A za mene se niko nepita , govnari jedni posrani , a posto vas boli kurac za najpro realno najpro chieftaina na xpamu , ja cu vam reci wtf posto mi se pise......
Uglavnom idem na popravni iz matematike zbog komplexa profesorice... a taj komplex je lako opisati... Ja ovako visok 201 cm , tezak 88 kila sirok u ramenima i bicepsima tricepsima , i brz lud i zajeban , verovatno je podsecam na njenog skolskog bully-a , koji je nju tukao dok je bila mala debela retardirana hendikepirana usraa vracara.... pa ono vraca milo za drago to je naravno jedan od objasnjenja.... uglavnom poceo sam da treniram K1 , fokusiram se na Karate i Box i Mau Thai.....i treniram ko debil..... sve u svemu , nemam love za neta pa se sljakam kod drugih.... eto trenutno sam u grckoj , na onom halkidikiju sta ja znam.... lepo je sve .. more ... teretana.... staze za setnju ali nema NIGDE PICAKA!!!!!!!!!!!!! sve matore anorexicne babe..... i debeli garisonci......i tako ljudi moji...... uglavnom jebo sam ti mater urose ni da se javis! ma svima sam vam jebo mater.... bre -.- nego video sam svety goru....pa sam sada jos veci srbin no sto sam bio..... postao sam zesci lokal-patriota zadnjih mesec dana.... radim mukotrpne poslove i treningde....i da poceo sam da citam neke knjige opasne po zivot.... zivoti spijuna i slicno.....trileri uglavnom ... preporucio bi takve knjige svima sa IQ-om vecim od 100..... i sada mi je pun kurac ovog grka levo od mene picku cu mu slomiti nabicu ga na lakat pa cu ga kolenom isutirati... ovde na halkidikiju jedva da ima policije a neverujem da bi dosao interpol zbog tezih povreda iritantnog grckog cigana. PA JEBOTE NEPRESTAJE DA MI GLEDA U EKRAN OK GG KK TNX NO RE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!1111111111111111111111111111
i jebem ti mamu urose opet...