Page 342 of 741 FirstFirst ... 242 292 332 340 341 342 343 344 352 392 442 ... LastLast
Results 5,116 to 5,130 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #5116
    Trooper
    Guest
    debilna dyskusja

  2. #5117
    HeartOfSword
    Guest
    nie chce nikogo oceniać ani stwierdzać kto ma racje... ale oryginalnośći już w tym nie ma ... to już tylko społeczna moda : O

  3. #5118
    torogron
    Guest
    Quote Originally Posted by Trooper
    debilna dyskusja
    niestety, niektórym przypadkom brak intelektu by wogóle wypowiedzieć się jakoś twórczo, ale przyznam, że uśmiałem się z tego "przykładu"

    edit -> "Nie kłóć się z debilami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem....". czyli osoba, która da się sprowadzić do poziomu debila nie jest przypadkiem w jakiś sposób ułomna ?

  4. #5119
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    Quote Originally Posted by torogron
    mhm, czyli rozumiem, że jeśliby ujrzeć kogoś z 5 kolczykami w uchu i 2 na raz w pępku to byłoby "pożal się boże", a jeśli widać jednego "niewinnego" w pępku to jest ok?
    czyli tak jakby niektóre części ciała nie należy przekłuwać, ponieważ nastąpiłby bojkot społeczeństwa -_- ? a kto "ustala" te części? czemu chore?
    i co właściwie ma na celu "dekorowanie się"? czy ciało to przedmiot, że należy go dekorować?
    to juz jest stereotyp.. tak mi sie zdaje :P sa miejsca do tego przenaczone, a sa miejsca ktorych nie powinno sie przekluwac, bo wtedy kolczyk bedzie, jakby to powiedziec, zbyt przykuwal uwage spoleczenstwa.. :P

  5. #5120
    webmaster~~ Harpoon's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    1,715
    fakt jest to moda, jednak jednym sie podoba, innym nie. [mnie nie, w sensie ze nie mam zadnego kolczyka]

    jednak wlasciwie nie wiem co chcesz osiagnac torro. przeciez to wszystko zalezy o gustu, a o nich sie nie dyskutuje.

  6. #5121
    torogron
    Guest
    raczej nic nie chcę osiągnąć, bo nie wierzę, że "tu" coś zdziałam.

    chciałem tylko nakreślić w publicznej świadomości jak bardzo jest podatna na zniewolenie. (chociażby w/w stereotyp, moda) co w konsekwencji może rzeczywiście doprowadziłoby do oryginalności :|

    ps. gust, jeśli rozmawiamy o tym co się komu podoba... ja póki co nie wypowiadam się w tej kwestii :P (podobania)

    edit -> lol, zresztą, czasami można ożywić ten topic :P nie znowu taki wielki off-top (piercing/jak wyglądacie?), a takto w głównej mierze to spam tu ...
    Last edited by torogron; 10th July 2006 at 07:10 PM.

  7. #5122
    Registered User Jazzy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Poland/Warsaw
    Age
    34
    Posts
    404
    Quote Originally Posted by torogron
    Justyna, jaki ma cel kolczyk w pępku? (nie będzie dymu, bez obaw świta)

    dlaczego??? bo jestem pusta, lubie dekorowac swoje cialo, podazam za moda, jestem podatna na zniewolenie, chce byc oryginalna...


    acc: jazzyisback

  8. #5123
    torogron
    Guest
    no i wszystko jasne -_-
    podziękowania za odpowiedź, kłaniam się.

  9. #5124
    Odolan
    Guest
    Ta tu akurat zgodze sie z Torogronem, poprostu co za duzo to nie zdrowo.

  10. #5125
    Naddar
    Guest
    Quote Originally Posted by Winch2006
    przecie lato jest... to jak ma chodzic? dlugie spodnie, glany i czarna bluza?
    ja tak chodze ;P
    mnie w innych ubraniach niz w czarnych nie zobaczysz lol

  11. #5126
    Registered User Moldar's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trzeci karton na lewo od mostu.
    Age
    37
    Posts
    795
    welcome back fuckers :P

    dawien dawno mnie tu nie było, dam fote z roboty, wylewamy cement na zbiorniki do szamba no, w tej chwili odpoczywamy, ja to ten z lewej jakby ktoś pamiętał mnie zza czasów długich włosów :P

  12. #5127
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    ja tam jakos do kolczykow w pempku nie mam nic..prawie kazda moja kolezanka ma i jakos mi nie przeszkadza to..zreszta to nie moje cialo to niech sobie robia co chca ale oczywiscie z umiarkowaniem

    fajna robota moldar ..eno i czapeczka nike

  13. #5128
    Zub_Zub
    Guest
    to ja dodam jeszcze jedno swoje ale zanim sie ktoś przyczepi do mojego podpisu;p

    dla mnie jest pewna róznica pomiedzy np. taka ,,panienka'' ( nie chodzi mi tu o justyne ) przebije sobie pępek i jest już sweet, cool i wogole trendy.... a ludzmi którzy robią to dla samych siebie, bo im sie tak podoba innym wcale nie musi.... zresztą to tak jakbyś się czepił metala ze lubi czarne rzeczy, panka że chodzi w spodniach w kratke, gościa od techno że sobie czasem włosa użeluje, skejta że ma szerokie spodnie albo karka że blask jego glacy ci bije po oczach... jak cie nikt nie zmusza do przebijania samego siebie to po co sie tego czepiać...

    a wracając do tematu może nie jak wyglądacie ale co robicie, dorwałem robote wakacyjną jako listonosz no i dzisiaj pierwszy raz z forsą leciałem;p skromnie bo tylko 10tyś mi dali ale tez coś i w dodatku oddkryłem coś czego szukają wszyscy faceci, punkt G, znajduje sie on w sosnowciu na ulicy wincentego pola 20 xD muahaha

  14. #5129
    Witcher Winch2006's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Krolestwo Niebieskie ( Nowa Wieś )
    Age
    35
    Posts
    680
    Quote Originally Posted by Nash
    ja tak chodze ;P
    mnie w innych ubraniach niz w czarnych nie zobaczysz lol
    dobra, niewazne... rozumiem cie

    Quote Originally Posted by Moldar
    welcome back fuckers :P
    Moldar wrocil xD

    cos ty robil jak cie nie bylo? ;D
    Last edited by Winch2006; 11th July 2006 at 09:22 AM.
    -----------------------------------
    Winch2005 // Winchester // Bleik2004 // Polkovnik_Bleik

    Triumph is the prize of our fight, for surviving
    Triumph is the nature of our blood, blood still running
    Triumph the fulfillment of our dreams, winning battles
    Triumph our god and our hope, for surviving

  15. #5130
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Quote Originally Posted by Winch2006
    Moldar wrocil xD

    cos ty robil jak cie nie bylo? ;D
    No zbiornik od szamba, napisal przeciez

Page 342 of 741 FirstFirst ... 242 292 332 340 341 342 343 344 352 392 442 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates