Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 31 to 45 of 49

Thread: Dota?

  1. #31
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Quote Originally Posted by <LaCocaina> View Post
    wher too dl hostbot?????????
    [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=75826[/url]

    This is polish forum, allowed language is polish...next time ask for help at english forums.

  2. #32
    Kikusia
    Guest
    from your ass fakiing retard...

    this is PL only section.... get lost cucumber

    ps.

    if you sooooo stupid to write here, im sure you are 100% NOT be able to dowload, unpack and use hostbot...
    uprzejmy jak zawsze
    Uber_pwnT Merkor, wrzucę tutaj Twojego repa bo niektórzy nie lubią ściagać z rapida.

    Ps. Żeby sie nauczyć grać, trzeba grać jak najwięcej. Nie ma innego sposobu, czytanie poradników na tym etapie to strata czasu Ludwiczek. Pograsz z 2 miesiace to poznasz tajniki tej mapy. Pograsz 2 lata i jeśli jesteś kumaty to będziesz mógł powiedzieć, ze potrafisz grać. Powodzenia.
    czytanie poradnikow to nigdy nie jest strata czasu, w ten sposob wiadomo ze nie nauczysz sie grac, ale przynajmniej przyswoisz sobie teorie co kupowac, dla kogo i w jakich przypadkach. Dobrze jest sie uczyc na swoich błedach ale na cudzych tez nie zaszkodzi

  3. #33
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by Kikusia View Post
    uprzejmy jak zawsze
    ja jestem bardzo elastyczny, mam szeroki wachlarz obycia, mogę być dżentelmenem, delikatnym romantykiem, czy też brutalem i prostym chamem :P,
    wszystko zalezy od sytuacji, miejsc i osób

    od rana mogę przebywać z bandą roboli, kryminalistów czy żuli i doskonale się w niej czuć, by wieczorem, wziąść kąpiel, i wyszykować się na bankiet w elitarnym gronie dostojników,
    z towarzyszącą mi piękną damą u boku

    z tego co wiem to ty też jesteś dosyć elastyczna ;p
    raz zamyślona, delikatna i spokojna, pragnąca delikatnych pieszczot,
    by za chwilę rzucić się i zerwać ze mnie ubranie , pozniej sie mnie pytają np, czemu mam cale plecy i klate podrapaną
    jakby mnie jakas tygrysica dopadła xD



    co sie tyczy poradnikow to...

    w jakim świecie wy zyjecie...!?
    Jakie szanse ma 2 graczy zaczynających uczyc sie doty, którzy w chwili startu nauki mają takiego samego skilla?

    Gracz 1, pierdoli system i idzie na pałe, ładuje mape i czeka co sie dzieje... pyta sie jak wybrac hero lub nie wybiera i wychodzi z gry , nie zna mapy, nie zna skilów, nie zna herosow, nie zna sklepów, nie zna kurwa mać nic

    gracz 2, zaczyna podobnie jak gracz 1 z tym ze zapoznaje sie z:
    (wiadomo mniej wiecej, a pozniej stopniowo caraz lepiej)
    - ilu jest herosów i ktory mniej wiecej co robi (wygląd, nazwy, skile)
    - zapoznaje sie dokladnie z mapą, sciezkami, sklepami,
    - czyta o przedmiotach ( wie co i gdzie kupowac i co to daje)
    - od poczatku wie co to last hit i deny i stara sie nauczyc tego zanim wyrobi sobie noobowaty autoatack
    - kojarzy mniej więcej orby i czesc z reguł mechanizmów doty (bashe, stuny, disable, channeling, cirticale, itp
    - wie co jaki heros moze mu zrobic i co on moze innnym
    - zna mocne i slabe strony herosow

    - ogląda replaye i czyta guidy prawdziwych pros
    w guaidach ma :
    dokladny opis, co brac jak kiedy jakie reduskcje jakie obrazenia wysztsko
    rozjebane na czynniki pierwsze, lacznie z gameplanem i strategią
    mocne i slabe strony itp

    teraz, pomyslcie jeszce raz i zastanowcie sie jak rozwinie sie gracz 1 a jak gracz 2 po:
    miesiącu , 3 mies, 6 ciu.....

    a pozniej powiedzcie:
    " o kurwa, ten Ludwiczek jak zawsze ma racje!"
    Last edited by Ludwiczek; 2nd August 2008 at 04:53 PM.

  4. #34
    Kikusia
    Guest
    a pozniej powiedzcie:
    " o kurwa, ten Ludwiczek jak zawsze ma racje!"
    noobek jak zawsze
    z tego co wiem to ty też jesteś dosyć elastyczna ;p
    raz zamyślona, delikatna i spokojna, pragnąca delikatnych pieszczot,
    by za chwilę rzucić się i zerwać ze mnie ubranie , pozniej sie mnie pytają np, czemu mam cale plecy i klate podrapaną
    jakby mnie jakas tygrysica dopadła xD
    zalezy czy jest pełnia księżyca:P ja wole jak Ty idzisz na ostro, a rano budze sie spocona z rumieńcem na policzkach


    teraz, pomyslcie jeszce raz i zastanowcie sie jak rozwinie sie gracz 1 a jak gracz 2 po:
    miesiącu , 3 mies, 6 ciu.....
    zalezy tez od tego ile i na jakim poziomie gry stocza. Jezeli beda grac ze slabymi to ani gracz 1 ani 2 za wiele sie nie naucza. Radze w docie zaczać sie bawic na luzie wtedy wszystko zacznie wychodzic elegancko Ludwiczek jak cos nie idzie po jego mysli zaczyna sie spinać i denerwowac, wtedy sypie cała swoja gre:P

  5. #35
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    przyznam ze czasem (nie z mojej winy oczywiście ) troche mi ciśnienie skacze i denerwują mnie najmniejsze potknięcia, ale to z braku czasu na kolejne gry, po prostu chce i wymagam od innych gry na wysokim poziomie

  6. #36
    Clouds in My Head Tayschrenn's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    #ss
    Age
    34
    Posts
    2,107
    Quote Originally Posted by Ludwiczek View Post
    ale to z braku czasu na kolejne gry, po prostu chce i wymagam od innych gry na wysokim poziomie
    I dlatego grasz puby...
    "First in, last out."
    the Bridgeburners

    Quote Originally Posted by Uberpr0 View Post
    i heard stories that the ancient indians attached tAy to a stick and walked around pointing him to floor and when he started screaming CREEPS CREEPS! they'd find a gold mine?
    I can't hug anyone. I'm a bad person like that.

  7. #37
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    tak, bo jak wracam z pracy i chce zagrac, to nie bede czekał 40 min az sie uzbiera ekipa z ss, ss poza zaletami ma sporo wad,
    wiekszsosc przyjsciol z ktorymi glownie gram nie jest w ss..

    chce to wylaze, chce to kickuje, chce grac 15 min to gram 15

    generalnie ja rzadze i czerpie z gry to co chce..

    ostatnia moja gre na ss z Heldarionem pedałem masz w dziale -rep, jak wasz wielki pro znobił cala gre i mnie wkurwił,
    jak juz mam grac ss to wymagam za duzo niz wieksosc z ss moze mi dac

    dostał -2 rep no i co z tego? moja gra po duzej przerwie zjebana przez niego i tak, niesmak pozostał,
    potem grałem bardzo duzo gier ale nie rankinogwych
    bo było w wiekszosci 7 ss + 3 ziomali, a takie gry ss ladder nie łapie, ale gram to co chce,

    zagram, strace czas, puszcze 5 postów -rep, a inni -rep mnie, i bede klocil sie z dziecmi kto ma racje

    aktualnie gram tylko ap i tylko rzeznikiem

    jezeli to komukolwiek przeszkadza, to heh... sprobuj sie domyśleć gdzie to mam...

    ...tak właśnie tam
    Last edited by Ludwiczek; 2nd August 2008 at 06:40 PM.

  8. #38
    Registered User
    Join Date
    Oct 2005
    Age
    34
    Posts
    129
    troche nie na temat, ale wieczor = wieczor z dota.pl ?
    Apm *150-200*
    *CLAN* *B0S*IN EXPAM
    *CLAN* *eCx*IN ORG

    TaK jak w nicku Pro jestem DDDDD

  9. #39
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    pewnie tak, ale zapytaj jeszze tu:

    [url]http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=84[/url]

  10. #40
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    Quote Originally Posted by Klikusia
    czytanie poradnikow to nigdy nie jest strata czasu, w ten sposob wiadomo ze nie nauczysz sie grac
    Z całym szacunkiem, ale co wyczyta poczatkujacy gracz z profesionalnego poradnika? Co z tego, że nauczy sie grać jednym bohaterem, jeśli nawet nie bedzie wiedział co inni mają do zaoferowania? Początki spędza sie na grze i tylko grze. Jeśli poznasz w jakimś stopniu fizykę gry, to możesz ulepszać swoje taktyki i poszerzać wiedzę, ale musisz mieć podstawy do tego. Nie wiem czy jest sens wklejać jakieś beznadziejne porównania, dam sobie z tym spokój.

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

    Capoeira ;*

  11. #41
    Clouds in My Head Tayschrenn's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    #ss
    Age
    34
    Posts
    2,107
    Quote Originally Posted by Pro_Player__ View Post
    troche nie na temat, ale wieczor = wieczor z dota.pl ?
    pro_player = zipi noob?
    "First in, last out."
    the Bridgeburners

    Quote Originally Posted by Uberpr0 View Post
    i heard stories that the ancient indians attached tAy to a stick and walked around pointing him to floor and when he started screaming CREEPS CREEPS! they'd find a gold mine?
    I can't hug anyone. I'm a bad person like that.

  12. #42
    Registered User
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Stryszawa
    Posts
    34
    mam pytanko
    jak wybrac herosa na Docie??
    jak sie zaczyna nie dostalem zadnego herosa a inni mieli nie wiem czy od poiczatkuna srodku pisze PICK1 i jak wciskam 1 to pokazuje mi sie jakis Circle of Power
    ale nic nie daje tam mozna tylko zaatakowac kogos jak jest blisko czy cos takiego pls pomocy!

  13. #43
    Kikusia
    Guest
    Z całym szacunkiem, ale co wyczyta poczatkujacy gracz z profesionalnego poradnika? Co z tego, że nauczy sie grać jednym bohaterem, jeśli nawet nie bedzie wiedział co inni mają do zaoferowania? Początki spędza sie na grze i tylko grze. Jeśli poznasz w jakimś stopniu fizykę gry, to możesz ulepszać swoje taktyki i poszerzać wiedzę, ale musisz mieć podstawy do tego. Nie wiem czy jest sens wklejać jakieś beznadziejne porównania, dam sobie z tym spokój.
    Zalezy tez od osoby, niektorzy podszebuja instrukcji zeby zaczac gre i nie pisałam nic o profesjonalnych poradnikach. Z reszta sie zgadzam.


    pozdro

  14. #44
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Quote Originally Posted by HeadMasterPL View Post
    mam pytanko
    jak wybrac herosa na Docie??
    jak sie zaczyna nie dostalem zadnego herosa a inni mieli nie wiem czy od poiczatkuna srodku pisze PICK1 i jak wciskam 1 to pokazuje mi sie jakis Circle of Power
    ale nic nie daje tam mozna tylko zaatakowac kogos jak jest blisko czy cos takiego pls pomocy!
    musisz napisac
    -pick 1 lub -pick 2 lub -pick 3


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  15. #45
    Registered User
    Join Date
    Oct 2005
    Age
    34
    Posts
    129
    Quote Originally Posted by Artanthos View Post
    pro_player = zipi noob?
    Oh yea ;D
    Apm *150-200*
    *CLAN* *B0S*IN EXPAM
    *CLAN* *eCx*IN ORG

    TaK jak w nicku Pro jestem DDDDD

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates