Results 1 to 3 of 3

Thread: Kaciiik 20-10-2011

  1. #1
    Registered User make_me_wet's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Tisnov
    Posts
    11

    Kaciiik 20-10-2011

    Reason: Gameruining
    ( 2x použil force staff, nikoliv v můj prospěch a neprospěch, ale k znemožnění hry, 1. mě kopl do stromů, kdy sem neměl možnost sám se dostat ven itemem ani spellem, neměl sem share, abych si dones port, tak sem dal -unstuck a v té chvíli mě vykopl ven na linku, aby mě enemy sundali)
    Bral to jako oplatu, že sem mu dal astral u roshana... to, že hraje sup a lasthituje s rilai spellama je jedna věc, ale na roshana co ma 1/10 a dávám s přehledem mi tam šel bezdůvodně, prostě sem nechtěl aby mi ten aegis ukradl.

    36.-39. min hry

  2. #2
    Registered User [O_o]deathman's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Prague
    Age
    32
    Posts
    79
    tak na replay sem se podíval... a todle nemyslíš vážně prostě rylay ti tam hraje supporta celou hru ganguje warduje ty jí pak dáš astral u roshe.... ale dala ti tam dobrou sodu
    Se nediv sám sis začel kdo jámu kopá sám do ní padá

    a na todle už nejde nic řict :ale na roshana co ma 1/10 a dávám s přehledem mi tam šel bezdůvodně, prostě sem nechtěl aby mi ten aegis ukradl
    1. rylay chce xp
    2.stojí vzadu takže by ti nic neukradla
    3. máš dobrou fantazii
    prostě si myslím že Reason: Gameruining neznamená to že ti warduje ganguje a pomáhá teamu někdo se naučil nové slovíčko tak se ho snaží používat
    Last edited by [O_o]deathman; 21st October 2011 at 08:40 AM.

  3. #3
    Registered User Peopl3Sh1tCz's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Opava
    Age
    34
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by [o_o]deathman View Post
    tak na replay sem se podíval... A todle nemyslíš vážně prostě rylay ti tam hraje supporta celou hru ganguje warduje ty jí pak dáš astral u roshe.... Ale dala ti tam dobrou sodu :d
    se nediv sám sis začel kdo jámu kopá sám do ní padá

    a na todle už nejde nic řict :ale na roshana co ma 1/10 a dávám s přehledem mi tam šel bezdůvodně, prostě sem nechtěl aby mi ten aegis ukradl
    1. Rylay chce xp
    2.stojí vzadu takže by ti nic neukradla
    3. Máš dobrou fantazii :d
    prostě si myslím že reason: Gameruining neznamená to že ti warduje ganguje a pomáhá teamu někdo se naučil nové slovíčko tak se ho snaží používat
    +1



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates