7
    Registered User sir.pui's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Wonder Land
    Posts
    127
    @@

  8. #8
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    prodigy, imi place ca incerci sa te lupti pentru ideile tale de tigan genial, da intai, iti sugerez sa duci o lupta cu limba romana, ca isi cam bate joc de tine
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    craiova
    Age
    35
    Posts
    55
    tigan ? nu ma cunosti nici macar 0.1 % .1 nu suport tiganii ma pis pe ei si la propriu si la figurat de ficare data cand am ocazia,daca te mai uitai prin posturile mele iti dadeai seama ca nu sunt suport sa fiu un sclav alb in propria mea tara 88/14.

    asa ca nu m-ai nimerit mai dai un search pe google si vezi ce inseamna termeni aia.

    Noi trebuie să asiguram existența poporului nostru și un viitor pentru copiii albi.


    BFT ACOLO IN TIGANIMEA TA PT 50 DE $ TRAGE CU DINTI PT CIOLAN.


    PS: pune mana si citeste Mein Kampf daca nu ai cartea o poti gasi pe internet " NU SUPORT SA FIU UN SCLAV ALB IN PROPRIA MEA TARA " paragrafu 8
    Last edited by TheProdigySounD; 8th December 2012 at 03:20 PM.

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    32
    Posts
    1,620
    Rege vezi ca ai facut post dp un cont undercover )
    Eu as pune o regula asa in regulament care suna in felu urmator " La final de sezon/luna cand trebuie acordate premiile pt top 3 vor fi verificati userii din top si daca au incalcat regulamentul grav in special prin multiacc este automat descalificat pentru orice eventual premiu dp ro din lipsa de fair play. Inclusiv aparitia la "hall of fame " pe forum .
    Cum vi se pare?

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    craiova
    Age
    35
    Posts
    55
    o idee buna sper sa se puna in aplicare iar immortal sa se taie pe coaie si era atat de aproape de ciolan pfff.

  12. #12
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    Quote Originally Posted by BegForMercy View Post
    Rege vezi ca ai facut post dp un cont undercover )
    Eu as pune o regula asa in regulament care suna in felu urmator " La final de sezon/luna cand trebuie acordate premiile pt top 3 vor fi verificati userii din top si daca au incalcat regulamentul grav in special prin multiacc este automat descalificat pentru orice eventual premiu dp ro din lipsa de fair play. Inclusiv aparitia la "hall of fame " pe forum .
    Cum vi se pare?
    1) eram la un prieten acasa , e contul lui , m-am jucat de la el cum o fac in weekend ( de obicei merg ptr dota 2)
    2) nu ma ascund beg de nimeni , n-as avea motiv sa joc undercover.
    3) vezi ca esti off-topic , nu te-a intrebat nimeni nimic , n-are legatura multi-acc cu banul nesimtitului astuia.
    si 4)mitix decizia ? sunt cateva ore de cand ai vazut postul

  13. #13
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Ba, ia explicati-mi si mie, care e faza cu premiile, ca nush nimic de chestia asta.
    Primii 3 din top la pub/priv primesc $$ sau cum ?... si cine-i da, windy ?

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    98
    In min 8 cand ati dat votekick, a mai fost cineva din echipa ta care nu a dat (malli sau cum plm ii zice). Nu au dat toti din echipa ta, deci nu era obligat sa dea si el.

  15. #15
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Astept un raspuns.Dupa pot lua decizia
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates