Žiadam minimálne predlženie banu pre tohto "veľkého" Moldu za demenciu, opakovany flame minimalne v 3 hrách po sebe, ktoré som následne neuniesol a povedal som mu, čo som povedal a NEPRídE mi to ako niečo hrubé za neustále navážanie sa do mňa, môjho skillu, provokácie typu "dávaš darku" pričom toto je najslabší čaj pričom ma špeciálne hrotil a nikdy si nezabudol odpustiť poznámku, nie vždy oveľa viac urážlivejšiu ako toto... Nebolo to myslené až tak vážne a bolo to vyňaté z kontextu, uznávam trochu to vyznieva že je to na rodinu ale bolo to cielené len voči jeho existencii... Nemám replaye lebo tento Kvetinac čaká 10 hier na to aby som mu už nečo napísal a nemal uložený LastReplay... Dosvedčiť môže misschuge, too_late_to_cry, ice, xy ďalších hráčov... Týmto by osm chcel zároveň apelovať na Gunka nech za neumýselné osočenie "rodiny" - predsa len v mf si to človek nestihne v sekunde rozmyslieť -ale neprítomnosť nadávok u mňa je znakom že som to nemyslel hatersky len už som ho chcel "sundať" intelektuálne náväzne na jeho "polemizovanie o mojom skille" kde pouzil slovicko DAVAS tak ... nevyšlo to ako som mienil ale stále viac hier po sebe trvajúci flame a ponižovanie by už neunieslo viac ľudí, určite veľa ľudí pozná Moldove kecy a výlevy