Page 33 of 33 FirstFirst ... 23 31 32 33
Results 481 to 486 of 486

Thread: World Of Warcraft discussion.

  1. #481
    Registered User Junshi's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    andre
    Age
    33
    Posts
    20
    Just checking if my signiture works ;D
    LOVED BY FEW, HATED BY MOST, RESPECTED BY ALL

  2. #482
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Quote Originally Posted by .DeitY. View Post
    pa kad ja <3 WoW

    i dont want to waste money on retail,and i dont have nerves for 1x drop or level..

    Giving money for game = stupid


    Paladins are now OP same as DK,unbeatable believe me...

    Wheres Pecony to share us his skill
    igras na privatnom i pricas wowu, DK ti vise nitko neuzima, ljudi se razbacivaju njima u pvp-u, nije fail thread ali je fail osnivac
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  3. #483
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Pa jel DK konacno nerfovan?

  4. #484
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    Quote Originally Posted by Deadly_burek View Post
    igras na privatnom i pricas wowu, DK ti vise nitko neuzima, ljudi se razbacivaju njima u pvp-u, nije fail thread ali je fail osnivac


    Ajde ne lupaj ti ..to sto ti igras na originalu mozes da se kurcis? Lol..pa te najvise volim..Mogu te napravim u WoWu..tako da cuti i ne javljaj se...Sad mislis igram na original,placam ,i faca sam,no lag,nista nije bagovano..ajde ne lupetaj noobe..

    I da,mogu te napravim u PvP,daj mi paladina shockadina/furios set i da vidimo..




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  5. #485
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Pa jel DK konacno nerfovan?
    nitko ih vise ne prima ili ne radi... u pvp-u je dosadan ko kurac, ima 4-5 jakih spellova ali kratko traju, znaci maknes se od njega, prodje i gotovo....vidio sam jakih DKova ali to je rijetkost...najgori su ti rogue-ovi sa healing trinketima, priestovi, resto druidi.... ostali su isto dobri ali ove bas prezirem jer ih jedva ubijes pogotovo ova 2 hilera...btw deity... Furios set??!!?!? hahahaahah, na kakvom si ti to patchu zapeo, sada ti je wrathful....btw ak focused odgovori on ce ti reci kolika je razlika u priv i retail, posve druga igra....al dobro nemozes nabu sa privatnog to opisat
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  6. #486
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    pff..to to..kurci se..pa ja ne igram na serveru GDE JE LATEST UPDATE MALOUMNI..ZATO JE I PRIVATE..i nisam lud da placam 15 eura zbog glupe igre...a i ne igram WoW odavno..

    Ma dzaba ti to,dovedem no lifera sa private,da vas napravi na originalu,ili mogu ja cak..




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

Page 33 of 33 FirstFirst ... 23 31 32 33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates