Results 1 to 5 of 5

Thread: Zablokowana myszka

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Warsaw
    Age
    33
    Posts
    9

    Zablokowana myszka

    Witam.

    Dziś miałem dość dziwny problem, a mianowicie wszystko w samej grze było niekatywne. Tzn. nie mogłem się poruszać, kliknąć żadnej ikonki typu np. atak czy wybór czarów.
    Nie był to lag, bo gra toczyła się dalej, mogłem swobodnie obserwować to co się dzieje na mapie, pisać na chacie, tylko nie dało rady kliknąć na nic w grze.

    Jedyne co, to zdąrzyłem wybrać hero i dojść na swoją linię, a potem taki psikus.

    Spotkał się ktoś z czymś takim?

  2. #2
    New User
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Silesia
    Age
    31
    Posts
    1
    Bug, czasami w grze się zdarza że użyje się umiejętności na wybranego hero a nasz własny się blokuje i idzie jej użyć mimo że hero przciwnika jest w fogu i nic nie da się zrobić, ostatnio 2x tak miałem. Nie do przeskoczenia, warcraft/dota są zbugowane i wszystkiego nigdy niestety nie wyeliminują =/

  3. #3
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Witam,
    Osobiście nie spotkałem sie z takim problemem, ale słyszałem że coś takiego się przytrafia... Zdaje się , że jedyna metoda to restart komputera
    Former ''Hacks Team'' member.

  4. #4
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Poland
    Posts
    193
    Awards
    Taa, najgorzej jak ci się coś takiego na pubie przytrafi, wtedy nooby nie zrobią rmka i będziesz musiał wyjść i dostać bana

  5. #5
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    raz na 100 gier ten bug wystepuje
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates