Page 19 of 71 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... LastLast
Results 271 to 285 of 1055

Thread: DOTA - dyskusje o naszych grach, replaye, komentarze :)

  1. #271
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    nabilem 20 lvl zabijania ludzi i juz mi sie nie chce grac. w dote tez mi sie nie chce grac. w nic mi sie nie chce grac :P
    Last edited by adek; 29th March 2009 at 07:00 PM.

  2. #272
    Registered User Moskit's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Gdansk
    Posts
    226
    gunz fajna gierka, kiedys sie troche gralo :P
    gra sprzed chwili
    rd 4v4 34 min, lycan 14/0/4, tower stats 5/0 ^^ z broadsworda miala wyjsc buriza, ale noobki z klanu nie pozwolily mi jej skonczyc
    ogolnie wolalem PT z 2 teleportami zawsze
    :O
    eurobn acc: OgAr]KomaR
    Moskito.O
    :O
    it RoX !:O
    ]


    KaCzA's FAN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-tiYdVDcGA <==My first dota movie - Dota - The next level
    xaxx

  3. #273
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    zaczyna mi sie to nudzic :P

    po co bylo narzekac na poczatku, ze nie ma tanka ?? Mowilem ze ich zjade ??:P

    "Pare gangow o niczym nie swiadczy"
    Last edited by Ziutek; 29th March 2009 at 11:55 PM.


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  4. #274
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Moskit
    No, w końcu ktoś odważny :P wział i wrzucił coś od siebie.

    O samej grze...
    wasz pick >>> ich pick... --> lycan (carry), omni (sup), tide (tank, stun), venom (agi, slow + aoe ulti) przeci komu/czemu ? ich 3 tanki + 1 agi ?

    Jeżeli moge to mam pare uwag, przemyśl lub nie:
    - levi itemki... 2xbracer+dagger+boots, potem wg uznania, te co podałem to wg mnie rdzeń.. dla niego
    - venom.... np lothar
    2 aoe niezle skile z nienacka, levi inicjuje akcje wjezdzajac na daggerze i walac ulti, veno atakuje czy ucieka na lotarze
    - omni mogl mekana zrobic zamiast perscerence
    - no i ja bym wilkowi zrobił tam deso zamiat bashera

    podoba mi sie twoje 5-0 w wieżach
    ogólnie od razu widać ze jesteście od nich lepsi

    dobrze ze skaczyliscie ich szybko, bo nie ma co sie pierdolic jak ma sie duza przewage :P


    Ziutek


    Jak zobaczyłem ich pick to trochę sie przeraziłem -_- i goblina cloaki i admirała nienawidze.... do tego upierdliwy silencer, youger ze swoim ulti i świniak z bashem
    ale daliscie rade spokojnie widze :P

    Kacza lubujący sie w nekrofilu, tfu nekrolicu (pomyłka przypadkowa ;p) też 5 wież
    mieliście inta z meka i hexem, więc swobodnie mogłeś po swojemu robić nercolica imbe ;p

    Monka 22 asysty :P ładnie, tylko itemki cos mi średnio leżą ;p ale przemilcze bo nie lubie jakira i nie znam sie na nim, a nie bede w ciemno cytował guidów

    Ziutek jako carry :P? tylko cos ten vladi mi srednio pasuje, ale domysam sie ze ziuto porządził trochę skoro wrzuca :P no i w koncu nie tank...

    uber, hmmm miałem grzecznościowo przemilczeć.... ^.^ ale powiem tylko delikatnie że splugawiłeś mojego pięknego pudza -_-
    Last edited by Ludwiczek; 30th March 2009 at 04:45 PM.

  5. #275
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Ziutek, chciałeś zaszpanować :P trzeba było wrzucić tą grę

    -ap, ~53min, 5v5 -> 5v4 -> 4v4 -> 3v4

    Playerzy, herosy, ustawienie:



    Kacza, ah! kacza! xD
    Nasza ostatnia nadzieja białych, ładnie zaczeła, pasła sie jak mała świnka, kile, wieza, farma, odskoczył cs'em i levelami, kreujac sie na super star tej gry i ....

    ... bah!! d/c co dało nam gre 3v4 bez, spasionej kaczy na którą liczylismy ze pociągnie gre na koniec :>

    ale że sie starał, i zagrał łanie, a miał niesczesliwy wyapdek, postanowliśmy ku jego pamięci zmiażdzyć wroga okrutnie ,
    zadanie ciągnieicia gry przejął 2 carry, tu ukłony dla pana Ziutka który spisał się wyśmiencie i, wspierany naszymi stunami i moim dagonem ;p nie dał wrogom szans

    Monia znowu 22 asysty i co mnie zadziwilo , dawała tinym rade :>
    .

    pick wroga był dobry nie powiem, gdyby zagrali lepiej, ( lub my słabiej ;p) to moglbybyc nieciekawie..

    sand+magnus+kocica = n/c stun potęzne ultu, fala, dmg boost, potęzne ulti, stun strzałą, aoe atak i invi
    do tego razor i elektryczna panda, ktora mogla hexa lub malvida zrobic, majac razora w teamie
    Last edited by Ludwiczek; 14th March 2010 at 07:07 PM.

  6. #276
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    vladek byl niezwykle potrzebny, musialem miec regen a jednego orba juz mialem, wiec dominator odpadal, przy szybkim biciu to byl najlepszy wybor :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  7. #277
    Registered User Moskit's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Gdansk
    Posts
    226
    ziutek nice itemki
    ogolnie ludwik my nie jestesmy mega clanem grajacym dote kilka lat jestesmy grupa przyjaciol znajaca sie od dawna, gralismy w wiele gier, mmorpg, fps, naprawde wieeeele, tym razem wypadlo na w3 - dota jak cos dobrego zagram to wrzuce, narazie mnie łep boli ide sie polozyc :P
    :O
    eurobn acc: OgAr]KomaR
    Moskito.O
    :O
    it RoX !:O
    ]


    KaCzA's FAN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-tiYdVDcGA <==My first dota movie - Dota - The next level
    xaxx

  8. #278
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    spoko, po prostu jak cos zauwaze co mozna poprawic lub przemyslec to mowie
    wazne zeby dobrze sie bawic, a jakbym chcial najelpesze replaye to sa od tego stronki lub turnieje

    tutaj wrzucaamy nasze pro/noobskie/zbawne/smieszne itp :P
    takie ktore mozna powspominac lub cos zobazyc pokazac skomentowac

    mi glowa pęka + zmeczenie, ide spac ok... 21.00

  9. #279
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    i znowu zaczalem maraton samych zwyciestw :P coraz trudniej o opor w pubie :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  10. #280
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    niedługo będzie tutaj niespodzianka rep który na prawde warto zobaczyć, i o nim podyskutować czy zadać autorowi pare pytań

    ....przynajmniej taka mam nadzieje :P

    Go go go DotaInvite & div 1 nub tay! :>

  11. #281
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Quote Originally Posted by Ludwiczek View Post
    Ziutek, chciałeś zaszpanować :P trzeba było wrzucić tą grę

    -ap, ~53min, 5v5 -> 5v4 -> 4v4 -> 3v4

    Playerzy, herosy, ustawienie:



    Kacza, ah! kacza! xD
    Nasza ostatnia nadzieja białych, ładnie zaczeła, pasła sie jak mała świnka, kile, wieza, farma, odskoczył cs'em i levelami, kreujac sie na super star tej gry i ....

    ... bah!! d/c co dało nam gre 3v4 bez, spasionej kaczy na którą liczylismy ze pociągnie gre na koniec :>


    ale że sie starał, i zagrał łanie, a miał niesczesliwy wyapdek, postanowliśmy ku jego pamięci zmiażdzyć wroga okrutnie ,
    zadanie ciągnieicia gry przejął 2 carry, tu ukłony dla pana Ziutka który spisał się wyśmiencie i, wspierany naszymi stunami i moim dagonem ;p nie dał wrogom szans

    Monia znowu 22 asysty i co mnie zadziwilo , dawała tinym rade :>
    .

    pick wroga był dobry nie powiem, gdyby zagrali lepiej, ( lub my słabiej ;p) to moglbybyc nieciekawie..

    sand+magnus+kocica = n/c stun potęzne ultu, fala, dmg boost, potęzne ulti, stun strzałą, aoe atak i invi
    do tego razor i elektryczna panda, ktora mogla hexa lub malvida zrobic, majac razora w teamie


    ((((((((((((((((( to bylo chamskie, akurat wtedy musialem miec dc :P ale w najblizszej grze pokaze jeszcze raz jak umiem grać visage

  12. #282
    Clouds in My Head Tayschrenn's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    #ss
    Age
    34
    Posts
    2,107
    Po namowie Ludwiczka postanowiłem także umieścić tutaj swojego replay'a.

    Gierka została rozegrana na DotaInvite (liga na ggc, swoją drogą gorąco polecam ) Mode rd.

    Grałem slardarem. Uważam, że bardzo duże znaczenie w grze, zarówno mojej jak i całego teamu miał mój dagger. To dla tych co twierdzą, że dagger nie jest slardarowi potrzebny.
    Świetnie przydawał się w gangach w mid game, dawał możliwość inicjowania walk (co jest połową sukcesu w team fight'ach). Ważnym elementem były także próby (niekoniecznie zakończone powodzeniem ^^) wskakiwania na początku walki (zwłaszcza podczas pushów, kiedy mieliśmy dużo naszych creepów) na Earthshakera, co miało zapobiec śmiercionośnemu dagger/ulti combo.

    Enjoy.
    [url]http://www.dota-allstars.com/replay/110502/index.html[/url]
    "First in, last out."
    the Bridgeburners

    Quote Originally Posted by Uberpr0 View Post
    i heard stories that the ancient indians attached tAy to a stick and walked around pointing him to floor and when he started screaming CREEPS CREEPS! they'd find a gold mine?
    I can't hug anyone. I'm a bad person like that.

  13. #283
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Na pewno warto obejrzec.

    a ty pamietaj ze miales zagrac z nami cos :P

    na DI mozna miec w teamie 2 malvidy i 2 hexy? :>

  14. #284
    Clouds in My Head Tayschrenn's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    #ss
    Age
    34
    Posts
    2,107
    Orchid nie jest limitowany. Hexy max 2.
    "First in, last out."
    the Bridgeburners

    Quote Originally Posted by Uberpr0 View Post
    i heard stories that the ancient indians attached tAy to a stick and walked around pointing him to floor and when he started screaming CREEPS CREEPS! they'd find a gold mine?
    I can't hug anyone. I'm a bad person like that.

  15. #285
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Jak wytłumaczyć kaczy od czego jest slardar w w teamie 5 osobowym, mającym 2 carry trolla i meduse? i support enigme moni :>

    Kaczy oczywiscie zrobił bfury i farma w las! a co! niech troll i medusa miast farmic i carierowac bronią i lataja po mapie

    aaa i co bys zrobił w TEJ grze medusie i dlaczego?

    ja chcialem pt+mlorjin+skadi+mkb, ale cos mi sie to wydaje nie bardzo...

    skadi+hex i shield medusa, czy dps medusa?
    Last edited by Ludwiczek; 14th March 2010 at 07:07 PM.

Page 19 of 71 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates