Takze, kedze je zvykom po kazdom NC napisat nejaky ten offtopic, dnes sa toho chopim ja.

Pride mi neuveritelne smiesne, po tolkych nightcupoch sa pokladat za lepsich hracov ako su balkanci, alebo rumuni. Nie je absolutne nahoda, ze zo 4 teamov sa dostane jeden do finale a dalsi nightcup z 3 sa nedostal do finale pre istotu ani jeden. Je na case si trosku vstupit do svedomia a zacat to brat trosku vaznejsie. Vyhorovky typu, davaji nas jenom na seera a krobelu su uz davno mimo, kedze to uz nejaky cas nehrali a aj tak vyhravaju...

Chcem hlavne povedat, ze posledny nightcup totalne zlyhali kapitani. Tym myslim v podstate vsetkych. Viem ze aj dejwik aj hannak su dobri kapitani, ale tie picky boli, teda v dejwikovom pripade aspon linovanie hrdinov dost napicu. V hannakovom pripade(videl som len semi) bol ten pick naozaj zle domysleny. Davat 3 farmiacich hrdinov do jednej hry, je dost hlupy napad. Je pravda, ze potma je semicarry, ale tiez potrebuje nejaku tu farmu a tym padom ju berie dalsim 2. Pretoze jak aj abadon tak aj sniper sa hrali na hardcarry a skoncilo to tak, ze nikto nakoniec nic nemal. Prejdem k darkovi, ktory odohral len jednu hru. To, ze smoky si po jednej zivotnej hre s kunkkom veri je sice pekne, ale dokonca asi ani ja by som si k takym 4 pickom nedovolil dat kunkku. Povedz mi, aka je sanca, ze trafis vobec 3 hrdinov s uckom? No videli ste, teda hlavne ja, ze nulova, kedze smoky triafal bud 0 alebo 1 hrdinu. Naix pick. To ze na acku sa berie za silneho hera, neznamena ze na serioznej scene nejako dava. Z toho dovodu sa nepickuje ani na jednotke dote, ani na dvojke...

Este by som chcel dodat nieco k hippovemu vystupu na konci hry. Hippo, si dobry chlapec, ale pozri si niekedy svoj replay, konkretne ten, ake si daval fissury. Po takych fisurach naozaj nemozes nikomu nic pisat na shackle ani na nic, pretoze aj vas super sa z nich smial.

Tolko k tomu. Mam naozaj v pici, ze ci si to niekto zoberie k srdcu, ale mal som chut to sem napisat.