Page 13 of 71 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast
Results 181 to 195 of 1055

Thread: DOTA - dyskusje o naszych grach, replaye, komentarze :)

  1. #181
    Wieczor
    Guest
    Przecież to BARDZO SŁABA gra, powiedziałbym żenada, no ale wardbit.chem ktoś musi być, nie oglądam nawet repa, ale wg. mnie wardy w złych miejscach i za dużo w nieodpowiedniej chwili. Jak zobaczyłem CS to nie wiedziałem gdzie się złapać, to kpina jakaś? To cs na ok.5minutę, a nie na 40+. Nie wspominając o tym, że przeciwnicy to total nabz.
    /pzdr
    Last edited by Wieczor; 18th March 2009 at 12:49 PM.

  2. #182
    Eurobattle.net Backer bysiek's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Polska
    Posts
    373
    @up Zgadzam sie , ale po kaczy wiadomo czego można sie spodziewać D dziwi mnie to ze tylko jedna osoba przekroczyła cs 100 na takiej grze , ale w/e kacza co do wardów obejrzyj [url=http://www.youtube.com/watch?v=tVzO336ubFI]to[/url] nie wiem możne oglądałeś filmik typka z ggc jak dobrze rozstawiać wardy

  3. #183
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    tak bsr zgadasz sie ;e nie musisz mi tego pokazywac bo widzialem to. I niby gdzie dawalem wardy ? tam gdzie nalezy ;o

    bsr i tak twoj cs < moj cs ;] pozatym ja nie bylem od tego zeby miec cs 100 :E bo bylem jako sup. Wiec szatafaka ;d


    pozatym po screenie nie ocenia sie gry. Wiec ogladnij i potem gadaj.Mi sie fajnie gralo, bo przynajmniej caly czas jakies gangi itp a nie monotonne siedzenie na lini.
    Last edited by KaCzA; 18th March 2009 at 01:58 PM.

  4. #184
    Wieczor
    Guest
    Ściągnij jakiś repek dobrych graczy, najlepiej jakiś clan war czołówki, np. mym i pokaż mi jaki SUP "warder" ma taki cs, owszem ma, ale jak pisałem w 5minucie...
    Twoim zdaniem sup nie powinien creepować ?

    Quote Originally Posted by kacza1 View Post
    Mi sie fajnie gralo,
    To nie zmienia faktu, że nie umiesz grać.

    "Mass killer nabz" gondar powinien Cie jechać w 2 sekundy, ale jak to mówisz "fajnie się grało" bo grał noob z noobami.

    /pzdr
    Last edited by Wieczor; 18th March 2009 at 02:07 PM.

  5. #185
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Dużo repow ogladalem. Wiec wiem jak graja ludzie z mymu , met, ks.int itp. czy też polskiego pgsu.


    Quote Originally Posted by Wieczor View Post
    ale jak to mówisz "fajnie się grało" bo grał noob z noobami.

    przepraszam panie pro wybaczysz mi? lool nic wiecej nie napisze bo zal sie robi ;o lekko mnie wkurza takie coś ;d cwaniak który pozjadał wszystkie rozumy. Zreszta niewazne panie niby pro. nie mam zamiaru sie klocic.

  6. #186
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Wieczor zawsze mocno wytyka bledy wiec sie nie przejmuj:P
    Tylko panie Wieczor wejdz kiedys z nami zagrac


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  7. #187
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Quote Originally Posted by Ziutek View Post
    Tylko panie Wieczor wejdz kiedys z nami zagrac

    No własnie wtedy mi pokażesz swoją pro gre ^^ ;d

  8. #188
    Wieczor
    Guest
    Grałem nie raz z "Wami", głównie z Ludwiczkiem, jakie były gry to spytajcie Ludwiczka, kilka repków było na forum.

    Nie ma sprawy, mogę z Wami zagrać tylko dajcie mi znać wcześniej o grze, tutaj na forum lub na gg przez Ludiego.

    Okej specjalnie pójdę na solo mid vs kacza, jak fast game to fast game...

    Tutaj nie ma nic do wybaczania, po prostu nie chcę być z takim graczem w drużynie, chociaż przeciwko też nie chcę zbytnio grać bo co to za frajda grać przeciwko noobowi i wygrać? Właśnie nikła, no ale dobra 4fun mogę zagrać, why not.
    Na pewno będę miał czas w piątek wieczorem, dzisiaj jak coś to po 22.

    Jeśli oglądałeś repki to jakie cs mieli suporty z "dobrych klanów" z clan warów?
    Widziałeś jakiegoś supporta z 14 zabitymi creepami w 44minucie ?

    SŁOWNIE CZTERNASTOMA

    I jeszcze do tego komentarz
    Quote Originally Posted by kacza1 View Post
    To i ja coś wrzucę. Myslalem ze mi gorzej pojdzie ;p
    TO SIĘ DA GORZEJ ? %-)

    14 creep 44 minuta IMBZ
    Last edited by Wieczor; 18th March 2009 at 03:29 PM.

  9. #189
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Quote Originally Posted by Wieczor View Post
    Okej specjalnie pójdę na solo mid vs kacza, jak fast game to fast game...

    Tutaj nie ma nic do wybaczania, po prostu nie chcę być z takim graczem w drużynie, chociaż przeciwko też nie chcę zbytnio grać bo co to za frajda grać przeciwko noobowi i wygrać? Właśnie nikła, no ale dobra 4fun mogę zagrać, why not.

    No zobaczymy wywyższający się panie niby pro ^^.

  10. #190
    Eurobattle.net Backer bysiek's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Polska
    Posts
    373
    Kacza plz nie wyskakuj mi z tekstem twoj cs<moj bo mnie śmieszysz zacznijmy od tego ze jakoś support powinieneś mieć przynajmniej 20-30 deny wiec nie ucz ojca dzieci robic

  11. #191
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    eh, nie kloccie sie, wieczor ogarnia niezle dote, przypuszczalnie kacza nie dalby rady na linii vs wieczor, ale to kto wie
    z checia zapraszam obu na ktoras z moich gier

    Dzisiaj gralismy z zaproszonym gosciem - Jovic ([url]http://eurobattle.net/member.php?u=562904[/url]),
    Originally Posted by Metalix View Post
    Take the best orgasm you've ever had... multiply it by a thousand, and you're still nowhere near beating Jovic in PG.

    xD

    ktory o malo nie zmaścił nam gry jako carry, ale na koniec w końcu sie spasł i zrobił swoje,
    wspierany świńskim ziutkiem , monią pusssy cat i pro stealerem Ludwiczkiem ktory generalnie slabo i bez itemow, ale co ukradł to jego

    -sd 5v5 --> 4v4 ~64 min,



    gra schizowa i nie wiele brakowało do przegranej, jovic pare razy tak zpieprzył ulti, ze aż mialem wrzucać do do dzialu SS Humor
    lub jako -rep request ;p

    ps. odnosnie moich itemkow, to nie majac prawie nic, chcialem jeszzce zlozyc hexa glownie dla luny

    gdyby chociaz zamiats 1 z 3 dpsów mieli tanka to moglibysmy dotac baty :P
    Last edited by Ludwiczek; 14th March 2010 at 07:07 PM.

  12. #192
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    chcialem wziac venoma, ale jak sie wszyscy napalili na kilerow, to musialem byc (jak zawsze) tankiem:P i to mi wychodzi najlepiej :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  13. #193
    Wieczor
    Guest
    Quote Originally Posted by kacza1 View Post
    No zobaczymy wywyższający się panie niby pro ^^.
    Ani razu nie napisałem, że jestem pro. Ale za KAŻDYM razem podkreślam, że Ty jesteś SŁABY, a ja jestem LEPSZY od Ciebie.
    Chociaż z drugiej strony jeśli mierzysz swoją miarą to jestem dla Ciebie pro.
    /pzdr

  14. #194
    Eurobattle.net Backer bysiek's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Polska
    Posts
    373
    Dobra zostaw już kaczora , poporstu wpadnij i go zownij czy coś bo to nie ma większego sensu takie gadanie ,( w ogóle oni sobie swobodnie spamuja a jak ja jednego posta napisze to od razu afera)

  15. #195
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Quote Originally Posted by Wieczor View Post
    Ale za KAŻDYM razem podkreślam, że Ty jesteś SŁABY, a ja jestem LEPSZY od Ciebie.
    Chociaż z drugiej strony jeśli mierzysz swoją miarą to jestem dla Ciebie pro.
    /pzdr

    Wnioskuje z tekstu ze się uważasz za lepszego i tyle. Dlatego mowie niby pro :]

    Głupie podkreślanie słów typu: SŁABY, LEPSZY

    To już świadczy o tym że czujesz się lepszy odemnie.

    I nie pisz takich zdań:
    "Ani razu nie napisałem, że jestem pro"
    Bo sam sobie przeczysz. I się w tym wszystkim gubisz.


    Tyle mam do powiedzenia nie mam zamiaru więcej spamować. Bo to nie temat od tego typu rzeczy.

Page 13 of 71 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates