Results 1 to 14 of 14

Thread: Chall

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108

    Chall

    Hoši tak mě napadlo podme se domluvit na nějaký den a hodinu třeba večer a zavzpomínejme......představuju si to tak DEJWIK a ZEEKEE to odkapitánujou at všichni ví kdo je lepši kapitán.

    JOGI zahraje robo cokoliv
    3vil si popláče "a oni mě denajnuly creepa, a já nemám ještě yashu, a co tu dělá ten katapult"
    DIABOL si zapičuje
    Wicker dá robo UNDIDINGA to co je psáno velkým písmem znamená že je to tučné
    NEVi to rozganguje finalní score 2-25-13
    MOLDA si veme TINYho toho má nejlepšího na serveru snad mu někdo neudělá nervy
    SKUTOK a jeho AAčko a hlavně pokud to molda přecejen leavne tak na něj aspon někdo podá BR
    HANNAK šak když má doma tolik pohárů z mezihernáku tak musí být dobrej
    Efedrin ala obávaná sověcká mašina
    Rybka pipka__ sice se o něm říká že už je tak marnej jak DIABOLUV silabeer
    CORBENDALLAS dá nějaké robo gangy na mid s warlocken LVL1 protože "slow je 100x lepší jak nějakej stun"
    JÁ si dám na mid třeba TERRORA nebo LIONA pro ty které bavilo asi půl roku v kuse mi říkat CRUSTY_THE_LION
    STAROPRAmen šak ted vyhrál nightcup
    a mnoho další.................
    salvní ničitelé.....nebo možná si někdo vzpomenete jak se jmenoval ten strašně vpohodě chlapec co s ním hrávala kačka a jeho team................ROOFOVCI přezdívaní také jako "naixovci, lykani, phoenixovci, skeletonové"

    omluva těm které jsem nejmenoval jmenovitě

    BYLO nás hodně a nemyslím si že to bylo nějaké špatné, bavily jsme se nebo ne? Nebo jste si všichni udělaly děcka a vyděláváte na sunar??? tak pokud si to někdo přečtete tak odepište a pokud ne tak já zasupportim nějakyho TRAPEMSO bonefuckera z playdoty....... má docela nahraného boneho
    jen pro zajímavost [url]http://lagabuse.com/stats/player/1/bonefucker#ladder-games[/url] má to 9 stránek
    hoši jinak pěkné prázdniny těm co studují a hodně peněz těm co pracují

    Pokud by se to povedlo tak domluvím CORTHOSE at nám to zaobsuje
    Last edited by kecaduj; 21st July 2012 at 12:43 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates