Page 736 of 741 FirstFirst ... 236 636 686 726 734 735 736 737 738 ... LastLast
Results 11,026 to 11,040 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #11026
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    siemka, co tam u was!
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  2. #11027
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    Pomyslcie, że ze szczeniaków, aktualnie nikt nie pozostał. :P No, może Ludwiczek

    Moldar - kupe lat

  3. #11028
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Siemka,
    jak tam, co tam ?

  4. #11029
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    jakich k... szczeniakow ??
    pozdro tłuste nooby

  5. #11030
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Quote Originally Posted by Ludwiczek View Post
    a mam jeszcze opa/moda/admina na kanale koko ? czy juz dawno sie przedawnilo ;p?
    Już dawno nie masz, nie pamiętasz jak Ci zajebałem nazwę konta bo było wykasowane ? Po czym z płaczem do któregoś z adminów: "ze mojego konta nie ma".

    Ludwiczku, Ty już nie istniejesz

  6. #11031
    Registered User Moldar's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trzeci karton na lewo od mostu.
    Age
    37
    Posts
    795
    Muszę przyznać, że lata spędzone na xpamie i na tym forum, to moje najlepsze "internetowe" lata. Może dlatego, że człowiek w tedy dorastał i miał kupę czasu jeszcze. Wszystkie inne fora na których bywam, są spoko, ale to już nie to.

    Ehh, miałem 18 lat, teraz 27 letni pryk Ale wciąż gram i grami dalej się jaram, a na PlayStation 4 czekam jak na narodzenie syna ( nie nie mam dzieci i mam nadzieję, nie mieć jeszcze przez długi czas )

    pozdrawiam

  7. #11032
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    @Moldar, piękne i prawdziwe to co piszesz

    @Kacza ty bezczelny gadzie, pamiętam jak mi podjebałes konto, ale coż przynajmniej przez chwilę byłeś KIMŚ xD
    Pamiętam czasy jak byłeś jeszcze brzydkim kaczątkiem i robiliśmy z ciebie w docie mężczyznę (bez skojarzeń ;p)
    Jak się pomyśli o starych czasach to aż się człowiek w duszy uśmiecha, niby tyle gier, tyle internetów, ale jednak tutaj było wyjątkowo.
    Mówi wam to już ponad 30 letni pryk (jak już przy prykach Moldar jesteśmy ;p)

  8. #11033
    Registered User MiHu's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PoLanÐ
    Age
    39
    Posts
    1,263
    Dobrze tu czasem zaglądnąć, poczytać co u kogo słychać i zobaczyć, że serwer trzyma się całkiem nieźle .
    Pamietam czasy gdy byłby organizowane zbiórki na przedłużenie żywota "xpama".
    Hah no nie na co, chętnie założył bym konto ponownie, wbił się na serwer i wyśróbował lvl ale teraz pewnie pod względem ilości przegranych pod rząd .

    W ogóle to Clan B0S wciaż aktywny, to jest coś, jeszcze trochę i będzie dekada, nawet gęda Basiora tam jest, mega
    Pozdroo dla wszystkich
    < Keep Your HeaÐ Up >

  9. #11034
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    kacza zawsze chcial byc znany i kochany, ale bylo inaczej )))
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  10. #11035
    Registered User Moldar's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trzeci karton na lewo od mostu.
    Age
    37
    Posts
    795
    Wesołych Świat Panowie i Panie ( pzdr Hotaru, ale pewnie nigdy tego nie zobaczy :P )

    Oby te Święta były jak zwykle lepsze od poprzednich, spędzone w miłym gronie i abyście wszyscy z hukiem rozpoczeli Nowy Rok. Na Święta Bożego Narodzenia życzę wam wszystkim i sobie samemu, cofnięcia w czasie, do 2004 roku, kiedy to wszystko się zaczęło. ( ehh jak ja tęsknie za tymi czasami ;( ) Na serwerze grałem wcześniej, biegałem do kawiarenki, 6zł/h i grało się na xpamie. Dopiero jakoś rok później założyłem na forum konto.

    Pozdrawiam szczególnie osoby, które jeszcze o dziwo pamiętam. Czyli

    Nash ( tylko ty potrafiłeś zrobić zajebiste avki, jednego mam do dziś , naprawdę dobry znajomy )

    Name:  ava6ruhg2.png
Views: 277
Size:  18.6 KB

    Hotaru ( jedna z niewielu kobiet, chyba siostra Nasha z tego co kojarzę )

    Omega ( o ile ja może jestem weteranem, to Omega to prawdziwy dziad tutaj, do dziś pamiętam jak wydzierałem się do ciebie przez telefon, krzycząc Are you Ready KoRna :P )

    Odyn - który lubił słuchać o moich pisanych książkach ( tak swoją drogą, gramatyka leżała i kwiczała, ale sama opowieść była nawet spoko )

    Sirhoe, revenge, AndreMM ( znajomi z klanu Magic Man ( teszty nie mogę sobie przypomnieć ), was to pozdrawiam podwójnie, normalnie jak rodzina, pamiętam jak przez kilka miesięcy nie mogłem grać, bo admin coś tam na proxy poprzestawiał, ale ciągle udzielałem się na forum )

    A tak poza to. cRun, Lukass, Winch2006, Ludwiczek, MiHu, MaRdoC, RootX, Rufus, Zub_Zub, Korozja, BLue System, Dragon Slayer ( z którym miałem chyba kiedyś prztyczek, chodziło chyba o jakieś oszustwa w turnieju przez Sirhoe i revenge ).

    Przepraszam resztę osób, o których zapomniałem Mam nadzieje, że z wami wszystko w porządku i życie układa się w najlepsze.

    POZDRAWIAM!!!

    Moldar - Przemek :P
    Łódź ( jakby kto na browar chciał :P )
    Last edited by Moldar; 21st December 2013 at 10:40 PM.

  11. #11036
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Wesolych Swiat!
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  12. #11037
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    wszystkiego dobrego w nowym roku noobsy ! ;D

  13. #11038
    New User
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Poland
    Age
    30
    Posts
    2
    Sylwester przed kompem? Smutne.

  14. #11039
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    No widzisz... czasem tak jest, ale nie każdy jest takim krulem życia jak ty

  15. #11040
    Clouds in My Head Tayschrenn's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    #ss
    Age
    34
    Posts
    2,107
    hah
    "First in, last out."
    the Bridgeburners

    Quote Originally Posted by Uberpr0 View Post
    i heard stories that the ancient indians attached tAy to a stick and walked around pointing him to floor and when he started screaming CREEPS CREEPS! they'd find a gold mine?
    I can't hug anyone. I'm a bad person like that.

Page 736 of 741 FirstFirst ... 236 636 686 726 734 735 736 737 738 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates