Page 494 of 1501 FirstFirst ... 394 444 484 492 493 494 495 496 504 544 594 994 1494 ... LastLast
Results 7,396 to 7,410 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #7396
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Nisam pripadnik nijedne stranke u Srbiji, niti ću biti. Pošto mi ne veruješ, evo jednog sasvim objektivnog govora od strane Majkla Parentija. Čovek je sve objasnio, natenane, temeljito. Vi i dalje smatrajte da su to teorije zavere, nemojte ni da pokušate da pogledate, živite u mraku...

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=GEzOgpMWnVs[/url]

    Btw, ovde nije važno da li si Srbin, Hrvat, Bosanac, već da ljudi uvide koji krugovi vode ovaj svet, ko s tim krugovima sarađuje sa ovih prostora i da je naša bliska istorija iscenirana. GLUPANI JEDNI.

    Preminula Olivera Marković. Počivaj u miru!
    Izvini, zasto je globalizacija problem?
    Iskreno, jebe mi se apsolutno za drzavu (ne mogu da je nazovem domovinom, posto je vode svakakve opajdare) i koji plan imaju "vise sile" za nas. Ako hoce da nas okuju, neka nas okuju, jebe mi se dokle god cu JA lepo da zivim.
    Za ideale ginu budale - rece Bora Djordjevic (cini mi se) i bese u pravu.

    Inace, opste je poznato da celim svetom vlada svega nekoliko ljudi iz fotelje. Velika stvar...

    Svi vi mislite da spasavate drzavu, vasim stavovima, a pogledajte se malo bolje. Vama je najlakse upravljati. Objavi covek video poput Digitalnog Andjela ili necega slicnog i vi se odmah napalite. Dopustate da vam mazu oci i prave od vas kvazi-rodoljube. Hocete da spasavate drzavu? Pa zakasnili ste i to debelo. Jedno 50ak godina...

  2. #7397
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Lol, Mlađo, živiš lepo a pitaš me odakle mi para za fakultet? Tako se lepo živi? Baš zato što te stavljaju okove, dovode ti ekonomiju u zavisnost, a čim to urade, država slabim na svim frontovima, tim opada i standard ljudi. Nisam se ja uopšte popalio, ja tako razmišljam duže vreme, ali šta ja kao jedinka mogu da preduzmem kada su svi oko mene u melankoliji i bole ih kurac za sve? Ja ne volim svoju zemlju tako što kažem "KOSOVO JE SRBIJA, RATKO MLADIĆ JE SRPSKI JUNAK", već na sasvim drugi, za obične ljude komplikovan način.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  3. #7398
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Cool story, bro!
    Brate, sto da ne zivim lepo? Imam sve sto mi je potrebno u ovim godinama. Ne zalim se.
    Nisam pohlepan, niti sam materijalista.

    Ali kapiram, lepo je verovati u nesto...

    I ja sam verovao u Deda Mraza kada sam bio mali.

  4. #7399
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    E moj mladjo, sve dok oni ne vide p...ku i ne osjete nesto drugo osim desanke sakic na svom k...u oni ce da se prave rodoljubi i da gledaju i slusaju svakave gluposti jer nemaju nista pametnije da rade. I ofc da ce ih vuci za nos i navlaciti svatko tko ima iole dobru sposobnost manipulacije.

    Do daljnjeg pozdravcic.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  5. #7400
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    O bože, da nisi možda pomislio da su uloge obrnute, i da si ti izmanipulisan sistemom i vladajućim režimom, a ja onaj koji još uvek pokušava da misli kao pojedinac?
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  6. #7401
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1
    kale sramota je da covek od 30 godina tako razmislja,stvarno je velika sramota
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  7. #7402
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    Dakle molim vas da se konačno odlučite šta ste i gdje stojite.

    Protos šta bih ja trebao zaključiti iz tog političkog videa?
    Ti misliš da ću ja gledati dva sata film da dokučim šta si ti htio reći? Ma zaboli me kurčina, da je moj tata u filmu, ne bih gledao.

    Znaš šta je meni izrazito kontradiktorno? Izrazito mi je kontradiktorno to što vi PIČIĆI od ni dvadeset godina, a u to se računaju i oni koji su jedva probili dvadeset godina, stanu OZBILJNO polemizirati o političkim pitanjima na forumu za kompjuterske igrice.

    Prvo vi nemate pojma o čemu vi pričate, i ono što pričate čuli ste od tate ili nekog starijeg koji je prodavao muda pod bubrege, neovisno koje ste nacije. Pojma nemate i nemate vlastitog mišljenja. Ako mislite da imate, vjerujte mi - nemate. Na ovom forumu nema djevojaka koje biste mogli impresionirati svojim umotvorinama, a mislim da svakog ostalog za tuđe mišljenje na ovom forumu boli kurac, pogotovo ako je taj druge nacije, vjere itd, tako da se ne morate truditi.

    Pod broj dva, profesori znanosti kao Miloš i još neki koje radije neću imenovati, neće niti za deset godina znati složiti dvije suvisle jednostavno složene rečenice sa subjektom predikatom i objektom, pa mislim da ti je Protos promašena publika da ovdje postaš takve video uratke. S druge strane, bilo tko tko ima imalo životnog iskustva, kao ja, Mladenus ili MNG, ili bilo tko tko je završio školu i tko više ne uči brojke i slova (kao 90% ljudi ovdje) ti neće Milane odgovoriti na način koji će tebe zadovoljiti, prvenstveno jer im ti nećeš biti adekvatan sugovornik, a isto ti tako neće moći ni odgovoriti ni većina ostalih PIČIĆA kojima je nacionalni ponos otići na utakmicu i vikati ubij srbina i nož žica srebrenica, i slične tradicionalne navike proizašle iz nezadovoljstva životom u nižoj srednjoj klasi.

    Stoga ponavljam prvu rečenicu, odlučite se i ti Milane i ostali ŠTA STE? Jeste se došli ovdje zajebavati, ili ćemo raspravljati o problematici Balkana i uže okoline. U svakom slučaju, meni nije bedara napisati dva zida teksta, ali samim time što ih nećete pročitati sugerira o vašoj ozbiljnosti za razgovorom. Tu i takvu vašu zainteresiranost i pamet nabijem na kurac i zarotiram kao propeler na avionu iz drugog svjetskog rata. FRRRT!!!! FRRRTT!!!

    Thnx.


    p.s. i think lion went top, he have rune. :S
    Last edited by TBK.Goldy; 2nd July 2011 at 06:02 PM.

  8. #7403
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    E moj mladjo, sve dok oni ne vide p...ku i ne osjete nesto drugo osim desanke sakic na svom k...u oni ce da se prave rodoljubi i da gledaju i slusaju svakave gluposti jer nemaju nista pametnije da rade. I ofc da ce ih vuci za nos i navlaciti svatko tko ima iole dobru sposobnost manipulacije.

    Do daljnjeg pozdravcic.


    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    O bože, da nisi možda pomislio da su uloge obrnute, i da si ti izmanipulisan sistemom i vladajućim režimom, a ja onaj koji još uvek pokušava da misli kao pojedinac?
    Ja ne mogu da budem izmanipulisan time jer nemam misljenje ni za, ni protiv. Apsolutno me boli kurac za rezim, sistem, drzavu, predsednika, nacionalnu mrznju, brendove, etc. etc.

    Kapiras? Ja ne gledam globalno.




    Edit: Zlatko, hvala ti na vremenu koje si utrosio da napises taj post. Iako je mala verovatnoca da ce i jedna od tvojih reci uspeti da im promeni "misljenje".
    Last edited by Mladenus; 2nd July 2011 at 06:04 PM.

  9. #7404
    poserem se u thread!
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  10. #7405
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Kad pogledate film, možemo da razgovaramo, do tada FO.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  11. #7406
    Honored Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Serbia, Belgrade
    Posts
    940
    I cek sta, vama je sad dalo za pravo to da nas tu prozivate da smo klinci ovo ono i da nemamo pojma o cemu se radi samo zato sto ste vi tu sad kao stariji od 2-10 godina jel da?
    Vi ste kao ziveli u vreme I/II sv. rata pa sad ste iskusni jel da?
    Umesto da nas napadate i pricate kako picke videli nismo, mozete da se posluzite vasim iskustvom i kazete nam kako je. Da diskutujete normalno i ostalo i da, procitao sam sve postove vase.(Cast izuzecima, npr kao sto je delom Zlatkov post)
    Svaka vam cast, stariji.
    Last edited by Keka; 2nd July 2011 at 06:18 PM.

  12. #7407
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1


    Pesma Milana Rakića iz 1912.

    ,,Danas nam kažu,deci ovog veka
    da smo nedostojni istorije naše
    da nas je zahvatila zapadnjačka reka
    i da nam se duše opasnosti plaše''
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  13. #7408
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Nemoj Ognjene, ispašće da je i Milan Rakić potpao pod teoriju zavere i ostale propagande, kao i Dobrica Ćosić, kao i svi ostali koji su bili izmanipulisani.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  14. #7409
    Safelist Member [Djole]'s Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Serbia, Temerin
    Age
    35
    Posts
    711
    Problem moj mladi Kekoslave je sto su/smo se nabedili da mudrost i boz' pomozi pamet dolazi s godinama, a da je tako svaka druga baba bi bila jebeni Aristotel.

    @Protos Do jaja ti je mesto gde si dosao da raspravljas o zivotu i smrti yuge i proslosti i buducnosti srbije(i pozadini svega), skoro da je bolje mesto od fejsa
    Hidden Text click here to show

  15. #7410
    Eurobattle.net Backer
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Nish bre
    Age
    35
    Posts
    2,029
    Smarate.
    Quote Originally Posted by AleLeLElele View Post
    o hi tayschrenn come dota

    come kassel shaved cock , hitler style

Page 494 of 1501 FirstFirst ... 394 444 484 492 493 494 495 496 504 544 594 994 1494 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates