Page 102 of 403 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast
Results 1,516 to 1,530 of 6031

Thread: Casual spam thread

  1. #1516
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Znam bre Crunchy brate. Ne, hvala ti sto si me posavetovao... Iskusniji si, pretpostavljam... To sa godinama dolazi.

    Ozb: Ja drugim ocima ne mogu da je gledam Sladjane, a ti si decko primitivan... Klasika.

  2. #1517
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Serbia.
    Age
    35
    Posts
    17
    Mene jednom drug pipnuo za dupe

  3. #1518
    ownin like np VamoS_GringO's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Tuzla
    Age
    37
    Posts
    1,396
    Quote Originally Posted by PaPaMaG View Post
    Mene jednom drug pipnuo za dupe
    Jesil razgovarao si njim o svojim osjecanjima?
    Ako ti se decko ne dopada moras neci ne...
    Mnogi ne kontaju da NE stvarno znaci NE!
    <(^^,)> <(^_^)> <(,^^)> ¯\(°_o)/¯ ‹^› ‹(0_o)› ‹^›
    Inactive on xpam
    Garena acc: VamoS_GringO

  4. #1519
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Bojan ti to kaze iz iskustva!!
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  5. #1520
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Serbia.
    Age
    35
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by VamoS_GringO View Post
    Jesil razgovarao si njim o svojim osjecanjima?
    Ako ti se decko ne dopada moras neci ne...
    Mnogi ne kontaju da NE stvarno znaci NE!
    :| ja sam ga pitao : zasto mi diras guzu? , on je rekao , gle mladenuskg opet prosao u 1/4 finala 1v1 toura, ja kao : OMG GDE!???! , kad sam se okrenuo nije ga vise bilo , a bas sam mislio da imamo nesto (((((((((

  6. #1521
    Registered User [YuMa]Ale's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgoricaa
    Posts
    259
    Quote Originally Posted by PaPaMaG View Post
    Mene jednom drug pipnuo za dupe
    rofl D

  7. #1522
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Drug i ja smo se kupali zajedno i bas nam je bilo kewl!
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  8. #1523
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    sta se pravis ti lud ale i ti si gej o.O
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  9. #1524
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Serbia.
    Age
    35
    Posts
    17
    Mladenus jel ti ispao nekad sapun dok si se kupao sa ostalim romima?

  10. #1525
    ownin like np VamoS_GringO's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Tuzla
    Age
    37
    Posts
    1,396
    Quote Originally Posted by PaPaMaG View Post
    :| ja sam ga pitao : zasto mi diras guzu? , on je rekao , gle mladenuskg opet prosao u 1/4 finala 1v1 toura, ja kao : OMG GDE!???! , kad sam se okrenuo nije ga vise bilo , a bas sam mislio da imamo nesto (((((((((
    To je samo bila magija trenutka,ne desi se cesto a i kad se desi prodje brze nego cigan sa ladom kroz crveno.
    I meni se nesto slicno desilo sa jednim frendom,ruke su nam se dotakle dok smo jeli chips (onion and cream) u toku k1 matcha izmedju Bob Sappa i Mirko Crocop Filipovica ali usla mi je mati sa usisivacem i pokvarila taj magicni trenutak.
    <(^^,)> <(^_^)> <(,^^)> ¯\(°_o)/¯ ‹^› ‹(0_o)› ‹^›
    Inactive on xpam
    Garena acc: VamoS_GringO

  11. #1526
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Wtf se ovde desava??? Jel treba da brisem sve ovo? Jbm, mu kevu, pricajte o normalnoj temi, batalite spam.

  12. #1527
    Super Saiyan Crunchy_Blade's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    DETELINARA/Novi Sad
    Posts
    2,349
    matoriiiii ^_^

  13. #1528
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by PaPaMaG View Post
    Mladenus jel ti ispao nekad sapun dok si se kupao sa ostalim romima?
    E, ali moram da ti odgovorim na ovo.

    Brate, naravno da jeste, x puta. Tako npr. pre neki dan kad smo se kupali (jednom u 5 meseci, jer smo cigani) u na travi, to jest, vise je licilo na zalivanje baste, posto je jedan drzao crevo i prskao nas ostale (jer nemamo kupatila, jer zivimo u ciganskom kartonskom naselju i siromasni smo kao kurac jer smo cigani, naravno). I onda dodju i kazu mi "Ej, ispao ti sapun!" (na ciganskom, naravno, jer smo cigani). I onda ja u wtf fazonu, kao "OmG, cek da se SAGNEM da ga uzmem..." I onda me naguzise (na ciganski nacin, jer smo cigani)...

    Objasnjenje drugima: Dosao lik poput ovog Papamag-a na forum, umoran od svakodnevnice (igranja dote 18/7). Otisao na Clan OSA forum, pogledao par threadova, video moje slike i pomislio "Hmm... Gledaj ga ovaj, izbacuje slike, misli da je neko mudo, sad cu da ga ja zajebem da je ciganin, zato sto ima taman ten, pa nek mu se svi smeju. Onda cu ja da ispadnem baja, a on lik sto ima lep zivot, ima da bude ismevan. Tako cu da porastem u ocima drugih." I to uradi, naravno. Sad, decko, da ti kazem ja nesto, ko god da si, nemam ni pojma koji si se k*rac nameracio na mene sa 30 postova, nisam mogao nista da ti skrivim. Pretpostavljam da ti je jednostavno krivo sto ima normalnih momaka koji imaju zivot, jure picke, idu u skole i jure picke. Sta da ti kazem brate... Ti jedini drzis svoj zivot u svojim rukama, dakle, ti si taj koji moze da ucini nesto povodom toga. Nema vajde da dolazis ovde i prozivas random likove samo zato sto si ljubomoran. Uzmi, sredi se malo, izadji iz kuce, pridji nekoj ribi, muvaj, uzivaj u zivotu. Nije fora da u 20 godina budes devica koja sedi kuci po ceo dan, igra dotu i drka na Slayerku i Maidenku i svrsava kada napravi first blood. Ljubi te Mladja. : *

  14. #1529
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    bo vidi ovog napricanka sad sve ovo moram da citam
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  15. #1530
    ownin like np VamoS_GringO's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Tuzla
    Age
    37
    Posts
    1,396
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    E, ali moram da ti odgovorim na ovo.

    Brate, naravno da jeste, x puta. Tako npr. pre neki dan kad smo se kupali (jednom u 5 meseci, jer smo cigani) u na travi, to jest, vise je licilo na zalivanje baste, posto je jedan drzao crevo i prskao nas ostale (jer nemamo kupatila, jer zivimo u ciganskom kartonskom naselju i siromasni smo kao kurac jer smo cigani, naravno). I onda dodju i kazu mi "Ej, ispao ti sapun!" (na ciganskom, naravno, jer smo cigani). I onda ja u wtf fazonu, kao "OmG, cek da se SAGNEM da ga uzmem..." I onda me naguzise (na ciganski nacin, jer smo cigani)...

    Objasnjenje drugima: Dosao lik poput ovog Papamag-a na forum, umoran od svakodnevnice (igranja dote 18/7). Otisao na Clan OSA forum, pogledao par threadova, video moje slike i pomislio "Hmm... Gledaj ga ovaj, izbacuje slike, misli da je neko mudo, sad cu da ga ja zajebem da je ciganin, zato sto ima taman ten, pa nek mu se svi smeju. Onda cu ja da ispadnem baja, a on lik sto ima lep zivot, ima da bude ismevan. Tako cu da porastem u ocima drugih." I to uradi, naravno. Sad, decko, da ti kazem ja nesto, ko god da si, nemam ni pojma koji si se k*rac nameracio na mene sa 30 postova, nisam mogao nista da ti skrivim. Pretpostavljam da ti je jednostavno krivo sto ima normalnih momaka koji imaju zivot, jure picke, idu u skole i jure picke. Sta da ti kazem brate... Ti jedini drzis svoj zivot u svojim rukama, dakle, ti si taj koji moze da ucini nesto povodom toga. Nema vajde da dolazis ovde i prozivas random likove samo zato sto si ljubomoran. Uzmi, sredi se malo, izadji iz kuce, pridji nekoj ribi, muvaj, uzivaj u zivotu. Nije fora da u 20 godina budes devica koja sedi kuci po ceo dan, igra dotu i drka na Slayerku i Maidenku i svrsava kada napravi first blood. Ljubi te Mladja. : *
    Neka si mu se nagovorio!
    Zaboravio si mu reci da procita koju knjigu i da posjeti ponekad crkvu.
    Pa sta ako si cigan?Bolje biti cigan nego NOLIFER kao sto je Mag.
    Sada bez zeze tebra,cigo si onaj stereotipni,pogotov s tom kosuljom i lancem na slici. lol
    Mogu zamisliti kako je lako juriti picke u tom mocnom outfitu.
    Ajde tebra,analiziraj sad moj zivot malo.
    @Sladjan Ja sam najbolju drugaricu uhvatio par puta za dupe i sisu. :o
    Last edited by VamoS_GringO; 30th October 2009 at 06:44 AM.
    <(^^,)> <(^_^)> <(,^^)> ¯\(°_o)/¯ ‹^› ‹(0_o)› ‹^›
    Inactive on xpam
    Garena acc: VamoS_GringO

Page 102 of 403 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates