Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 16 to 30 of 49

Thread: Dota?

  1. #16
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    Zawsze lubie grać z przezielonymi, bo jedynym słowem jakie używają opisując moją osobę to : PRO!.

    Możesz pokazać nam replaya. Będziemy zaszczyceni

    Capoeira ;*

  2. #17
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    ok zaraz obadam, ale pierwsze co juz mi sie rzucilo w oczy to ze źle mape umieściles, 99% ludzi trzyma mapy w /maps/download/
    a tak jak u ciebie to nie otwiera mi sie replauy i musze tworzyc taki folder jak ty i kopiowac tam mape

    co do replaya:
    4v4 apem - (all pick easy mode) ap czyli kazdy wybiera herosa z calej puli a easy mode onacza ze masz więcej kasy i expa a wieże są słabsze
    lina dół, barruth vs goblin troche niezręczna zwłaszcza dla poczatkującego ,

    dobrze jest wiedziec co przeciwnik moze ci mniej wiecej zrobić, a goblin moze wiele
    [url]http://www.dota-allstars.com/hero/1905/index.html[/url]

    ta mała pokraka moze np, zdetonować się na tobie i wyjebać cie w powietrze, ma dlugi stun obszarowy (moze zatrzymac w miejscu na pare sekund 3-6)
    i stawia 2 rodzaje pułapek, miny standardowe i odpalne zdalnie, to co ci zrobił na poczatku to prosty myk, szybko postawił miny na sciezce do ucieczki
    i podpuscił cie zebys poleciał za nim, a ty poleciales i BUM , i juz masz peirwsza nauczke... za goblinem lub teamem co ma goblina nie lata sie na złamanie
    karku bo najczesciej uciekajac prowadzą cie na mined place, czyli pułapki goblina, np, biedny umierajacy goblin ucieka wy gonicie go w 3ke, nagle booom!
    i on sie z was smieje i ma 3 kille
    grajac vs goblin, zwlaszcza na poczatku, musisz trzmac go na dystans i nie zbliazac sie za bardzo do niego, liczac sie z tym ze w kazdej chwili moze podbiec
    i zdetonowac sie, lub wciagnac cie w miny, starasz sie crepowac trzymajhac go na dystans, a pozniej kupujesz wardy (takie oczka co obszarowo dają ci
    widzenie rzeczy niewidzialnych, jak np miny goblina, inne wardy, czy niewidzialne herosy (rikimaru, gondar, anub na ulti)

    barrtuh ma ciezko z goblinem na poczatku, nie wiedzac gdzie są miny, bo w zasadzie masz 2 aktywne zdonlosci, rozpędzenie sie i stun przeciwnika i
    ulti ze powjawaisz sie za jego plecami, oba "niewygodne w przypadku vs goblin, bo jak zobaczy ze biegniesz to wejdzie na swoje miny, lub stanie na minach
    jak dasz ulti i boom

    grajac 1v1 na lini, zwlaszcza na poczatku nie woła sie panicznie sojusznikow na pomoc, bo kazdy ma swoje problemy na swoich liniach i jeszze nie rozwineli sie na tyle
    zeby latac po mapie i pomagac..., nie mozesz stac, uckieac za daleko od przeciwnika i jego creepow bo nie dostajesz wtedy doswiadczenia ktore jest niezbedne
    do rozwoju, musisz caly czas ostroznie kręcic sie w miare blisko przeciwnika i creepow

    przejscie do kogos na linie i zostawienie przeciwnika na swojej na samopas to tez nie wchodzi w gre

    w 10 min miales mega farta...
    venge + goblin gdyby byli odrobine sprytniejsi zbili by cie bez najminiejszego problemu

    w grze dostajesz expa i lvle od 1-25, po 10 min goblin (twoj przeciwnik z lini) odskoczyl ci na 2 lvl ty 6 on 8
    takze 10 minuta... popatrz co zrobił goblin z ursą... i przypomnij sobie to co pisalem wyzej

    11 min, trol i sniper na midzie szli łeb w łeb, ktos od was nie poweidzial "miss" tzn ze nie ma jego przeciwnika na lini, trol nie wiedzac o tym
    dał sie zaskoczyc i padł, czyli zginał wasz najbardziej rozwnieniwety heros i padła wieza na midzie, balans przesunał sioe na strone snipera znacznie
    ktory dostał wyzszy lvl kase i caly czas ma swoja wieze

    dziwnie sie poruszasz, za duzo stojisz w miejscu, za malo atakujesz creepy

    jakos nie zauwazylem zebys korzystał z 1 skila, tzn charge na przeciwnika , barrtuh podbiega, stunuje go bije bije, a pozniej ultimate (4skill) na dobicie
    chociaz po mapie z goblinem troche strach biegac

    hmm nie chce mi sie ogladac do konca, ale co mniej wiecej musisz poprawić:

    - przede wszystkim MUSISZ widziec/wiedziec ile kto dookkoła ma życia hp, koniecznie sciagnij sobie
    program jakis np ten co dałem w załączniku odpal przed grą i koło zegarka daj prawym myszki show hp enemy i your
    teraz kazdy bedzie mial pasek zycia nad herosem

    - na dole po lewej masz minmape, musisz bacznie ją obserwowac patrzac gdzie kto jest

    - będąc na lini musisz znać swoje możliwości (jakie masz skile, jak działają? ile obrazen zdają? ile many wymagają?)
    to samo dobrze bylo by wiedziec o przeciwniku...
    dorze chociaz pobieznie przezucic wzrokiem herosy z tej stronki co podawałem: [url]http://www.dota-allstars.com/heroes[/url]

    - do momentu az troche sie wzmocnisz i cos bedziesz mogl sensowanego zrobic ( np lvl 5 czy 7)
    lepiej krecic sie ostroznie obok swoich creepow i wiezy, nie tracac zycia zbytnio, obserwujac przeciwnika i farminąc sobie
    na creepach, jak zobaczysz ze ma mniej zycia albo na tyle ze cos mozesz mu zagrozic to atak wtedy, ale nie szaleńczy
    i nie pod jego wieża cobyś nie padł z chciwości

    cos marnie mi idzie to kometnowanie a zajmuje mase miejsca i czasu, moze uber cos skrobnie jeszce albo ktos kto grał

    ps. jak ktos ogladnie replaya i chce skomentowac, to niech nie rżnie cwaniaka tylko zda sobie sprawe ze merkor dopero co sciagnał
    dote i zaczyna sie uczyc...
    wiec moze nie piszcie od razu, ze nie blokował creepow, słaby last hit/deny, mało gangów, no teamplay, złe itemy itp

    itemy nie wzial najelpiej ale tez nie tragicznie

    na poczatek raczej bierze sie cos do statsów, gałązki, circlety, gautnlety i jakis hp regen, ringa RoR lub tangos (drzewka do jedzenia)
    Last edited by Ludwiczek; 14th March 2010 at 08:05 PM.

  3. #18
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    Merkor, wrzucę tutaj Twojego repa bo niektórzy nie lubią ściagać z rapida.

    Ps. Żeby sie nauczyć grać, trzeba grać jak najwięcej. Nie ma innego sposobu, czytanie poradników na tym etapie to strata czasu Ludwiczek. Pograsz z 2 miesiace to poznasz tajniki tej mapy. Pograsz 2 lata i jeśli jesteś kumaty to będziesz mógł powiedzieć, ze potrafisz grać. Powodzenia.
    Last edited by Uber_pwnT; 29th May 2008 at 01:38 AM.

    Capoeira ;*

  4. #19
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by Uber_pwnT View Post
    czytanie poradników na tym etapie to strata czasu Ludwiczek. Pograsz z 2 miesiace to poznasz tajniki tej mapy
    strata czasu??

    to zalezy dla kogo, jak chcesz w ciemno badac mape i herosy przez 2 miesiace to spoko..

    ale jak przegladniesz chociaz pobieznie pare guidow z tego co dalem + obadasz itemy i skile herosow mniej wiecej, to od poczatku zaczynasz sie ortienowac i wiesz na czym stoisz...

    Quote Originally Posted by Uber_pwnT View Post
    Zawsze lubie grać z przezielonymi, bo jedynym słowem jakie używają opisując moją osobę to : PRO!.
    z tego co pamiętam, to ostanio nazywali cie "troche" inaczej xD,

    mnie nazywają MH MH! (jak np kupie wardy)
    i jak ownuje wszystkich równo to mowią: omg whatta luck.., luck only, host noob, but feeded by other noobs
    Last edited by Ludwiczek; 29th May 2008 at 04:09 AM.

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Poland
    Posts
    22
    mam pewien problem jak wybieram customa i dolanczam sie do doty(szukam gier"only noobs:P") lacze sie owszem ale po tym jak bede na liscie (przed rozpoczeciem gry) najczesciej ktos wpisuje jakas komende i pokazuje narodowosc graczy.... zawsze pozniej dziwnie mnie wyrzuca do menu bn(tego gdzie wybiera sie custom fast game itp) to moja wina czy poprostu kick ? (ps nie lamilem na zadnych grach bo od poczatku tak mam ;/)


    Z gory Thx
    Pozdro
    Amen.

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    May 2008
    Posts
    16
    Jak wbijasz na dotabr przykładowo to on sprawdza, że jesteś z pl to cię kicka to nie twoja wina. Wbijaj na eu lub come all :P

  7. #22
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    dokladnie, host gry, lub gracze czesto sprawdzją kraje i jakosć polączenia (pings)

    i jak masz PL lub kiepski ping to mogą cie wyrzucac, bo sporo z tych durniów nie wie gdzie lezy PL i myślą ze to jakies PERU

    ps. apel do wszystkich, piszcie na jakich acc (kontach) gracie na eurobattle.net

    ja mam forum acc: Ludwiczek i acc do grania tez: Ludwiczek
    Last edited by Ludwiczek; 30th May 2008 at 04:20 PM.

  8. #23
    Wieczor
    Guest
    Jak zwykle Ludwiczek bardzo dobrze wytłumaczone.

    Ja jeszcze dodam od siebie:

    [url]http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=warkeys&filename=Warkeys-1.7.0.1b.exe&use_mirror=heanet[/url]

    Warkeys,
    to taki program, dzięki któremu będziecie mogli ustawić własne skróty klawiszowe, coś ala jak w PG, przeważnie jest to interface:

    q/w/e/r
    a/s/d/f
    z/x/c/v

    gdzie z-skill 1 / x - skill 2 / c - skill 3 / v - skill 4

    Powodzenia

  9. #24
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    o dokładnie, dzieki, wlasnie zapomnialem podlinowakc tego, jak juz przetrzesz sie troche i i bedziesz chcial grac lepiej i robic szybkie kombinacje czy wogole wygodnie rzucac czary/skile to taki program jest po prostu niezbedny

    tu macie jeszcze wyjasnienie i manual:
    [url]http://warkeys.sourceforge.net/doc.php[/url]

    ja mam troche inaczej zbindowane:
    skille: q,w,e,r
    atak: a
    stop: s
    itemy z zasobnika: spacja, 1, 2, 3, 4
    (np. jak masz itemy ktore wymagaja aktywacji kliknieciem (refresher,dagon, necro3, mekan itp)
    i klawisz capslock jak pause/unpause skryptu

  10. #25
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    nie wiem czy dawałem to juz wczesniej, ale chyba nie, a jest ogień!

    [url]http://youtube.com/watch?v=nHZk7iSOHAA&feature=related[/url]

  11. #26
    Registered User
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Poland Cracov
    Posts
    5
    co do warkeys, jakos mi on nie dziala. Zapisalem wszystko, pliczek wkleilem do katalogu z gra. I nic sie nie dzieje oO. W opcjach oczywiscie mam ustawione na costumkeys.
    Jak powinien byc zapisany ten plik z ustawieniami? costumkeys.txt, costumkeys.cfg czy jak?

  12. #27
    Wieczor
    Guest
    CustomKeys.txt

  13. #28
    Registered User
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Poland
    Posts
    22
    widzialem ze juz ktos tutaj o to prosil :P... moglby ktos ocenic tego repka ? i powiedziec mi nad czym mam popracowac ? :> bylbym bardzo wdzieczny


    ps. Poczatkujacy jestem

    Pozdro Amen_!
    Last edited by amenpol; 30th July 2008 at 07:57 PM.

  14. #29
    New User <LaCocaina>'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    serbia
    Posts
    1
    wher too dl hostbot?????????

  15. #30
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    from your ass fakiing retard...

    this is PL only section.... get lost cucumber

    ps.

    if you sooooo stupid to write here, im sure you are 100% NOT be able to dowload, unpack and use hostbot...
    Last edited by Ludwiczek; 30th July 2008 at 11:40 PM.

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates