Results 1 to 5 of 5

Thread: Osiris bot

  1. #1
    Registered User BlackburnSVK's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Slovakia
    Posts
    11

    Osiris bot

    ROzbehal som tohto bota pod Linuxom, chcel by som ho vyuzit na zakladanie hier aj pre ostatnych. Jedna sa o to, ze tento bot by bol adminom na Ghost botovi a pomocou prikazu napriklad !priv alebo !pub by mohli zakladat hru aj ostatni hraci, nieco na sposob ggame. Lenze nastal problem. Problem je, ze neviem nikde najst, lepsie povedane, neviem ho prinutim forwardovanie prikazov na toho Ghost bota, neviete niekto help?

  2. #2
    Registered User Felixar's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Age
    32
    Posts
    2,478
    Quote Originally Posted by BlackburnSVK View Post
    ROzbehal som tohto bota pod Linuxom, chcel by som ho vyuzit na zakladanie hier aj pre ostatnych. Jedna sa o to, ze tento bot by bol adminom na Ghost botovi a pomocou prikazu napriklad !priv alebo !pub by mohli zakladat hru aj ostatni hraci, nieco na sposob ggame. Lenze nastal problem. Problem je, ze neviem nikde najst, lepsie povedane, neviem ho prinutim forwardovanie prikazov na toho Ghost bota, neviete niekto help?
    Tak tady by se chtělo zeptat příjmo těch co ho vyrobily asi

  3. #3
    Registered User BlackburnSVK's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Slovakia
    Posts
    11
    ta ich technicka podpora 0 bodov...

    ak by ste niekto vedel o nieco podobnom co to zlvada a ide to aj na linuxe a dokaze sa pripojit na eurobattle.net tak prosim napiste sem.

    Dakujem.

  4. #4
    Back in Life Mitsuki's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Czech Republic
    Age
    39
    Posts
    3,508
    Osiris neumi "reagovat" na trigery (přikazy), je to len chatovaci client; umi to topaz chat, navod je [URL="http://eurobattle.net/showpost.php?p=1007264&postcount=3"]tady[/URL].

  5. #5
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    no, např. aguard běží na osirisovi, musíš si ale umět naprogramovat vlastní java style handlers

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates