Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 32

Thread: Stream CZ/SK Doty?

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    FM
    Posts
    42

    Stream CZ/SK Doty?

    Zdravím, napadla mě jedna taková věc - co třeba takový stream cz/sk her? Nemyslím jen chally, ale i normální pubyl. Bylo by to něco takového:
    [URL]http://www.youtube.com/user/Silviczech?feature=g-all-u[/URL]
    Ale nevím jestli něco takového má cenu - jestli to lidi ocení a jestli mě vůbec nechají ve spectu .
    Jen taková menší idea, poprosím moderatory aby se k tomu nějak vyjadřili, zajímá mě především jejich názor.
    Neberte to vážně, nějak k tomu nápadu nejsem předpojatý, ale zajímalo by mě co ostatní na to.

  2. #2
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    ty si streamer?
    Back in staff

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    FM
    Posts
    42
    Hmm, ne nejsem. Jen jsem chtěl znát názor.
    Jestli už něco takového je, tak se omlouvám, nejspíš jsem to přehlíd.

  4. #4
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Nie, nič také nieje, ale keď to navrhuješ, tak som myslel že to budeš robiť ty...
    Back in staff

  5. #5
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    chcem vidiet cloveka ktory sa bude pozerat na niake streamovane puby


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  6. #6
    Registered User Peopl3Sh1tCz's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Opava
    Age
    34
    Posts
    277
    Jako pokud bych ti lhal tak ti řeknu že je to skvělý nápad ... ale realně je to totalní nesmysl ... pokud by šlo o nějaký sponzoring nebo prestiž ... ale o tom se nedá uvažovat ani



  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    FM
    Posts
    42
    Když na to narážíš, podle mně by to rapidně zvedlo počet hráčů na Áčku.
    Streamovat nevím jestli bych mohl, nemám na to moc času.
    Ptal jsem se hlavně na to, jestli se někdo takový najde (i když s tím nepočítám)/co na to ostatní.

  8. #8
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Uplna sprostost. Maximalne nejakeho challengu s full kvalitnymi hracmi, co je tu tak raz za 3 tyzdne.

  9. #9
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    Tu uz to opravdu smysl nema ten stream .. jedine na ty turnaje co se budou konat o vikendech .)

  10. #10
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by 3viLcZ View Post
    Tu uz to opravdu smysl nema ten stream .. jedine na ty turnaje co se budou konat o vikendech .)
    to by bolo ináč celkom fajn a mohlo by to aj ľudí prilákať
    Back in staff

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    FM
    Posts
    42
    Hele, tak fajn - klidně bych se do toho pustil, kdyby nikdo jiný neměl zájem. Myslím, že by to byla docela zábava .
    Stačí jen zřídit YT channel, o zbytek se milerád postarám (včetně wallpaperu na channelu), nastavení atd.
    /PS.: O reklamu na ten channel by se ale musel postarat někdo jiný, nemám s tím moc zkušeností, ale jsem přesvědčen, že to dotáhne na áčko dosti hráčů.
    Last edited by Klystyrek; 7th March 2012 at 04:37 PM.

  12. #12
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Vies co. Pride mi to ako chaby pokus o spravenie nieco zaujimaveho pre dota komunitu na acku. Uplne mi to pripomina pokus o usporiadanie turnaja 5v5 na acku, ktory ako kazdy vie, dopadol podla mojho ocakavanie=zle. X krat som radil, nech robia radsej tie 2v2 a 1v1, ale nedali si vtedy poradit...Nevadi, clovek sa uci na vlastnych chybach. Preto ti radim, nepustaj sa do toho, dopadne to zle, budes znechuteny a nasraty. Uvedom si, kolko hrava ludi na acku teraz a kolko hravalo pred rokom. S tym nespravis nic, ludia starnu, odchadzaju + prisla dota 2, ktora sa ale nerozbehla este naplno... Podla mojho skromneho nazoru tu za pol roka ostane uz len velke minimum ludi... Tolko k tvojim planom. Ak mas tolko volneho casu, tak ho investuj niekde, kde to ozaj zmysel ma... Nehaj si poradit od mudreho a skuseneho cloveka ako som ja

  13. #13
    Registered User Peopl3Sh1tCz's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Opava
    Age
    34
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Vies co. Pride mi to ako chaby pokus o spravenie nieco zaujimaveho pre dota komunitu na acku. Uplne mi to pripomina pokus o usporiadanie turnaja 5v5 na acku, ktory ako kazdy vie, dopadol podla mojho ocakavanie=zle. X krat som radil, nech robia radsej tie 2v2 a 1v1, ale nedali si vtedy poradit...Nevadi, clovek sa uci na vlastnych chybach. Preto ti radim, nepustaj sa do toho, dopadne to zle, budes znechuteny a nasraty. Uvedom si, kolko hrava ludi na acku teraz a kolko hravalo pred rokom. S tym nespravis nic, ludia starnu, odchadzaju + prisla dota 2, ktora sa ale nerozbehla este naplno... Podla mojho skromneho nazoru tu za pol roka ostane uz len velke minimum ludi... Tolko k tvojim planom. Ak mas tolko volneho casu, tak ho investuj niekde, kde to ozaj zmysel ma... Nehaj si poradit od mudreho a skuseneho cloveka ako som ja
    True, .. true, .. true, ... just only a true ... sad ... but true ... w8 for dota 2



  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    no nevím..... ale krečok je mladý a pokud má čas tak proč ne STREAMUJ. No a podle mě by jste zase vy staří a zkušení mohly pomoct mu tím že dojdete nebe respektive domluvíte nějakej CHALL time. Šak si pamatuju jak to tu vypadalo před půl rokem nebo jak je to dlouho ani jeden CHALL tak 2 měsíce. Pak jsme začali hrávat ... the_qq, já, deathman, DIABOL (měl lvl2), jogi, dejwik........... no to byly pro mě takové zlaté časy a docházeli čím dál víc lidí, nebyli tu ty (pro mě) hlavní hvězdy xpamu (zeekee,diabol,haniba, Evil,Rasta, Idefix, Polovnik)... teď tu jsou a chally se nemassují, no nevvím jestly je to tím že Diabol nemá ten lvl nebo.............Ale pokud by byl stream kde budou tito hráči tak ta hra bude určitě skvělou vizitkou pro czsk sekci xpamu
    Ale proč to nezkusit šak váš čas to není.. A myslím že na garenach a podobných hraje ještě dost hráčů........

    za mě GOGO Krečok
    Last edited by kecaduj; 12th March 2012 at 12:54 AM.

  15. #15
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    trošku zlá sekcia, nevadí

    ale určite máš pravdu, ako ja som sa snažil, nech diabol dostane šancu, massoval tie chally fakt aj sa zmenil.. no tí vyšší od nás proste nepustia jeho minulost, možno je to škoda ale my s tým nič nespravíme, preto naberáme lvl2 a máme pre vás aj prekvapko, neviem či dostaneme áčko do starých kolají, ale pokúsiť sa o to môžme
    Back in staff

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates