Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 31 to 45 of 55

Thread: Zainteresowania

  1. #31
    Registered User Mrs.Ola's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    USA, NY, Queens
    Age
    31
    Posts
    570
    Wysoki jesteś
    mam tylko 181 cm chociaż ostatnio mi zmierzyli 183 )

  2. #32
    Eurobattle.net Backer bysiek's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Polska
    Posts
    373
    Ogólnie jak w siatke gracie/graliscie to może mi cos poradzicie , jako ze chodze na uw musze zapisać sie na jakis wf, w tym semestrze (semestr letni ).
    Zapisałem sie na siatkówkę poziom sredniozawansowany nic w tym dziwnego oprócz tego ze kompletnie nie umiem grać w siatke.
    Ale niestety był to jedyny sensowny wf niepłatny który w miarę mnie interesował i pasował mi godzinowo do mojego planu zajęć (który nie chwaląc sie mam na to półrocze straszny xD).

    I tu pytanie, jakie ćwiczenia mógłbym porobić w domu,poćwiczyć ten ze sport jeszcze przed wf aby to nie wygłupić sie zbytnio po feriach.

  3. #33
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    sie rozciagaj chlopie ! ;d

  4. #34
    Registered User Mrs.Ola's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    USA, NY, Queens
    Age
    31
    Posts
    570
    heh, w domu to raczej nic... ew. jakieś rozciąganie (jak Pan Moderator napisał)... brzuszki, ćwiczenie mięśni grzbietu, drążek jak masz, albo wznosy na palcach, pompki... ogólnorozwojowe.. a na hali siatkówka

  5. #35
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Jeżeli nigdy nie grałeś to trochę lipa :P bo żadne ćwiczenia w domu nie zastąpią godzin, dni, lat spędzonych z piłką, piłkę musisz czuć, wiedzieć jak układać palce, ręce, pozycje całego ciała, jak poruszać się po parkiecie, musisz wyczuć i dobrze odebrać/zamortyzować piłkę lecąca z różną siłą, potrafić ukierunkować jej odbicie/lot, kontrolować to, na szkolnych wfach, można ludzi pozabijać czy wygrać mecz prostą ale stanowczą zagrywką ;p
    Ja na przykład miałem zakaz na normalnycj zajęciach wf zagrywki z wyskoku i wyrzywania się, bo raz ktoś dostał w pysk, raz ręce bolały i ludzie nie chcieli ze mną grać
    więc puszczało się 'baloniki'.

    Musisz mieć dobrą koordynację, refleks, zwinny nadgarstek, dobry wyskok, musisz być dobrze rozciągnięty.

    W domu na pewno możesz się porozciągać, napinać mięśnie/ścięgna. troche przysiadów, brzuszków wszelkiej maści, b. szybkich niskich podkoków na prostych nogach, wznosów na palcach.

    Na hali czy gdzies gdzie mozna odbijac, najlepiej wziasc sobie kogos ogarnietego, stanac na przeciwko i odbijac, odbijac miedzy soba, góra, dołem, plas, lekkie zbicie, ew stań przy ścianie i odbijaj od ściany.

    Uważaj na paluchy, bo łatwo wybić sobie czy uszkodzić.

    W necie masz mase filmików i informacji dotyczących techniki, ruchów, poruszania się, programów treningowych na wyskok, itp

    PS.
    Ola, 194 dla środkowego do porażka, na atakujacego od biedy przy dobrym wyskoku moze styknać
    Last edited by Ludwiczek; 12th February 2011 at 11:16 AM.

  6. #36
    Registered User Mrs.Ola's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    USA, NY, Queens
    Age
    31
    Posts
    570
    Dokładnie tak jest. Nie chciałam się wypowiadać w ten sposób, bo by było, że dziewczyna się nie może tak znać na siatkówce

    tu jest dobry poradnik: [url]http://www.youtube.com/watch?v=3bSgeVEOKpM&feature=player_embedded[/url]


    W mojej klasie są siatkarze, jest chłopak 190 i gra w 3 lidze, gra super. Na wyższe ligi na środku by się nie sprawdził, ale na ten poziom starcza. Ale 194 cm dla przyjmującego to bardzo dobrze, więc możesz zmienić pozycję

  7. #37
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Lubię zmieniać pozycje, ale niekoniecznie na parkiecie
    Nie lubię rozgrywać, ani odbierać, spełniam się w ataku
    Z tym, że na plażowce, jak chce atakować to musze i odbierać, z wiadomych względow

  8. #38
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    O fajnie ze w siate gracie/graliscie

    Ja na studiach teraz gram, pozycja przyjmujacy
    181cm :P styka do defensywy a zablokowac zablokuje tez :P

  9. #39
    Registered User Mrs.Ola's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    USA, NY, Queens
    Age
    31
    Posts
    570
    Hah racja, każdy lubi zmieniać pozycję na swój sposób
    Rzeczywiście, na plażówce trzeba robić wszystko, i biegać, i męczyć się w słońcu, tarzać w piasku i mieć go wszędzie. Ale ma to swoje uroki
    Po południu wyjeżdżam i niestety dopiero jutro wieczorem wrócę Mam mecze w Łodzi Będę straszliwie tęskniła za Panem Moderatorem (
    )

  10. #40
    Eurobattle.net Backer bysiek's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Polska
    Posts
    373
    Nie no grałem troche w siatke, ale bede chodził na srednio zawansowany więc niebędziej jakoś tak strasznie
    Ale rozciąganie brzuszki ogólnie jakis domowe cwiczenia napewno nie zaszkodzą

  11. #41
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    a ja mam mecz w Etiopii ;/

  12. #42
    Registered User Mrs.Ola's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    USA, NY, Queens
    Age
    31
    Posts
    570
    w takim razie gratuluję Panie Moderatorze a w co będzie Pan grał?
    mam nadzieję, że szybko tu wrócisz
    Dzielę się wszystkimi faktami, żeby Pan Moderator nie miał żadnych podejrzeń, co do mojej osoby

  13. #43
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Serio mam gdzieś kim jesteś czym się interesujesz, ile masz lat, czy masz kutasa czy cipke...

    Więc że tak się wyrażę nie pisz nic w moim kierunku


  14. #44
    Registered User Mrs.Ola's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    USA, NY, Queens
    Age
    31
    Posts
    570
    Świetnie!
    Więc tego samego oczekuję ze strony Pana Moderatora- żadnych komentarzy w moim kierunku
    Cieszę się, że się dogadaliśmy

  15. #45
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    tylko jedno, jeśli zobacze że sobie za bardzo trolujesz ( nie tylko w sekcji polskiej ) to warn a potem ban in da hed. see ya
    Last edited by KaCzA; 12th February 2011 at 12:57 PM.

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates