Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Prelungire ban [ro]Aramis

  1. #1
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075

    Prelungire ban [ro]Aramis

    S-a apucat din senin sa ma injure. (de fapt, probabil din cauza cererii de ban facuta)

    Perioada de ban marita?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	WC3ScrnShot_041012_123406_01.jpg‎ 
Views:	77 
Size:	238.5 KB 
ID:	164448   Click image for larger version. 

Name:	WC3ScrnShot_041012_123718_02.jpg‎ 
Views:	61 
Size:	235.6 KB 
ID:	164449   Click image for larger version. 

Name:	WC3ScrnShot_041012_123731_03.jpg‎ 
Views:	52 
Size:	238.8 KB 
ID:	164450   Click image for larger version. 

Name:	WC3ScrnShot_041012_123941_04.jpg‎ 
Views:	57 
Size:	232.0 KB 
ID:	164451  

  2. #2
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Nu.
    Lvl 0 de la mine , cand face un thread in care isi cere scuze public fata de tine , atunci primeste lvl inapoi.

  3. #3
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Nu le mai arata ma la toti ca ma ai la friends , mi-e rusine :-s

  4. #4
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    Nu.
    Lvl 0 de la mine , cand face un thread in care isi cere scuze public fata de tine , atunci primeste lvl inapoi.

    Prietene de ce i-ai dat lvl 0 ? pentru ca l-a injurat in /w ? eo nu am nimic cu beer dar exista comanda /ignore /dnd /squelch

    Probabil uiti cand juca mapy pe ro si ii injura pe toti ca erau nubi si injuraturi de alea adevarate si primea cate un warn tu ii dai la asta` ban pt /w revinoti frate.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  5. #5
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Quote Originally Posted by AlexStan View Post
    Probabil uiti cand juca mapy pe ro si ii injura pe toti ca erau nubi si injuraturi de alea adevarate si primea cate un warn tu ii dai la asta` ban pt /w revinoti frate.
    Nu, nu uita, nu era pe RO el in perioada aia, asta una, si'a 2a, e nedrept sa ma compari pe mine cu aramis, si'a 3a am luat si eu destule banuri, plus ca nu b0Rn judeca in perioada in care injuram eu mereu o parte din cazuri, mai are rost sa continui? Sau pricepusi dintr'atat, fanule ?

  6. #6
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Da boss :X fie cum zici tu


    PS : normal ca nu compar MapY cu [Ro]Aramis deoarece MapY e cel mai pro pudge ever
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  7. #7
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^ Da mapy totdeauna a fost simpatic...si flame-urile lui aveau o finete + pe mine nu m-a injurat niciodata...

  8. #8
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    asslick...in fine..cum lvl 0 pt injurii

  9. #9
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by AlexStan View Post
    Prietene de ce i-ai dat lvl 0 ? pentru ca l-a injurat in /w ? eo nu am nimic cu beer dar exista comanda /ignore /dnd /squelch

    Probabil uiti cand juca mapy pe ro si ii injura pe toti ca erau nubi si injuraturi de alea adevarate si primea cate un warn tu ii dai la asta` ban pt /w revinoti frate.
    Vroiai sa beer sa ghiceasca ca ala il va injura pe whisper?In cazul de fata e vorba de altceva.Ce ar fii ca tu sa fii postat , sa primesti ban , intamplator de la mine si sa incepi sa ma injuri pe whisper?Crezi ca primesti lvl 4 , lvl 5 sau lvl 0? ( Intrebare retorica ).Am zis sa-si ceara scuze fata de el , si primeste lvl inapoi.E greu sa iti ceri scuze , mai ales ca e vinovat in cazul de fata ? Dar e usor sa injuri in halul ala.
    Stii tu vreo persoana care l-a postat pe mapy pt injuraturi si mapy nu a primit ban ( exceptie cand aveam 3 imune , deh doneaza ca sa joci tu pe server... )
    Chiar eu am facut post pt injuraturi lui mapy , a primit ban , a revenit frumos cu cerere de debanare dupa perioada de ban.Dar nu mi-a dat in tot acest timp /w fmm , fgm etc...Intelegi?Mapy e mai coleric....el ii injura pe cei care ii permit , si la fel el le permite sa-l injure.
    Eu nu il injur pe mapy , el nu ma injura....ca mai facem noi misto unul de altul e alta treaba.
    Have a nice day.

  10. #10
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by Mitix View Post
    asslick...in fine..cum lvl 0 pt injurii
    E un caz mai aparte.Are lvl 0 pana isi cere scuze.Tu ai fost banat vreodata pt injuraturi?Ce ai facut?Te-ai logat repede pe bnet si ai injurat adminul care a luat decizia si jucatorul care ti-a facut post?Come on...

  11. #11
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    cer scuze daca e o situatie aparte...
    Tu ai fost banat vreodata pt injuraturi?Ce ai facut?Te-ai logat repede pe bnet si ai injurat adminul care a luat decizia si jucatorul care ti-a facut post?
    eu joc din 2005 pe serveru asta si nu am luat niciodata ban/post or w/e(nici injurat admini etc).Din nou spun...cer scuze..nu am stiut k ii o situatie aparte

  12. #12
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^ Nu e vorba de nici o situatie aparte. E vorba de simplul RESPECT RECIPROC si bunul simt. (nu te-am injurat, nu ma injuri).
    Scuzele iti sunt acceptate.

    P.S. Ca sa faci asslick ai nevoie de un motiv si o persoana. Argumenteaza!

  13. #13
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    nu mi-am cerut scuze fata de tine)) in nici un caz )))

    P.S:nu fa pe desteptul cu mine gen"argumenteaza-te" ca nu is un tip de 17 ani cu 3 clase (plus ca te fac grav ) .stiu ce e asslick....
    Last edited by Mitix; 11th April 2012 at 03:44 PM.

  14. #14
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Si comportamentul tau dovedeste asta. Asteptam totii cu nerbdare sa vedem cum vei iesi in poza pentru buletin !

    @edit: Da...asa grav ma faci, ca eu joc...tu stai pe tusa ! Of, sunt complet distrus ! Si imi cer scuze...nu am stiut ca nu stii ce inseamna "a argumenta"!
    Last edited by i.liKe.BeeR; 11th April 2012 at 07:10 PM.

  15. #15
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    ok in fine.u win

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates