Results 1 to 2 of 2

Thread: cerere level 4 Stealthwarrior

  1. #1
    At the edge of sanity Avalon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Heaven
    Posts
    646

    cerere level 4 Stealthwarrior

    Nume
    Alberto

    Vechime pe server/forum
    4-5 ani
    NOTE: Daca se poate verifica accountul:Slashassasin password:cut(primul meu account pe xpam)veti observa ca este posibil sa depasesc 4-5 ani pe server,insa cred ca a fost sters demult.

    Ce arsta ai in prezent?
    17 ani

    Ce sistem de operare folosesti?
    Windows XP SP 3

    Care este nivelul tau de cunostiinte in domeniul web design/php.
    Nu am cunostinte avansate in php/xhtml/c++/perl etc.

    Daca ai vre-o sugestie pentru a imbunatati forumul romanesc este un plus.
    Consider ca forumul comunitatii RO duce lipsa de activitati interesante si atractive care ar putea atrage mai multi playeri ,si care i-ar putea creste activitatea.

    Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si implicarea in comunitatea noastra.
    Dupa propria-mi opinie,consider ca sunt o persoana calma,manierata,atat in real life,cat si online.

    Un scurt istoric despre tine, ca jucator pe serverul eurobattle.net.
    Am inceput sa joc pe eurobattle.net din prima clipa in care mi-am bagat internetul,avand dejea cunostinte de dota din jocurile antecedente la salile de net.Primul meu account a fost slashassasin,iar activitatea pe forum am inceputo un an mai tarziu.Alte accounturi pe care am jucat: Shadowdemon Stealthwarrior.

    Daca ai ceva de adaugat la cererea ta, adauga la acest punct.
    Tin sa precizez ca sunt nerabdator sa ma alatur staffului comunitati RO,animat de dorinta de a reusi tenacitate si optimism,sunt intotdeauna dispus sa ajut in orice situatie.
    De asemenea asi vrea sa adaug faptul ca,am fost staff member pe un server de WoW:Wotlk timp de aproximativ 10-11 luni,si am acumulat dejea o oarecare experienta,care sper sa o pot folosi pentru binele comunitati RO.

    ----------------------------------------Va multumesc pentru timpul acordat revizuirii aplicatiei mele!---------------------------------------------
    Last edited by Avalon; 23rd July 2011 at 11:02 AM.

  2. #2
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Multumim pentru aplicare.
    Topic inchis.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates