Page 731 of 741 FirstFirst ... 231 631 681 721 729 730 731 732 733 ... LastLast
Results 10,951 to 10,965 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #10951
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    Z Lubina, ale mieszkam we Wrocławiu Macie mistrza

  2. #10952
    New User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Katowice
    Age
    37
    Posts
    2
    Sporo starych osób tu jeszcze uczęszcza?:-) Na razie z tych co kojarzę to OmegaPL, założyciel tematu, DragonSlayer, BLUE_SYSTEM , MiHu, Lukas, te osoby kojarzę :P Pewnie jeszcze znalazłoby się paru starych wyjadaczy.

    Mój pierwszy klan w wc3 na tym serwerze to był [SD] - SilverDragons :-) Bodajże rok 2002/2003

  3. #10953
    New User
    Join Date
    May 2012
    Location
    Poland
    Age
    28
    Posts
    2
    Ja z kumplami znowu postanowiliśmy przyciupać w UMS'y, nigdy nie zapomnę Warlock'a, czy Metastasis i te godziny przegrane ze specjalnym klanem Metastasis <3

  4. #10954
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    halooo ?? XD

    jak tam wakacje? XD
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  5. #10955
    Registered User
    Join Date
    Oct 2005
    Age
    34
    Posts
    129
    Quote Originally Posted by Nekroo View Post
    Sporo starych osób tu jeszcze uczęszcza?:-) Na razie z tych co kojarzę to OmegaPL, założyciel tematu, DragonSlayer, BLUE_SYSTEM , MiHu, Lukas, te osoby kojarzę :P Pewnie jeszcze znalazłoby się paru starych wyjadaczy.

    Mój pierwszy klan w wc3 na tym serwerze to był [SD] - SilverDragons :-) Bodajże rok 2002/2003
    hehe pamietam CIe jako tako z tamtego z tych 2002-2003 ; )

    dragonslayer=megatherion? ;D
    Last edited by Pro_Player__; 17th July 2012 at 03:21 AM.
    Apm *150-200*
    *CLAN* *B0S*IN EXPAM
    *CLAN* *eCx*IN ORG

    TaK jak w nicku Pro jestem DDDDD

  6. #10956
    Safelist member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Poland
    Posts
    801
    Awards

    Panowie moze |zrobcie teama pl ja moge sie sigowac jedynie bo robie w angli i moze mnie nie byc bede na nocnej zmianie albo cujs wiec jak co to ja jestem na 50% pewny wiec jakiegos sub znajdzcie

  7. #10957
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Poland
    Posts
    193
    Awards
    Quote Originally Posted by [PiG]Blackeye View Post
    Panowie moze |zrobcie teama pl ja moge sie sigowac jedynie bo robie w angli i moze mnie nie byc bede na nocnej zmianie albo cujs wiec jak co to ja jestem na 50% pewny wiec jakiegos sub znajdzcie
    Ciezko by było znalezc dobry high lvl team, a z noobami nie oplaca sie nerwow tracic, aczkolwiek ja moge grac jak cos moze sie cos jednak uda skombinowac.

  8. #10958
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    no lipa xDD

    ja i black akurat mega working life period Xd

    wie3c zostajesz ty Maciek z tayem jedynie Xd tak to byloby nas 4 +1 i bylby najs team a tak to lipa xd
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  9. #10959
    Registered User
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    207
    Chłopy gdzie teraz te dobre lowmid gry znalezc?
    Xpam account: LimitbreaKer
    Garena account: AuliX

  10. #10960
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    probuj limit tg na ihrl ablo inaczej napisze do dmina i ci da voucha izi

    i graj tam xd
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  11. #10961
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    dobra masz voucha na warrentheape na ihrl, nie znoob tego xd
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  12. #10962
    Registered User MiHu's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PoLanÐ
    Age
    39
    Posts
    1,263
    Quote Originally Posted by OmegaPL View Post
    Z Lubina, ale mieszkam we Wrocławiu Macie mistrza
    hah a ja właśnie się wyprowadziłem z Wrocławia parę dni temu, świetne miasto

    mistrz jest, szkoda że LM już nie
    < Keep Your HeaÐ Up >

  13. #10963
    Registered User lavoks's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Poland
    Age
    36
    Posts
    37
    nic się w polskim dziale nie dzieje .. kiedyś jeszcze można było w dziale problemow technicznych liczyć na pomoc a teraz pustki ... po ilości PL na serwerze i forum można wnioskować że wc3 umiera w naszym kraju

  14. #10964
    Registered User OldFriend's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    i don't know
    Age
    37
    Posts
    4
    Naturalna kolej rzeczy, ale wc3 wcale nie umiera zostają dino takie jak ja co mimo grając w Dotę 2 nie mogą się rozstać z klimatem tego serwa. Niestety za bardzo P****** się wszystko.

  15. #10965
    Registered User MalaR_87's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Poland\Tychy
    Age
    36
    Posts
    891
    Siema, tak sobie pomyślałem po wielu latach nieobecności, że tutaj zajrzę i co widzę... znajomych wyjadaczy
    Może kolejnym krokiem będzie instalacja w3 i gra na serwerze ? :P ale na razie małymi kroczkami,
    witam wszystkich !

Page 731 of 741 FirstFirst ... 231 631 681 721 729 730 731 732 733 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates