Page 2 of 121 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 1806

Thread: Team Replays and Maps.

  1. #16
    Bydle
    Guest

    Kolejny repik

    no nie powiem aniele mniezła gra jeyne co to itemy przy kopalni nie wziąłes no i moze ten teleport na początku buł zbędny gg
    A ja daje jeszcze jednego repa elf vs orc troiche dziwny bo typ niby dobry ale sami zobaczcie!!

  2. #17
    [BoS]Aniol
    Guest
    co do tego repka: the cream vs bydle.w3g
    to uwazam, ze gosc byl niezbyt dobry, albo mial slaby dzien.
    A jedyne, co u ciebie mi sie nie podobalo, to praca Herosow, Strazniczka prawie ci padla- fuksem przezyla, a mogles ja healnac druidem wczesniej a co wazniejsze nie uzywales spalenia many u DH, az sie prosilo.

    Twoja gra z orkami mi sie podobala.
    Gosc kojarzyl jak ma zagrac ale mu nie wyszlo z tymi balistami (troche pech, troche lekkomyslnosc).
    Ale w sumie, zes go niezle zaskoczyl wichrem.

  3. #18
    Bydle
    Guest
    Qrde fajnie jest usłyszec o sobie opinie innych to takie mobilizujące Dzieki za oglądniecie Anioł. Dajcie wiecej repów tylko nie z doty:P Daje jeszcze repka BYDLE VS INFERNAL

  4. #19
    Registered User Blahy Peter's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    okolice Bytomia
    Age
    37
    Posts
    167
    to ja moze cos takiego dam jesli ktosby mogl spojzec na to okiem experta :P

    Od razu sie usprawiedliwie, ze nigdy paladina nie robie... chcialem tylko sprawdzic jak sie spisze holy+ bolt. i jak widac calkiem ladnie. dk zdrowy zadko biegal.
    o tej farmie juz nawet nie wspomne

    [url]http://www.cidernet.pl/~peter/w3/1.w3g[/url]
    slownik.xt.pl - Slownik Terminow Warcraft

    Blahy doliczył do nieskończoności. Dwa razy.

  5. #20
    Registered User Blahy Peter's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    okolice Bytomia
    Age
    37
    Posts
    167
    Originally posted by Bydle Daje jeszcze repka BYDLE VS INFERNAL [/B]
    hmm... ciezko cos napisac... win poprostu :P dlugo bez kopalni ciagnales, ale to moje subiektywne odczucie :P + ze nie dales jej tez zajac przeciwnikowi. poczatek super... calkiem ladna proba abuse :P troche stracil ganiajac cie. potem okres slabszej gry przeciwnika... zamknal sie w bazie. + twoj creep nawet na polowie przeciwnika. - strata hippo. powiem, ze w pewnym momencie (jakis late game?) jak widzialem wojo undeada to zwatpilem :P + ze ci sie udalo wtedy. kilka razy (chyba 2? :P) wjechales go na creepie w plecy... - dla obu glownie dla ud za brak zwiadu... cala armie ciagal w miejsca, gdzie dawno nie bylo co creepowac. + dla obu za brak strat w hero (tak? :P). duzy + za te tornada czy jak to tam sie zwie. duzo dalo na abomki :P w kilku miejscach az sie prosilo o focused fire, ale w zhielku walki mozna to wybaczyc tak jak mowielm... poprostu win :P
    slownik.xt.pl - Slownik Terminow Warcraft

    Blahy doliczył do nieskończoności. Dwa razy.

  6. #21
    Bydle
    Guest
    Nie mam co komentowac gry blahy vs Sfinxx poniewaz jakos głupio wytykac błedy(których nie zauiważyłem) graczom lepszym niz ja. £adny win ale bez jakiejs pasjonującej walki na expy:P. Na pewno mozna byłoby sie do czegoś czepic ale to nie moja robota:P:P

  7. #22
    Registered User Blahy Peter's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    okolice Bytomia
    Age
    37
    Posts
    167
    Ale wlasnie o to chodzi, zeby sobie nie slodzic tylko zauwazac bledy :P oczywiscie takie, ktore rzeczywiscie sa widoczne, bez naciagania i formulowac konstruktywne (w miare mozliwosci) uwagi tylko to moze w nastepnej grze spowodowac, ze bedzie sie gralo lepiej. czesto gra sie automatycznie (po rozegraniu kilkuset gier, w ktorych robi sie ciagle ten sam blad, nawet jak sobie tego nie uswiadamia bardzo trudno jest sie go pozbyc. a napewno bedziemy na niego zwracac uwage jak kilka razy ktos nam go wytknie na forum a jaka bedzie satysfakcja, jak po nadeslaniu kolejnego repa juz tego bledu w nim nie bedzie )
    slownik.xt.pl - Slownik Terminow Warcraft

    Blahy doliczył do nieskończoności. Dwa razy.

  8. #23
    Registered User Blahy Peter's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    okolice Bytomia
    Age
    37
    Posts
    167
    Originally posted by TonyC Walka z EliteSoldier, grałem pod drugim acca i koles nie mógł ścierpieć ze dostaje baty od 6 levelu [/B]
    Na ud sie nie znam wogole, wiec malo mam do powiedzenia :P tak samo nie bede sie wypowiadal o kulturze tego orca :P kolejny dowod, ze apm (~55) nie ma za abrdzo znaczenia. czysty win od poczatku do konca. + za shadea (moze mozna bylo bardziej nim pomeczyc armie orca?). + brak starty hero... moze tylko nie trzeba bylo 2 cloacks of shadow nosic przy jednym hero? :P ale to niewazne jak mowi reklama mojego ulubionego piwa :P
    slownik.xt.pl - Slownik Terminow Warcraft

    Blahy doliczył do nieskończoności. Dwa razy.

  9. #24
    Bydle
    Guest
    TonyC napisał(a)
    Skoro wszyscy zamieszczaja replaye to ja tez swojego załanczam.
    Walka z EliteSoldier, grałem pod drugim acca i koles nie mógł ścierpieć ze dostaje baty od 6 levelu

    Wypisze tylko uwagi taki ze mnie cham zeby nikt w piórka nie obrusł:P 1.shade powinien cały czas chodzic za armia wroga zrobic jeszcze jednego do kontroli koipalni 2. zapomniałes health stone po creepch czerwonych 3.troche jakbys miałzadyme z kontrolą armi jedna na dole maoy bez herów druga przy obvozie wroga 3. zamiast lezyc sie istac w miejscu mógłbys troche skrepowac PS. i troszke wiecej skromnosci

  10. #25
    webmaster~~ Harpoon's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    1,715

    nom...

    w tej grze bylo by calkeim inaczej..... tylko ze sie razem z aniolem zle teleportowalismy .... ja pol armi zostawilem na drugim koncu mapy .. aniol [o ile pamietam] przyszedl chwile pozniej.... nom ale chlopaki zwyciestwo jest wasze ...

    dzisiaj moze rematch ?? ...wtdy zobaczymy...

    pozdro bos

  11. #26
    Bydle
    Guest
    TonyC napisał(a)
    No nie człowiek po raz 1 umiesci sobie replaya a tu mu brak skromnosci wypominaja.Shadem nieda sie chodzic za armia chyba ze cały czas nim bym grał (mi w kazdym razie sie nie udało).3 punktu w ogóle nie rozumiem

    Tu masz jeszcze 1 replay do oceny (jak tak bardzo lubisz krytykowac :P):
    2v2
    Basior & Ja vs Harpoon & Anioł
    No to pochwale załadną gre basiora & tonyc ale ten teleport to az smieszne ze przez 1 błąd mozna zjebac całą gre:P:P
    I - dla tonego za budynki przy expie gdzie nie ma cytadeli(czy jak to sie zwie u ud:P) GG

  12. #27
    Registered User TonyC's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Poland
    Age
    41
    Posts
    407
    Orginaly made by BloodofWar

    rep dla wszystkich

    włoże ty ciekawy rep z moich ostatnich walk oglądnijcie go i ocencie

    TonyC: Blood przed zamieszczeniem posta może byś obczaił czy niema na tego posta specjalnych działow co? :/
    Last edited by TonyC; 29th November 2004 at 06:55 PM.
    Leader of Bos Clan [CG Section]

    A good scare is worth more than good advice

    Tony Rickardsson Is The Best

  13. #28
    [BoS]Aniol
    Guest
    Coz moge powiedziec Tony?!
    Ten repek pokazuje ze DH z pierscieniami ohrony jest the best.
    Myslalem ze bedzie po gosciu przy pierwszym spotkaniu, ale dzieki DH (az dziwnie ze az tak) sie obronil.
    Ale ogolnie nie jest to jakis swietny rep.

    Czy ktos sie ze mna zgodzi w opinii DH?

  14. #29
    Registered User TonyC's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Poland
    Age
    41
    Posts
    407
    Anioł to nie mój replay . No co ty ja go nawet nie widziałem to BloodofWara przeciez napisałem..., tylko koles w złym miejscu go dał i go przeniosłem, a ze nieda sie przeniesc postu to edytowałem i wstawiłem tu
    Leader of Bos Clan [CG Section]

    A good scare is worth more than good advice

    Tony Rickardsson Is The Best

  15. #30
    [BoS]Aniol
    Guest

    Moje PORA¯KI

    Nie zlosccie sie, ze zawalam forum swimi repkami, ale tym razem bardziej prosze o pomoc i rade niz co innego.

    2 razy z rzedu przegralem z O 1. z 14lvl 2. z 16lvl
    Jak Waszym zdaniem moglem zagrac, zeby bylo lepiej.?
    I co zrobilem zle?
    Co ciekawe obie gry byly podobne
    Ale grcze maja radoche jak zuskuja pkt w 5 min.

    1 plik

    2 w drugim poscie, cobyscie nie musieli rocpakowywac

Page 2 of 121 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates