Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 25 of 25

Thread: Aktywacja Konta ! Ważne !!

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Poland
    Posts
    22
    sorki ze spamuje w topicu ale ktos moglby mi napisac pma jak bedzie wszystko dzialac ? z gory dziekuje

  2. #17
    New User
    Join Date
    Nov 2009
    Age
    29
    Posts
    2
    Elo
    mam problem bo zrobiłem nowe konto, aktywowałem je z linku, który przyszedł na maila i jak się chce zalogować w war3tft na bn to napisane jest, żebym aktywował konto O.o Może mi ktoś pomóc ?

  3. #18
    Registered User [k2]tvar0h's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Trzyniec
    Age
    31
    Posts
    4
    Mam taki problem z acc..... zrobilem sobie acc ale haslo zrobilem za dlugie i we grze juz nie ma na niego miejsca ......nie moge sie przyglosic ani go zmienic , bo nie przyszedl mi jeszcze zaden emial na zmaine ... co mam robic?

  4. #19
    New User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    polska
    Age
    32
    Posts
    2
    POMOCY! klikam na zalozenie konta tego do aktywacji zeby moc pograc i owszem konto sie zaklada ale nie moge go potwierdziec bo link aktywayjny w ogole nie chce przyjsc na meila!! aktywowalem na 3 meilach juz i na zadnym nie dotarl link aktywacyjny.. co jest???

  5. #20
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    sprawdziłeś czy czasem nie jest w folderze spam ? Jeśli nie ma to załóż sobie konto na gmailu to na pewno dojdzie

  6. #21
    New User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    polska
    Age
    32
    Posts
    2
    noo dzieki wielkie szybka i profesjonalna pomoc to rozumiem;D

  7. #22
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Kacza is pro.
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  8. #23
    Back in Life Mitsuki's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Czech Republic
    Age
    39
    Posts
    3,508
    Guys, in case of not receiving activation email, use following link to rerequest:

    [url]http://www.eurobattle.net/register.php?do=requestemail[/url]

  9. #24
    New User
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Polska
    Age
    35
    Posts
    1
    Siema, stworzylem email na gmail i aktywowalem konto kodem i myslalem ze juz moge grac na battle.net ale nie nie moge sie zalogowac w grze:/ co jest nie tak?

  10. #25
    New User
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    walbrzych
    Age
    34
    Posts
    2
    Rzygam juz wlaczam w3 battle neta ustawilem konto aktywowane wpisuje login i haslo w w3 i mi wyskakuje stwaorz nowe konto.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates