Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 55

Thread: Zainteresowania

  1. #1
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454

    Thumbs up Zainteresowania

    Nie wiem czy był juz taki temat, ale jeszcze nie widziałem aby ktoś pisał o swoich zainteresowaniach. Napewno jest coś poza Warcraftem i ew. grami. Każdy ma normalne życie i jestem bardzo ciekaw kto czym sie zajmuję. Jest duza możliwosć, że zainteresowania będą sie powtarzały, co da możliwość porozmawiania o nich pomiedzy użytkownikami.

    Ja zacznę ^^

    Capoeira, ta sztuka walki przebija wszystko co dotychczas zobaczyłem w życiu. Daje taka radość i zabawę, a jednocześnie mozna nauczyć się walczyć. Polecam każdemu, nawet dziewczynie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad pójściem na trening, to uczyń to jak najprędzej, bo potem możesz tylko żałować, że tak późno to zrobiłeś. Znam to z autopsji ;D Ja jestem w grupie Artes das Gerais, szybko rozwijająca sie grupa w Polsce. Uczęszczam na treningi od Września 2007 i już zdąrzyłem się wielu rzeczy nauczyć.

    Narazie tyle, kolejne zainteresowania napisze później, jak temat się rozwinie.
    Oczywiscie "kropelka" i przyklejam.

    Capoeira ;*

  2. #2
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    Moje to:
    -dziewczyny ;]
    -matematyka
    -pływanie & siatkówka
    -programowanie
    There is no RL, there is only AFK.

    http://en.akinator.com/# He will guess any character!

    It's over 9000!
    Hidden Text click here to show


    Yabba my ICING!
    Hidden Text click here to show

  3. #3
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    Videoprodukcja (czyli montaż, operatorka), motoryzacja, gadżety elektroniczne, jak sobie przypomne jeszcze to napisze

  4. #4
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    wszystkie sporty jedne bardziej drugie mniej :P z racji matury zakonczylem kariere pilkarska
    6 lat trenowalem tenis przez kontuzje przerwalem trenowac, teraz od czasu do czasu sobie zagram


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  5. #5
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    -Moje przyjaciółki
    -Sport ( w szczególności Piłka nożna i siatkówka bo oba te sporty uprawiam)
    -Zakłady Bukmacherskie
    -MOje przyjaciółki i reszta dziewczyn

  6. #6
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    -grafika komputerowa i wszystko co z nia zwiazane (glownie 2D no i 3D)
    -architektura i projektowanie
    -programowanie
    -gadzety elektroniczne
    -motoryzacja (od niedawna)

  7. #7
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    Kolejne moje zainteresowanie. Perkusja.
    Kupuje w kwietniu bądź w maju, jeszcze nie wiem jak będzie z kasą ;D Narazie stoi jedna u mnie w piwnicy i na niej głównie gram. Nauczyłem się już 2 piosenek : Nirvana - Smells like teens spirit i Blur - Song 2. Naprawdę dobra zabawa tak ponapierniczać w bębny, aż się lżej na duchu robi. Mój brat należy do zespołu i czasami idę sobie z nim pograć. On na gitarze a ja na perkusji. Pamiętam jak pierwszy raz złamaliśmy kolesiowi pałeczki (zostawił je u mnie xD), nie było zaciekawie, bo musieliśmy się przyznać, że graliśmy xD. Naprawde fajna sprawa.

    Co do waszych wypowiedzi, może byście je trochę rozwinęli, aby zachęcić innych. Chęć do pisania wam odebrało ? ^^

    Capoeira ;*

  8. #8
    Registered User MaRdoC's Avatar
    Join Date
    Oct 2002
    Location
    Poland - Silesia
    Age
    36
    Posts
    1,061
    hmm,
    - Akwarystyka
    - eSport
    - Sport (Piłka nożna, Siatkówka, F1)
    - Sport aktywnie: Piłka nożna, basen, tenis
    - e-biznes, ecommerce
    - Finanse
    - Piwo

    to tak w skrócie
    >>> since 5.10.2002 on EUROBATTLE.NET <<<

    NVIDIA GeForce 8800 GTS :: Core Duo 2,5 GHz :: 4 GB RAM DDR2 :: Samsung 2232BW

    Portal społecznościowy dla graczy :: http://eragamera.pl

  9. #9
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    no ok...

    Videoprodukcja. Razem z dwoma kolegami zalozylismy grupe filmowa ASO Movie Studio. Aktualnie jestesmy w trakcie produkcji naszego najwiekszego projektu. Efekty specjalne od czasow "Studniowki: Reloaded ([url]http://pl.youtube.com/watch?v=os5Ml573shU[/url] [url]http://pl.youtube.com/watch?v=eJ5FyAB0Y0U[/url] [url]http://pl.youtube.com/watch?v=YwKJcO2Bo_k[/url] ) poszly diametralnie w gore, a to za sprawa jednego czlowieka, ktory aktualnie w ASO zajmuje sie wlasnie efekceniem i wychodzi mu to... zaj***cie. Jak tylko zdecydujemy sie na umieszczenie trailera w sieci (ktory jest juz skonczony) to dam tutaj od razu link premiera filmu - 5 kwietnia

    Drugi powod dlaczego Videoprodukcja? Otoz pracuje w tv i robie to co lubie. Dalej chyba nie musze wyjasniac

    Moje zainteresowanie motoryzacja urodzilo sie w dosyc nietypowy sposob. Kiedy moj Tato zmienial auto, to non stop z nim przegrzebywalem internet w poszukiwaniu nowego auta i tak mnie to wciagnelo, ze mialem juz projekt programu telewizyjnego (ktory niestety nie wypalil - ASO rozjechalo sie na studia, a my miellismy to robic w 3). Nastepnie wyjazd do Lipska na AMI Motorshow w kwietniu 2007 roku (pierwszy raz widzialem na zywo SLR ), pozniej w sierpniu, albo we wrzesniu (nie pameitam juz) wyjazd do Frankfurtu na jedne z najwiekszych targow samochodowych na swiecie. Tam spelnilem swoje marzenie - siedzialem w Astonie Martinie DB9 Sila dni prasowych pojechalem jako telewizja. Nawet za bilet nie musialem placic ehh A ze to byly dni prasowe, moglem wsiadac do praktycznie kazdego auta. Testowalem, Ferrari, Lambo, Maseratti, Rolls Royce'a itd... Niesamowite przezycie.. Ale ten DB9... eh bo sie rozkleje na wspomnieniach

    Gadżety elektroniczne - po prostu lubie bajery i tyle Dlatego zakupilem sobie Samsunga U600 i jestem z niego bardzo zadowolony
    Last edited by OmegaPL; 25th March 2008 at 11:11 PM.

  10. #10
    b5gi[pl]
    Guest
    Warcraft 3 rulez :P
    Sry za spam :P

    Uber: Nie "sry za spam" tylko napisz coś o swoich zainteresowaniadch, to takie trudne ? ;/
    Last edited by Uber_pwnT; 29th March 2008 at 02:11 AM.

  11. #11
    Kikusia
    Guest
    Hmm czym moze sie interesowac krejzolka...
    Tenis nie ma to jak rakieta w dłoni
    golf, nie za czesto i tylko amatorsko ale to fajna zabawa polecam i moge dac kilka wskazowek
    gry...głownie rpg, rts czasem cs:P
    ksiażki (fantasy głownie) i filmy (horrory, fantastyka)

    pozdro

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Poland
    Posts
    22
    MMA !! to moje zycie sztuki walki trenuje od 12 lat i nie widze przyszlosci bez nich :]

    Montaż- moja przygoda zaczela sie z Amvkami z anime :P aktualnie robie reklamy dla miejscowej telewizji

    Bass- gram niedlugo bo jakies 4 lata :] ale kawalki z qmplami juz nagrywamy

    Ksiazki- glownie fantazy i horrory (KING RZADZI !!)

    Filmy- no tutaj malo ostatnio, zamalo czasu ;/

    No i gry... Diablo Diablo i jeszcze raz Diablo, Warcraft raczej dla rozladowania stresu przed tourami pcl :P

    no to by bylo na tyle chyba :]


    P.Sy :P

    cos dla Uber_pwnT [url]http://pl.youtube.com/watch?v=R8FJyScbV6s[/url]

    Jakby ktos nie wiedzial co to MMA [url]http://pl.youtube.com/watch?v=rBMeI5NdjpY&feature=related[/url]
    Last edited by amenpol; 21st May 2008 at 12:27 AM.

  13. #13
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    Ale dostał mordobicie ;/
    To też wiele zależy od człowieka, ale ja nigdy nie twierdziłem, że Capoeira to najefektywniejsza sztuka walki Pozdro. Do zobaczenia w klatce ;D

    Capoeira ;*

  14. #14
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by amenpol View Post
    MMA !! to moje zycie sztuki walki trenuje od 12 lat i nie widze przyszlosci bez nich :]

    cos dla Uber_pwnT [url]http://pl.youtube.com/watch?v=R8FJyScbV6s[/url]
    jako zawodnik/fan mma wiesz zapewne ze mieszane sztuki walki biją na głowe kazdy czysty styl,
    a juz na pewno takie "artystyczne" wygibasy jak kungfu czy capoeira , które są widowiskowe ale mało skuteczne,
    za to bardziej klimatyczne i uduchowione ;p

    bjj i kick = gg

    ps.
    zainteresowania: hmm, krotko: IT, MMA, dota, siatka, imprezy, kobiety, fotografia, eee i jesze takie rozne

    ps 2.
    po za tym tamten kolo od capoeiry byl cienki, uber by rozbił kickboxera w pył

    ps 3.
    amenpol napisz jakie stronki polecasz i czy wiesz co sie stało z tym co ci posłałem PM
    Last edited by Ludwiczek; 21st May 2008 at 12:54 AM.

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Poland
    Posts
    22
    oczywiscie ze style "tradycyjne" nie bede tak efektowne jak MMA to oczywiste z tego powodu ze zaden styl tradycyjny nie jest tak uniwersalny swojego czasu sparowalem z "karatekami" tak potocznie mowiac (oyama i Shotokan), i wszystko bylo pieknie dopoki nie dochodzilo do klinczu czy parteru.

    Co do bjj + kick sie zgodze(sam wole MT od kicka :P) chociaz ja osobiscie profilaktycznie judo i TKD dokladam :P podkreslajac profilaktycznie :] w tym roku mam zamiar startowac w ALMMA tez powinienes kojarzyc jako fan :P

    co do klatki Uber :P ja preferuje ring XD

    R.I.P Pride !!

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates