Page 1320 of 1501 FirstFirst ... 320 820 1220 1270 1310 1318 1319 1320 1321 1322 1330 1370 1420 ... LastLast
Results 19,786 to 19,800 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #19786
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Znaci do sada sam podrzavao Mihajlovica i posle poraza od Makedonaca i Belgijanaca, rec protiv njega nisam reko.Ali od jednog ozbiljnog trenera ti da ocekujes da eksperimentise u ovako velikoj utakmici sa cak 4 igraca koji se nisu ocekivali u startnoj postavi (da kazemo 3 posto je Scepovic zamenjen) i to sa Brkicem koji je direktan krivac kod drugog gola jer je trebao odlucno da podje ka lopti i bar je izboksuje ako nista drugo, a on je samo staticno posmatrao ko ce od Hrvata da naleti na loptu,zatim Radovanovic koji je skroz neprimetan bio, ali jadan ni sam verovatno nije ocekivao da ce se naci u startnoj postavi, pa je totalno konfuzno delovao celu utakmicu i nije se moglo ocekivati od njega da poveze sredinu terena sa napadom.U stvari mi sredinu terena nismo ni imali, nama su nazovi ''akcije'' kreirali Nastasic i najcesce Subotic sa njihovim ''preciznim'' dugim pasovima, a oni to ne rade u njihovim klubovima, tamo imaju ''plejmejkere'' koji zapocinju akciju te nisu nijednu adekvatnu loptu poslali napadacima.A ovaj Stevanovic koji je igrao levo krilo, covek je smejurija od igraca samo tako, znaci nemam reci.PA NJIHOV BEK SRNA JE VISE BIO NA NASOJ POLOVINI NEGO NASE KRILO NA NJIHOVOJ ALOOOOO.Njegovi pokusaji driblinga su ravni mojim na fudbalu ispred zgrade,koliki je taj covek promasaj ne mogu da opisem bre.Tadic je za njega koliko-toliko covek sa nekom idejom i to se videlo u drugom poluvremenu.A umesto tog Radovanovica, Kuzmanovic ili cak i Petrovic su morali da pocnu mec jebeni, a ne nas ekspert da eksperimentise sve mu jebem, PRODAO NAS JE LAKO!!!

    STA RECI, RAZOCARAN SAM MNOGO, NE BOLI TOLIKO STO NECEMO DA SE PLASIRAMO NA SP KOLIKO BOLI PORAZ OD HRVATA, NE ZNAM DAL SE VI OSECATE KAO JA, ALI JA SAM SJEBAN MNOGO :S
    Last edited by mILOSbRE; 22nd March 2013 at 08:27 PM.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  2. #19787
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Ja se osecam na armani code a vi?
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  3. #19788
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    бем ти фудбал
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  4. #19789
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mILOSbRE View Post
    Znaci do sada sam podrzavao Mihajlovica i posle poraza od Makedonaca i Belgijanaca, rec protiv njega nisam reko.Ali od jednog ozbiljnog trenera ti da ocekujes da eksperimentise u ovako velikoj utakmici sa cak 4 igraca koji se nisu ocekivali u startnoj postavi (da kazemo 3 posto je Scepovic zamenjen) i to sa Brkicem koji je direktan krivac kod drugog gola jer je trebao odlucno da podje ka lopti i bar je izboksuje ako nista drugo, a on je samo staticno posmatrao ko ce od Hrvata da naleti na loptu,zatim Radovanovic koji je skroz neprimetan bio, ali jadan ni sam verovatno nije ocekivao da ce se naci u startnoj postavi, pa je totalno konfuzno delovao celu utakmicu i nije se moglo ocekivati od njega da poveze sredinu terena sa napadom.U stvari mi sredinu terena nismo ni imali, nama su nazovi ''akcije'' kreirali Nastasic i najcesce Subotic sa njihovim ''preciznim'' dugim pasovima, a oni to ne rade u njihovim klubovima, tamo imaju ''plejmejkere'' koji zapocinju akciju te nisu nijednu adekvatnu loptu poslali napadacima.A ovaj Stevanovic koji je igrao levo krilo, covek je smejurija od igraca samo tako, znaci nemam reci.PA NJIHOV BEK SRNA JE VISE BIO NA NASOJ POLOVINI NEGO NASE KRILO NA NJIHOVOJ ALOOOOO.Njegovi pokusaji driblinga su ravni mojim na fudbalu ispred zgrade,koliki je taj covek promasaj ne mogu da opisem bre.Tadic je za njega koliko-toliko covek sa nekom idejom i to se videlo u drugom poluvremenu.A umesto tog Radovanovica, Kuzmanovic ili cak i Petrovic su morali da pocnu mec jebeni, a ne nas ekspert da eksperimentise sve mu jebem, PRODAO NAS JE LAKO!!!

    STA RECI, RAZOCARAN SAM MNOGO, NE BOLI TOLIKO STO NECEMO DA SE PLASIRAMO NA SP KOLIKO BOLI PORAZ OD HRVATA, NE ZNAM DAL SE VI OSECATE KAO JA, ALI JA SAM SJEBAN MNOGO :S
    Kako mozes da se cimas oko necega sto nema nikakve veze sa tobom? Jos gore, kako moze to da utice na tvoje emocije?
    Aj razumem da si ti igrao i izgubio, al' nemas veze sa tim. Sta se cimas...

  5. #19790
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Volim fudbal, Srbin sam i navijam za Srbiju.

    Ne nerviram se isto za svaki poraz, ali za ovaj mi je posebno krivo, nadao sam se da mozemo nesto vise i ocekivao sam vise i onda kad tako glupo izgubimo kako da ne budem sjeban.

    Isto tako sam iso i na Partizanove utakmice i kada smo izgubili od Csk za 1 poen i kada je na kraju cela hala pevala meni su suze posle, to je Mladene vise od sporta, to je ljubav prema sportu, klubu ... Nisi ti toliko pristrasan navijac ni Srbije ni nekog kluba, pa ne dozivljavas to kao ja. Ne znam kako drugacije da ti objasnim

    Evo ti primer:



    Ako ne razumes, pevaju :

    I kada ne budeš prvi ti,
    I kada se čuju zvižduci,
    I tada ću Partizane znaj,
    Da te volim ja ...

    Znaci utakmica je zavrsena, Partizan je izgubio i navijaci su ostali i pevaju, i to ne neka mala grupica nego ceo Pionir peva! Jel tebi to nije emotivno ?
    Last edited by mILOSbRE; 22nd March 2013 at 11:35 PM.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  6. #19791
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Kako mozes da se cimas oko necega sto nema nikakve veze sa tobom? Jos gore, kako moze to da utice na tvoje emocije?
    Aj razumem da si ti igrao i izgubio, al' nemas veze sa tim. Sta se cimas...
    Svaka cast! bas to boli me bre kurcina ko je izgubio, ja nisam igrao i nisam izgubio jebe mi se
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  7. #19792
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Kako mozes da se cimas oko necega sto nema nikakve veze sa tobom? Jos gore, kako moze to da utice na tvoje emocije?
    Aj razumem da si ti igrao i izgubio, al' nemas veze sa tim. Sta se cimas...
    Ja sam se pre mnogo više cimao, sad manje, ali i dalje me boli kad gubimo, naročito fudbal.

    A ti, Davide, stfu malo, tebe ništa u životu ne interesuje. Ako te ne interesuje, ne moraš da provociraš kad god mi započnemo neku temu.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  8. #19793
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mILOSbRE View Post
    Znaci utakmica je zavrsena, Partizan je izgubio i navijaci su ostali i pevaju, i to ne neka mala grupica nego ceo Pionir peva! Jel tebi to nije emotivno ?
    Nije. Zao mi je.
    Ne razumem trosenje emocija na nebitne stvari/ljude. Al' 'ajde. Razlikujemo se.

    Iz mog iskustva, emocije te samo sprecavaju da imas objektivnu sliku o necemu.

  9. #19794
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    Mladen je sad srecan sto su mu Hrvati dobili, pustite ga da i on bude malo srecan
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  10. #19795
    Лади дади phaNtom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7,439
    Serem se i na Srbiju i Hrvatsku i Bosnu i fudbal, kao i Lejkerse. Imam dijareju od piva hmm.
    Save the dramma for your mama.

  11. #19796
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Nije bilo 3:0 kako sam predvideo, al' tu je.
    To si ti predvidjeo BiH vs Grčka rezultat bio si blizu .


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  12. #19797
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Bosna bila fix dana, steta sto nemam pare u poslednje vreme
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  13. #19798
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    [url]http://lagabuse.com/forum/index.php/board,11.0.html[/url]

    copy chit chat eurobattle

    paste lagabuse.com

    +1 za njih

    p.s. ocekujem zlatka tamo


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  14. #19799
    This color is only for nabs!
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    BiH
    Age
    34
    Posts
    1,879
    Awards

    cuj nije ti krivo to sto se niste plasirali na sp nego poraz od hrvata!?!?!? al si covjek svaka ti cast...idi bogati jedi govna negdje drugo


    RayAllen: aledati je bio dobar igrac ali onda se poceo druziti sa noelom...

    .igic._legend._: jel aledati trial?

  15. #19800
    This color is only for nabs!
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    BiH
    Age
    34
    Posts
    1,879
    Awards

    ja sam hrvat i zivim u bosni..navijam prvenstveno za hrvatsku, ali kad igra bosna ,srbija, crna gore ili makedonija ja tu utakmicu gledam sa navijanjem za domace. a ti si bogami zaostao


    RayAllen: aledati je bio dobar igrac ali onda se poceo druziti sa noelom...

    .igic._legend._: jel aledati trial?

Page 1320 of 1501 FirstFirst ... 320 820 1220 1270 1310 1318 1319 1320 1321 1322 1330 1370 1420 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates