Page 493 of 1501 FirstFirst ... 393 443 483 491 492 493 494 495 503 543 593 993 1493 ... LastLast
Results 7,381 to 7,395 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #7381
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Sve crno na belo, sve činjenice, nema šta da se laže.
    How yes no <-- sto bi rekle kolege sa bbsija. kako da ne.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  2. #7382
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1
    komentar kao da je pisao cro_zeus
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  3. #7383
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    I dalje cekam da neki srbin napravio takav "dokumentarac" s racionalnim i objektivnim ciljenicama i misljenjima.
    Aj procitajte prva 3 komentara i reply-eve od lika koji je uploadao taj video. U svakom se spominje papa, jasenovac i vatikan.
    Kak je super bit ogranicen....... Btw protosse cemu ovo? Noel za sat-dva zatvorit thread samo zato jer ce ovo izazvati nepotrebne komentare
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  4. #7384
    Ex Moderator Error.'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Zimbabve
    Age
    35
    Posts
    2,954
    Quote Originally Posted by Deadly_burek View Post
    UH! radi, fala.......nego kak da stavim slike....nemislim u attachment, nego kad recimo udjes u thread vidis sliku u izvornoj velicini
    Brate sto ti voLis te sise ? Ja ne voLim kad su ovoLiko veLike Premeke su brate
    Sudbina nije stvar slučajnosti, već je stvar izbora; to nije nešto što treba čekati, već nešto što treba postići.

  5. #7385
    Honored Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Serbia, Belgrade
    Posts
    940
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=zDijxWqm5Xk[/url]

    ŠIRI DALJE!
    Svaka cast!

  6. #7386
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    svaka mu dala
    i'm a horse

  7. #7387
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Sve crno na belo, sve činjenice, nema šta da se laže.
    Zezas me?

  8. #7388
    Ex Moderator Error.'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Zimbabve
    Age
    35
    Posts
    2,954
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=zDijxWqm5Xk[/url]

    ŠIRI DALJE!
    Ne zaLim sekunde sto sam gLedao ovaj fiLm. Sjajan dokumentarac.
    Sudbina nije stvar slučajnosti, već je stvar izbora; to nije nešto što treba čekati, već nešto što treba postići.

  9. #7389
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Nisam pripadnik nijedne stranke u Srbiji, niti ću biti. Pošto mi ne veruješ, evo jednog sasvim objektivnog govora od strane Majkla Parentija. Čovek je sve objasnio, natenane, temeljito. Vi i dalje smatrajte da su to teorije zavere, nemojte ni da pokušate da pogledate, živite u mraku...

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=GEzOgpMWnVs[/url]

    Btw, ovde nije važno da li si Srbin, Hrvat, Bosanac, već da ljudi uvide koji krugovi vode ovaj svet, ko s tim krugovima sarađuje sa ovih prostora i da je naša bliska istorija iscenirana. GLUPANI JEDNI.

    Preminula Olivera Marković. Počivaj u miru!
    Last edited by PROTOZZ; 2nd July 2011 at 02:34 PM.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  10. #7390
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Vi i dalje smatrajte da su to teorije zavere,
    Upravo to, moras da svatis da nikada nije sve onako kako ti se cini da je, vidis ja taj filmic vidim kao anti-eu ili anti-global propagandu nekog propalog srpskog wannabe reditelja.

    Jer nakon 10 minuta gledanja tog videa bilo mi je vrlo jasno sta taj lik pokusava a i tebi ce kad jos malo odrastes i prodjes svjeta.

    Sto se tice amerike i globalne kolonizacije drugih zemalja to i mala djeca znaju da im je cilj da pokupe sva bogatija nalazista nafte jer im njihove zalihe nisu bas nesto ali je samo pitanje dana kada ce da slome zub na nekome.

    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Preminula Olivera Marković. Počivaj u miru!
    +1



    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  11. #7391
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Ja samo zelim da protoss bude otac moje djece.....dal to previse??!?!??!
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  12. #7392
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    Upravo to, moras da svatis da nikada nije sve onako kako ti se cini da je, vidis ja taj filmic vidim kao anti-eu ili anti-global propagandu nekog propalog srpskog wannabe reditelja.

    Jer nakon 10 minuta gledanja tog videa bilo mi je vrlo jasno sta taj lik pokusava a i tebi ce kad jos malo odrastes i prodjes svjeta.

    Sto se tice amerike i globalne kolonizacije drugih zemalja to i mala djeca znaju da im je cilj da pokupe sva bogatija nalazista nafte jer im njihove zalihe nisu bas nesto ali je samo pitanje dana kada ce da slome zub na nekome.



    +1

    Verovao ti ili ne, bio sam ja i u Americi, Francuskoj, Španiji, Italiji, Češkoj, Austriji, Slovačkoj, Mađarskoj, Grčkoj, i dosta sam video i čuo. Pogledaj ti drugi klip od Majkla Parentija pa ćeš videti da sve ovo iz drugog klipa ima smisla. Pozvoz.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  13. #7393
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1
    Quote Originally Posted by Error. View Post
    Ne zaLim sekunde sto sam gLedao ovaj fiLm. Sjajan dokumentarac.
    slazem se,svako bi trebalo da pogleda

    edit: burek,gledaj malo dalje od papine i vatikanove propagande pa ces skontati da film nije srpski nego anti eu i anti globalisticki ... i vi ste u istom kurcu kao i mi ...
    Last edited by Pyro; 2nd July 2011 at 03:35 PM.
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  14. #7394
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    256
    Ko nije gledao klip neka ne polemise o njemu. Prosto?
    Levat_for_you:
    a drugi put sam livao jer capt omnicali me je abuse da kao suport odmah kupujem wards+chick i onda su me napali da up chick nakon 5 minuta i manje a ni jednog kripa nisam imao niti sam imao cime kupiti nisam imao nista od itema i 3 puta sam crko to je bilo rage livanje
    http://www.youtube.com/watch?v=K6o4N5LiP-E

    није мајка клела сина што је губио, него што се сутра опет вадио

  15. #7395
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Quote Originally Posted by Pyro View Post
    slazem se,svako bi trebalo da pogleda

    edit: burek,gledaj malo dalje od papine i vatikanove propagande pa ces skontati da film nije srpski nego anti eu i anti globalisticki ... i vi ste u istom kurcu kao i mi ...
    nzm mene apsolutno boli rac za cijeli balkan..... moram rec da mi je urnebesno kako su se svi ono super serious uvatili za taj klip...... PAZI PROTOSE SPUSTILO TI SE JAJE
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

Page 493 of 1501 FirstFirst ... 393 443 483 491 492 493 494 495 503 543 593 993 1493 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates