Results 1 to 5 of 5

Thread: BR diabol

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Age
    35
    Posts
    4

    BR diabol

    Zdravim

    Trvalo to dlho kym som mal pici, ale uz mam dost tych urazok a povysovania nad kazdym od jedneho hraca. Najskor otazka, ako moze clovek s IP banom hravat na danej platforme? Ako je mozne ze pri systeme 1 user = 1 account ma clovek kazdy druhy den novy ac? Ako je mozne ze modi o tom vedia a stale mu vouchuju nove nicky, ked by mali presadzovat a dbat na dodrziavanie daneho systemu? A ako je mozne ze mu stale poziciava niekto nove nicky, a pritom sharovanie nickov je zakazane? A to najhorsie ako moze niekto permanentne kazdemeu nadavat, hnusne a spinavo a len kazit potesenie z hry? Toto vsetko si otazky pre modov a prosim ich zaroven aby ich zvazili. Ano hovorim o nikom inom ako o DIABLOVI, ktory porusuje kazdu jednu otazku a stale ma nove nicky, stale kazdeho hnusne a urazlivo flamuje a nadalej si nicim nerusene hra na kanaly a stale ma novy nick? Ano je to dobry hrác ale radsej nak je tu 10 priemernejsich hracov "normalnych" ako tento sprepacenim .... a skoda reci nejdem ho ani nazyvat.... A teraz otazka pre citatelov, ktoreho z vas diabol este hnusne nesfalmoval a nedal vam pocit aky je on nadradeny a ake ste skurvene nuly?(je to jeho oblubeny vyraz). A komu z vas sa to pacilo?
    Tak uz nezatvarajme oci a robme s tym nieco. Prvy krok je jednoduchy, zabanovat nicky a nevouchovat nove a nieje problem, a verim ze sa nejeden user potesi takemuto kroku. Moja osoba nijee vynimka a to je aj dovod preco som tento post poslal, lebo som uz unaveny z tolkehoto urazania a nesportoveho spravania. nak sa najprv vylieci.. . v prilohe vidite jeden dokaz z kanalu po hre. Ak chcete viacej, otvorte si kazdy jeden jeho parser a to spravanie to je proste moc.

    S pozdravom Sjusajd
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	diabol.jpg‎ 
Views:	229 
Size:	149.2 KB 
ID:	164462  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates