Page 582 of 741 FirstFirst ... 82 482 532 572 580 581 582 583 584 592 632 682 ... LastLast
Results 8,716 to 8,730 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #8716
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Wiem, że nie ma się co łamać. Ja to już kiedyś przerabiałem. Owszem pierwsze 3 dni to kosmos był mimo woli ;/ Ale od czwartku już jakoś to jest... najgorsze jest siedzenie i nudzenie się bo wtedy masz czas myslec.. jak nie mam co robic to biore sie za zamiatanie domu nawet byle nie myslec. Narazie nie wyobrazam sobie isc do szkoly i uczyc sie do tej matury ;/ Co 2 dni pożadnie popije. Ale to wszystko z czasem minie wiem bo juz to przerabialem Tylko wtedy te "3 pierwsze dni" trwaly 3 miesiace. Bylemu kumplowi powiedzialem wczoraj pare slow [czyt. pogrozilem ze go zajebie ] i poszedl na pały, a dokladniej to ona poszla z nim ze niby jej tez groze ;] Bylem tak glupi ze powiedzialem mu pare slow przez przez sms. O 8 rano za nie cale 8 godzin mam wizyte na komendzie ale huj z tym zwisa mi to co mi tam powiedza, ponoć tylko pouczenie..
    Last edited by Lukas_; 17th August 2009 at 12:14 AM.

  2. #8717
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    przesadzacie... trzeba sie z tym pogodzic, kobiety przychodza i odchodza, grunt to sie specjalnie nie przywiazywac, poznales laske, po miesiacu puszcza sie z innym, znaczy sie cos bylo nie tak, lub po prostu nie byla ci pisana, jedna z wielu przygod ot co....

    ps.
    jezeli kogos straszysz, licz sie z konsekwencjami (i nie mowie tu o jakis tam pałach), nigdy nie wiesz dokladnie z kim masz do czynienia.

    Plakac czy rozpaczac mozna po kims, z kim bylo sie dlugo, kogo sie znało, wydawalo ci sie ze znasz na wylot, a ten ktos cie zawodzi lub zdradzi
    wtedy boli, ale nie jak za przeproszeniem jakas siksa po paru spotkaniach czy sekszeniu, pusci sie tak jak z toba - z innym

    Moze to brzmi brutlanie, ale tak jest. Czasem jak widze wielkie milosci nastolatkow (napedzane filmami,serialami i trendo/mediami) to mnie sie zygac chce ;p
    Nie nazywajcie miloscia , chwilowych zauroczen czy pukania sie po kątach, bo to słowo ulega mocnej dewaluacji.

    ps. zreszta sam mowisz z usmieszkiem ze juz to przerbiales...
    gdyby zranil cie ktos kogo kochales na prawde, kim byles zauroczony, na kim ci zalezalo bardzo, nie pisalbys tak
    Last edited by Ludwiczek; 17th August 2009 at 12:23 AM.

  3. #8718
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    No dokladnie nie myslalem ze ktos pojdzie na paly za takie cos -,- ile razy uslyszalem masz w ryj ile razy mnie ktos zjechal nawet nie wpadlem na pomysl zeby na policje isc. Dobra ide spac napisze jutro co na komendzie uslyszalem.

  4. #8719
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Quote Originally Posted by adek View Post
    wypierasz sie twierdzac ze tego nie mowiles i tyle. zreszta watpie zeby za takie cos Ci zrobili. pamietaj tylko zebys nie twierdzil ze powiedziales 'polamie ci nogi' czy cos w tym stylu bo to sa grozby bezposrednie gdzie 'kolega' moze obawiac sie o 'swoje zycie' i to juz jest karalne....
    Nie moge sie wyprzec. On ma dowody - smsy. Nią to bylem tylko zauroczony.. Teraz nie chce miec z nia nic wspolnego Tylko wkurwia mnie to ze ona sobie jest teraz szczesliwa.
    Last edited by Lukas_; 17th August 2009 at 12:24 AM.

  5. #8720
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    owned...

  6. #8721
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    wypierasz sie twierdzac ze tego nie mowiles i tyle. zreszta watpie zeby za takie cos Ci zrobili. pamietaj tylko zebys nie twierdzil ze powiedziales 'polamie ci nogi' czy cos w tym stylu bo to sa grozby bezposrednie gdzie 'kolega' moze obawiac sie o 'swoje zycie' i to juz jest karalne....

    edit:
    Ty na paly nigdy nie poszedles. powiem Ci lepszy numer. pracuje w ochronie. ostatnio koles z perfumerii chcial buchnac perfumki za 500zl. zlapalem go i koles zaatakowal nozem/scyzorykiem czyms takim nagle. to nie myslac w wirze walki zlamalem mu reke w obronie wlasnej. i co ? zostalem oskarzony o pobicie i naduzycie sily haha

    edit:
    pamietaj ze polska to dziwny kraj. szczegolnie jezeli chodzi o policje znowu bedzie pod koniec roku ze zlapano 6k pijanych kierowcow z tego 5k to rowerzysci... ale statystyki to statystyki, byc musza...
    Last edited by adek; 17th August 2009 at 12:31 AM.

  7. #8722
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by adek View Post
    zlapalem go i koles zaatakowal nozem/scyzorykiem czyms takim nagle. to nie myslac w wirze walki zlamalem mu reke w obronie wlasnej. i co ? zostalem oskarzony o pobicie i naduzycie sily haha
    rozwin temat, zlamales na pewno? czy skreciles, uszkodziles staw?
    jak to zrobiles i czy wykorzystales jakies element obcy, czy łamales jakas technika? jak zbudowany byl ziom? w brew pozorom nie tak latwo zlamac grabe...

    jeżeli zamachnałby sie na mnie nożem, nie dla żartów (nie lubie czegos takiego), a byłaby taka szansa, złamałbym mu obie + palce, czy kosci srodręcza,
    i mysle ze na tym by sie nie skończylo...
    Last edited by Ludwiczek; 17th August 2009 at 12:41 AM.

  8. #8723
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Quote Originally Posted by adek View Post
    pamietaj ze polska to dziwny kraj. szczegolnie jezeli chodzi o policje znowu bedzie pod koniec roku ze zlapano 6k pijanych kierowcow z tego 5k to rowerzysci... ale statystyki to statystyki, byc musza...
    z tego 90% na kacu z dnia poprzedniego


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  9. #8724
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Dostałem pouczenie i jak m ucoś zrobie albo jeszcze raz bede mu grozic to bede miec problemy w sadzie... I jak tu mu wjebać ;D

  10. #8725
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    zawsze ktos moze cie wyreczyc :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  11. #8726
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    A jak myślisz do kogo wtedy przyjdą pały ?

  12. #8727
    Eurobattle.net Backer bysiek's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Polska
    Posts
    373
    cisnij frajera i tyle , takie zachowanie to najgorsze co może być. Jak to w starym kawałku rapowali " nie ufaj żadnej dupe ". I tego trzeba sie trzymać i każdy chyba z was nawet trochę w to wierzy. Ale kurwa kolega koledze ? eh zal. Jedyne co mogę ci powiedzieć ze masz go już z głowy , nie był wart twojej znajomości widocznie. Sam to przerabiałem ale na innym froncie


    Btw , ogólnie nie wiem jak to zrobiłeś , ale w sklepie z ochroną była by kamera na której było by cała sytułacja zapisana , i jeśli rzeczywiście złamałeś mu rękę w obronie własnej to gówno byś dostał . No chyba ze nie było kamery, w co powątpiewam , ale nie chce byc jasnowidzem, i nikogo bezpodstawnie oskarżać o kłamstwo
    Last edited by bysiek; 17th August 2009 at 07:05 PM.

  13. #8728
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    Quote Originally Posted by Ludwiczek View Post
    rozwin temat, zlamales na pewno? czy skreciles, uszkodziles staw?
    jak to zrobiles i czy wykorzystales jakies element obcy, czy łamales jakas technika? jak zbudowany byl ziom? w brew pozorom nie tak latwo zlamac grabe...

    jeżeli zamachnałby sie na mnie nożem, nie dla żartów (nie lubie czegos takiego), a byłaby taka szansa, złamałbym mu obie + palce, czy kosci srodręcza,
    i mysle ze na tym by sie nie skończylo...

    zlamalem reke w lokciu - zlamanie otwarte, dokonalem tego przy uzyciu chywtu reka + noga/kolanko, koles byl wzrostu mojego lecz postawniejszy czytaj na pewno ciezszy...

    tak kamery sa nawet ok 15 z tego miejsce w ktorym byla walka zarejestrowaly 3 kamery. nie twierdzilem ze dostalem grzywne/kare za to tylko ze byla taka sytuacja ale wszystko i tak wyszlo na moja strone

  14. #8729
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    no to jesli zarejestrowaly to 3 kamery, to czym sie przejmowac? Obejrzeliscie juz material?

  15. #8730
    Graphic Designer adek's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland / Lubin
    Age
    35
    Posts
    2,917
    juz po sprawie jest. jedynie skutek taki ze dostalem premie xD

    a juz sie nie moge doczekac pazdziernika i kursu na pracownika ochrony fizycznej I stopnia

Page 582 of 741 FirstFirst ... 82 482 532 572 580 581 582 583 584 592 632 682 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates