Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Staty - kde ich mám zohnať?

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    3

    Angry Staty - kde ich mám zohnať?

    Keď si chcem zahrať na CZSK botovi tak ma každý vyhadzuje pretože nemám staty, ALE ako si tie staty mám na hrať keď ma tam nechcú pustiť lebo ich nemám? Troška sa vám to tu bije, zamyslite sa.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    ked prevedies na moj ucet cez paypal 5euro dam ti nick s 68 hrami a skore na hru 8.54/5.13/10.77
    zvysok mozme riesit PM


    Hidden Text click here to show
    Last edited by Nezmysel; 22nd January 2012 at 03:24 PM.

  3. #3
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    29
    Posts
    322
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    ked prevedies na moj ucet cez paypal 5euro dam ti nick s 68 hrami a skore na hru 8.54/5.13/10.77
    zvysok mozme riesit PM


    Hidden Text click here to show
    Dobrý obchod teda.
    Silence always treat sick soul. :-(

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    3
    Tak jednoznačne, kľudne aj 20€? si normálny? vyzerám ako debil čo je ochotny platiť debilom ako ty?

  5. #5
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    s tým už my nemáme moc čo spraviť.


    Ale vieš prečo to robia? lebo tu máme aj takých, čo majú nick dlho a leavnu alebo proste dostanú ban, tak vytvoria nový nick a keď im nevyjde hra zase leavnu alebo gameruin a takto to ide dookola, tak načo púštať takých hráčov do hry? (Nevravím že ty si taký.)
    Back in staff

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    3
    to chápem, ale mali by to nejak ošetriť, ako to už nechávam na iných.

  7. #7
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    vytvor si hru a pockaj na 9 hracov co si nepozru tvoje staty


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  8. #8
    Registered User Peopl3Sh1tCz's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Opava
    Age
    34
    Posts
    277
    Tohle mě baví fakt



  9. #9
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    staty zozenies uplne jednoducho, pockas si kym budu !res-nute 4 sloty, do ctrl+c si natiahnes "!priv hra" a na kanal napises "!res" a stlacis crtl+v a ENTER. tym padom budes owner hry. ak sa ta niekto spyta na stary nick tak im napises Clarkie alebo kocwar (samozrejme ak sa tito hraci nenachadzaju s tebou v hre, v pripade ze su tam, napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria). Kym sa nenaplni hra tak v 30 sekundovych intervaloch pis "!spam". Ked sa naplni hra das "!start" a hura, hras! (oni hraci totiz ovela viacej uznavaju fakerov - hracov s 200 nickmi, ako novych hracov)

    Na tento navod som prisiel sam a dufam ze ho ziadny iny hrac nebude chciet zneuzit vo svoj prospech.

  10. #10
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    Quote Originally Posted by Sadomasochista View Post
    staty zozenies uplne jednoducho, pockas si kym budu !res-nute 4 sloty, do ctrl+c si natiahnes "!priv hra" a na kanal napises "!res" a stlacis crtl+v a ENTER. tym padom budes owner hry. ak sa ta niekto spyta na stary nick tak im napises Clarkie alebo kocwar (samozrejme ak sa tito hraci nenachadzaju s tebou v hre, v pripade ze su tam, napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria). Kym sa nenaplni hra tak v 30 sekundovych intervaloch pis "!spam". Ked sa naplni hra das "!start" a hura, hras! (oni hraci totiz ovela viacej uznavaju fakerov - hracov s 200 nickmi, ako novych hracov)

    Na tento navod som prisiel sam a dufam ze ho ziadny iny hrac nebude chciet zneuzit vo svoj prospech.
    =
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik View Post
    vytvor si hru a pockaj na 9 hracov co si nepozru tvoje staty
    !


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  11. #11
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    ja som to rozlozil na 'krok za krokom' navod ale rozvil som to statocne

  12. #12
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Sado Pro Supporter !
    Back in staff

  13. #13
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    29
    Posts
    322
    Quote Originally Posted by Sadomasochista View Post
    staty zozenies uplne jednoducho, pockas si kym budu !res-nute 4 sloty, do ctrl+c si natiahnes "!priv hra" a na kanal napises "!res" a stlacis crtl+v a ENTER. tym padom budes owner hry. ak sa ta niekto spyta na stary nick tak im napises Clarkie alebo kocwar (samozrejme ak sa tito hraci nenachadzaju s tebou v hre, v pripade ze su tam, napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria). Kym sa nenaplni hra tak v 30 sekundovych intervaloch pis "!spam". Ked sa naplni hra das "!start" a hura, hras! (oni hraci totiz ovela viacej uznavaju fakerov - hracov s 200 nickmi, ako novych hracov)

    Na tento navod som prisiel sam a dufam ze ho ziadny iny hrac nebude chciet zneuzit vo svoj prospech.
    Sado toto si vychytal
    Silence always treat sick soul. :-(

  14. #14
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by sadomasochista View Post
    staty zozenies uplne jednoducho, pockas si kym budu !res-nute 4 sloty, do ctrl+c si natiahnes "!priv hra" a na kanal napises "!res" a stlacis crtl+v a enter. Tym padom budes owner hry. Ak sa ta niekto spyta na stary nick tak im napises clarkie alebo kocwar (samozrejme ak sa tito hraci nenachadzaju s tebou v hre, v pripade ze su tam, napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria). Kym sa nenaplni hra tak v 30 sekundovych intervaloch pis "!spam". Ked sa naplni hra das "!start" a hura, hras! (oni hraci totiz ovela viacej uznavaju fakerov - hracov s 200 nickmi, ako novych hracov)

    na tento navod som prisiel sam a dufam ze ho ziadny iny hrac nebude chciet zneuzit vo svoj prospech.

  15. #15
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Sadomasochista View Post
    napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria)
    a potom, že preco ma maju vsetci za nomannera, ked ja sa snazim spravat...
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates