Page 540 of 741 FirstFirst ... 40 440 490 530 538 539 540 541 542 550 590 640 ... LastLast
Results 8,086 to 8,100 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #8086
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    Ja tą matmę muszę dobrze zdac... Idę na oficera oczywiście wojskowego
    There is no RL, there is only AFK.

    http://en.akinator.com/# He will guess any character!

    It's over 9000!
    Hidden Text click here to show


    Yabba my ICING!
    Hidden Text click here to show

  2. #8087
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by Kikusia View Post
    ,,!, ? moze wkoncu przestaniesz prosic o rozmowe, bo z proba sprowokowania mnie ci nie wyszlo:P

    wkoncu wrocilo slonce, niedlugo plaza
    rotfl :>

    heheh, gościu...ty na prawde tańczysz jak ja ci zagram, albo grasz tępaka, albo po prostu tak jak kiedys myślałem jestes po prostu głupi :>, ok moze to za mocne slowo, niech będzie: niezbyt inteligenty...

    rozmowa miala byc szansą dla ciebie, ze przyznasz się do prawdy, czyli ze jesteś jakims pojebem i zboczeńcem, albo co bardziej prwadopodobne, laską-paszczakiem, który nie widział świata i słońca i 24h napierdala w gierki, miłość zna z TV i youtuba, ew z fabuły gier, chlopcy cie przerazaja, ale za to możesz podrywac i kokietowac ich w grach i spolecznosciach

    udajesz w necie kogos kim chcialbys/chcialabys byc w rzeczywistosći...

    ale tylko chciala bo tak jak napisalem jestes zboczeńcem lub paszczakiem...

    nie jests zbyt inteligentna, lapiesz sie na prostych sztuczkach, brak ci sporo wiedzy, za to idealnie zerujesz na uczcuciach i manipulujesz :>

    Monika Iśmińska... Słupsk Żółkiewskiego... 19 letnia seksi kelnerka pracująca w klubie 'miami-nice' ktora zaczela prace w wieku 17 lat w słupsku, z rodzicami w rozjazdach chorym dziadkiem i bratem informatuykiem kozakiem bujda na resorach!
    adres istenije, nazwisko fikcyjne, chociaz o malo sie nie zesrałas i udwales obrażoną jak wątpilem czy takie nazwisko jest.

    Mam swoje zrodla, nie ma i nie bylo takiego nazwiska

    pozdro paszczaku,

    chwilowo nie mam na ciebie czasu, a troche moge ci byc wdzieczny, bo wykorzystałem cie zeby wypłynąć na twoim grzbiecie z pewnego psycho kryzysu i e-świata
    potrzebowałem żywiciela, na którego barkach wypłynę, a kogoś realnego raz ze mozna by zranić, a 2, ze w realu nie ma czasi na gadki i pocieszania az tyle co na gg/sms

    kiedyś prawie sie domyśłiles... pamiętasz? moja laska po sylwestrze?
    jak mnie pocieszała? a ty płakalas i sie denerwowałeś?
    ledwo ci sie udało sciemnic xD ale wrocilas do mnie na kolanach i dalej moglem na tobie żerowac :P chociaz czasem czytajac to co pisze, balem sie czy ja do konca jestem normnalny xD

    no nic wrocimy do tematu, i daj boze drogi, chociaz 1 wiarygodne zdjęcie,
    nie Kasi Tusk, nie amatorek z neta... SWOJE, paszczaku

    moja dziewczyna zna juz temat doskonale i raz sie z ciebie śmieje a raz przerażona pyta:
    skad sie biorą tacy zjebani ludzie i po co wykorzystują innych...??
    no właśnie.. skąd? Kikusiu?


    ps. kimkolwiek jestes, masz szczęscie ze jej przez ciebie nie stracilem... bo wtedy znalazłbym cie chodzby na 2 koncu swiata... znalazł i zniszczył....
    ale zniszczylas zycie i związki innym, ciekawe czy oni o tobie zapomną... :P
    Last edited by Ludwiczek; 10th May 2009 at 11:07 PM.

  3. #8088
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    Ludwiczek, jeżeli poszukasz daleko na początku jak Kikusia się tu pojawił/a to pisałem, że to foto już kiedyś w necie parę lat temu widziałem, a ona się wypierała, że dopiero co zrobione... Widocznie pierwszy to zauważyłem
    There is no RL, there is only AFK.

    http://en.akinator.com/# He will guess any character!

    It's over 9000!
    Hidden Text click here to show


    Yabba my ICING!
    Hidden Text click here to show

  4. #8089
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    :> i dzięki temu uniknales ataku na psyche z jej strony i odpadles jako potencjalna ofiara :P

    sporo osob mogło ją udupic wcześniej , ale ja jej potrzebowałem wtedy do swoich celow, wiec potwierdzalem jej wiarygodnosc pare razy

    mialem sie rozpisac jescze ale w tym tygodniu mam w chuj pracy, audyt i projekty, a łikend poświęcam dla kogos realnego i na imprezę.... , wiec od piatku do pozna w niedziele znowu mnie nie będzie a potem znowu praca, ale tematu moni nie zostawie :P

    ps. ciekawe co napisze paszczak pewnie cos plytkiego, ale dosadnego, jak ja juiz pojde spac, lub w tygopdniu jak nie bede mial czasu zeby odpisac

    czy moze podkuli ogonek i ucieknie na inne fora i inne gry? WoW ? :P

    ps.2 "monika" to że przeglądasz niezalogowana to tez widac , zawsze jak ja pisze posty lub swiezo po wlazisz i czaisz sie... :> teraz tez
    Last edited by Ludwiczek; 10th May 2009 at 10:50 PM.

  5. #8090
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Więcej pokus niż czasu by po nie sięgnąć
    Więcej grzechów niż sumienie zmieści na pewno
    Wiem jedno, nie wiem ile przede mną jeszcze
    (...)
    Więcej marzeń niż czasu by je spełnić
    Więcej namiętności niż serce może zmieścić



    ps. ojojojo Monia, to zdjęcie mialo być tylko dla mnie, mialem nie pokazywac nikomu, ale po tym jak wiem ze każdy prawie je ma (kazdy z kim sie bawiłaś)
    to moze byc i tu czemu nie...

    ojojojo, moja pupa w necie!!

    xD

    i tak nie jest twoje... -.-

    ps2 . dupka ladna ale za mala troche, marzy ci sie taka?

    ps3. i tak... tlumacz innym ze bylo na fotka.pl dawniej.... tlumacz
    wiesz w czym problem ?

    ze sledzilem cie na fotka.pl wczesniej niz sie spodziewasz, sporo wczesniej, i wiem ze nie bylo go tam nigdy.... :>
    Last edited by Ludwiczek; 14th March 2010 at 07:07 PM.

  6. #8091
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    Poszukałem i poszę bardzo [url]http://www.eurobattle.net/showthread.php?p=819529#post819529[/url] tam będą wyżej jej dwie fotki, a na następnej stronie jak się wymiguje i jakiego podstępu używa
    There is no RL, there is only AFK.

    http://en.akinator.com/# He will guess any character!

    It's over 9000!
    Hidden Text click here to show


    Yabba my ICING!
    Hidden Text click here to show

  7. #8092
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    prosta sztuczka.. niewinna dziewczynka sie obraza i ucieka :>

    najlepiej podsuował ją rake ;D

    p.s BTW, jak by nie ptrzec, cala akcja 'projekt Kikusia' nabiła sporo postow, odwiedzin i nie pozwolila umrzec PL sekcji ;p
    wiekszosc osob i tak nigdy ci nie ufało, a te pare co udalo ci sie nabrać... cóż, przykre

    ps2.
    (2 members & 5 guests) xD

    dragonS... ja chce profity za nabijanie oglądalonosci forum, numer konta podam na GG
    Last edited by Ludwiczek; 10th May 2009 at 11:27 PM.

  8. #8093
    Registered User
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Age
    36
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Raphau View Post
    Ja tą matmę muszę dobrze zdac... Idę na oficera oczywiście wojskowego
    heh powodzenia, ja w zeszłym roku próbowałem się dostać na WAT to bez pleców nie da rady(chyba, że wujek, ciocia załatwi). Chociaż matura ze ścisłych(60% fiz rozsz i 84%mat podst, ang podst na 62) była zdana super, a test sprawnościowy na około 250pkt na 300 i podczas rozmowy kwalifikacyjnej powiedział mi, że się nie nadaje, ale rozpatrzy to jeszcze. Jak nie trudno się domyślić za jakiś czas dostałem do domu liścik informujący o nieprzyjęciu.

  9. #8094
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Prosze tylko nie paszczak mam kumpla co ma taka ksywke, czasem tez gra w dote dziwnie czyta mi sie posty jak widze slowo "paszczak" ;P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  10. #8095
    Registered User
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Dąbrowa Chełm.
    Age
    35
    Posts
    92
    fajna dupa jest na tej fotce co dal ludwiczek

    co do tematu kikusi to nic nie pisze bo nie mam zdania jesli chodzi o ta sprawe

    jesli chodzi o mature to ja chce tylko zdac bo jak juz pojde na studia to jakies zaoczne hujowe zebym mial wyksztalcenie wyzsze ;d

    w srode ide do szpitala i beda mi sruby z dloni wyjmowac wiec nie bedzie mnie pewnie jakis tydzien :<

  11. #8096
    Kikusia
    Guest
    Ludwiczku jestes nienormalny oczerniasz mnie bo mam cie w dupie i juz nie raz to napisales zemsta zranionego ludwiczka:P i nie gadaj ze wchodze na forum i z urycia ogladam co wypisujesz bo malo mnie to obchodzi, nie mam czasu na ta Twoja dziecinade. Mowiles ze chcesz ozywic pl sekcje i zeby bylo ciekawie dlatego teraz to wypisujesz
    kazales sie bawic przeciez:P
    wymyslasz tylko kolejne rzeczy bo koncza ci sie argumenty zabawne jest to ze tu jestes ostry i popisujesz sie a na gg masz blagalny ton:P
    mowilam ci co o tobie pisza na gg i w3 a ty dalej sie osmieszasz
    milego dnia

  12. #8097
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    No już jestem po angielskim ustnym 90%

    Teraz tylko matma rozszerzona mi została :>
    There is no RL, there is only AFK.

    http://en.akinator.com/# He will guess any character!

    It's over 9000!
    Hidden Text click here to show


    Yabba my ICING!
    Hidden Text click here to show

  13. #8098
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Kikusia jak zwykle mega merytoryczna wypowiedz, wnosi tak dużo i tyle cie usprawiedliwia ze masakra xD.

    Odpisze ci po obiedzie.

    Ty robisz to co zawsze, wydaje ci sie ze masz kontrole i spławisz wszystkich tępą gadkę, piszesz tyle a nic nie wynika z tego, tylko odwracasz uwage,
    a jak wpierdolisz na czyms to tlumaczysz sie gorzej niż 3 latek...

    zranilas mnie okropnie ,

    nie gadaj ze wchodze na forum i z urycia ogladam co wypisujesz bo malo mnie to obchodzi
    lol i co ze malo cie to obchodzi? i czemu mam nie gadac, robisz tak i wiem o tym, zawsze tak robilas sama mi
    to potwierdzając pośrednio lub bezpośrednio.

    nie mam czasu na ta Twoja dziecinade.
    xD nastepne imba stwierdzenie....
    paszczak który 24h siedzi przed kompem i gra puby zeby nabic laddera, snuje intrygi i mścici sie ze nie udalo ci sie w zyciu,
    pisze ze nie ma czasu na dziecinade xD

    ofc nie masz, w koncu mieszkasz sama... pracujes w klubie, studiujesz dziennie, grasz w tenisa, golfa, do tego mase zakupów,
    basen, koleżanki, znajomi, i "troszę" grasz w w3 xD, Boze ale ty glupia jestes... policz ile godzin ma doba, a ile ty grasz
    sciemniaj z odrobiną logiki...

    jak mozesz miec czas :P zmyślanie i ściemnianie calkowicie ci go pochłania

    wymyslasz tylko kolejne rzeczy bo koncza ci sie argumenty
    hahaha, co ty wiesz o argumentach? ty nie masz za sobą, ŻADNEGO argumentu, żadnego faktu, zadnego dowodu
    nic... kompletnie nic, nie umiesz juz nawet odwrocic uwagi, dobrze,

    wytłumacz sie ze zdjęć (amatorki z neta, ze zlymi datami, lub zamazanym exifem, zdjęcia corki premiera Tuskówny...),
    ze zdjęcia "twoich pośladków", ze zdjęcia ze Sylwestra 2008/09, ktore zostalo wykoane w ... paździerku,listopadzie 2008 xD
    i tez mialo byc tylko dla kogos
    z tego ze prace zaczelas w klubie majac 17 lat? z falszywego nazwiska, adresu?
    z falszywej tozsamosci? ze studiow, pracy?

    zabawne jest to ze tu jestes ostry i popisujesz sie a na gg masz blagalny ton:P
    xD ty na prawde jestes glupsza niz myslalem, karmilem cie rzeczami, prawie jak z mody na sukces, harlekinow, telenowel,
    +poprzekręcane fakty, przyznam ze nie zawsze to kontorlowalem :P czasem tak sie nakrecalem ze ja pierdole,
    ale musialem to robic, bo to była twoja pożywka, dlatego zamiast isc dalej, łaknelas tego i lubialas to :>
    tyle razy gralas urażoną dame, odchodzącą kochankę xD
    a ja zaklinałęm sie ze bedzie dobrze ze bedzimeyu razem i karmiłem cie glupotami, ty myslalas jaka jestes cwana
    i z łaską i fochem wracalas
    a ja sie smialem z ciebie wtedy i nakrecalem zabawe dalej

    napisalem ci tyle rzeczy ze masakra, ale wez i je poczytaj
    nie ma tam nic konkrentego, wszystko praktycznie jest zmyślone lub przekrecone,
    na wszystko mam logi, i to w oryginale, a nie jak ty, kopiujesz z gg i edytujesz/tuningujesz wg potgrzeb :>

    to mnie najbardziej rozbawilo

    zmieniać logi ja moge wlanac screna lub dac oryginał jak cos.


    ciezka praca w weekendy? pijackie imprezy, na ktorych dla ciebei nie piłem xD szkoda ze mnie nie widzialas ^^
    ojciec ktory zginał w wypadku :P, no nie powiem, wkurwil by sie gdyby to usłyszał ^^
    rycerz o czystej duszy w zbroji chorniącej go przed uczuciami

    ty łykalas takie gowna ze ja nie moge ;D

    mam wszystko pologowane, ty zawsze mowilas ze nie masz logow ze nie dasz rady ze nie umiesz..
    ale wiem ze tez masz :>
    Last edited by Ludwiczek; 11th May 2009 at 06:27 PM.

  14. #8099
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    co zrobisz teraz? napiszesz cos glupiego? wklejsz log jak cie przepraszam lub blagam? przekrecony czy nie ?

    co to da?

    monika, to juz nie są dzieci zaślepione w3, i ludwiczek ktorego zapewnienia ze ten ktos vel kikusia jest prawdziwy...

    nie ma masz nic na swoja strone, nic co stoji za tobą.

    Ciekaw jestem co napiszesz, pamietaj ze oni zaczeli myśleć
    i wątpie zeby jakies twoje odbiegania od tematu, glupie teksty, czy odwracanie kota ogonem przyniosły skutek


    jedynym twoim sprzymierzeńcem ale i najmocnieszym jest CZAS, ktorego nie mam za duzo i coraz baedziej zal mi jest go marnowac na ciebie,
    do tego chcialem jeszcze cie podrązyc, zeby miec pownosc

    aaa
    i masz jeszcz za sobą klika swoich ofiar/ważyw/zombie. ktore w poczuciu smutku winy i miłosci bedą grac jak twoje marionetki...

    ja nie potrzebuje marionetek, robie z twoich pionków lub obserwatorow graczy
    bo mam do zaoferowania fakty i rzeczowa dyskusje a nie pierdolenie o dupie marynie jak ty

    po za tym dla ciebie to jest caly swiat... do firewalla i z powrotem, a mi dzięki tobie i tym żenującym gierkom udało sie wypłynąc i to sporo

    i nie pisze ze jestem normanly, bo caly czas mialem swiadomosc, ze mozesz okazacc sie kims prawdizwym i to mnie przerazalo,
    ze wtedy bylbym bestją xD

    ps.
    a pamietasz jak prosilem sie o fotki? nic sie nie domyslilas? moze troche bo balas sie szukac w necie nowych i podsylac,
    ja sprawdzalem EXIFy, rysy twarzy, budowę, i czekalem czekalem co ty wymyślisz
    nie szlo ci za bardzo,

    btw, ciekwe co Tusk i BoR by powiedizeli, na podawania sie za młodą Tuskową :> ^.^

    gdyby jacys zboczeńce z serbi jej szukali bo ty sie za nią podalas :P

    PS


    tomek (28-09-2008 20:37)
    słyszałem to słowo już od wielu, często będących blisko i patrzących mi prosto w oczy, czasem w nie wierzyłem mniej lub bardziej, czasem chcaiłem wierzyć choć wiedziałem ze to ściema, ale jakoś teraz gdy słysze to od ciebie, to czuję sie tak cudownie.... Tak jak piszesz, nie jest wykluczone ze kiedyś się spotkamy, prędzej czy później, tylko czy wtedy wytrzymamy próbę? czy wszystko pryśnie
    Monika (Kochanie :*) (28-09-2008 20:37)
    ja wiem ze tak:* ze bedzie dobrze
    tomek (28-09-2008 20:37)
    na razie bez względu jak to się zakończy, i bez względu na wszystko
    dziękuję ci ze pojawiłas sie w moim zyciu
    tomek (28-09-2008 20:38)
    mozesz mnie wyśmiać czy pożucić, i tak juz wiele dobrego zrobiłaś dla mnie

    Monika (Kochanie :*) (28-09-2008 20:39)
    nie porzuce
    tomek (28-09-2008 20:39)
    cokolwiek sie stanie nie miej zadnych skrupułów i mną sie nie przejmuj


    Monika (Kochanie :*) (28-09-2008 20:39)
    zawsze bede sie przejowala Toba:*
    tomek (28-09-2008 20:39)
    na razie jestem coraz bardziej szczęśliwy, zaczynam widziec zycie w lepszych barwach
    Monika (Kochanie :*) (28-09-2008 20:40)
    ciesze sie
    Monika (Kochanie :*) (28-09-2008 20:40)
    to dla mnie najwazniejsze
    tomek (28-09-2008 20:40)
    wpuściłas mnie na właściwy tor, to czy sie na nim uyrzmam zaelzy tylko odemnie
    Monika (Kochanie :*) (28-09-2008 20:40)



    nie edytowane, nie ma potrzeby, moge potem podmienic na screena, bo jak monia wrzuca
    logi to prawie zawsze edytuje leeko, zeby zemienic sens lub tresc :>

    next:

    tomek (21-10-2008 20:52)
    nie chce cie wkurzyc za bardzo, ale myslalem sporo o tobie chcialbym wiedziec na 100% jedno, czy jestes tą dziewczyną ze zdjęć? powiem szczerze ze w zyciu ,w calym pieprzonym zyciu bym nikomu nie uwierzyl i od razu wyśmiał, ale po tym co pisalismy ze sobą wierzyłem, w sumie nadal wierze
    tomek (21-10-2008 20:53)
    ale strasznie mi sie to wszystko gmatwa, a im mniej wiem tym wydajesz mi sie bardziej obca
    Monika (Kochanie :*) (21-10-2008 20:53)
    jestem i mowie to po raz ostatni, moj brat jest na forum i znajomi
    Monika (Kochanie :*) (21-10-2008 20:53)
    !!!!!!!
    tomek (21-10-2008 20:53)
    po co te nerwy?>
    Monika (Kochanie :*) (21-10-2008 20:53)
    bo to debilne pytanie
    tomek (21-10-2008 20:53)
    wcale ze nie debilne
    tomek (21-10-2008 20:54)
    tzn jezeli jestes, to faktycznie wyjde na niedowiarka i durnia, i bede ci sporo winien za te niepewnosci
    tomek (21-10-2008 20:54)
    ale zawsze jest malutka szansa
    tomek (21-10-2008 20:54)
    cos co nie daje spokoju
    tomek (21-10-2008 20:55)
    wiem ze czepiam sie szczeglolow, ale wtedy z tą datą urodzin, czy tym kiedy bylo zrobione zdjęcie ;p
    tomek (21-10-2008 20:55)
    pozniej na kazde pytanie odpowadalas po dlugim zastownienu
    Monika (Kochanie :*) (21-10-2008 20:55)
    spojz na sieie
    Monika (Kochanie :*) (21-10-2008 20:55)
    siebie*
    Monika (Kochanie :*) (21-10-2008 20:55)
    nic nie chcesz mowi o sobie
    tomek (21-10-2008 20:55)
    a moje nedzne pytania i fotki ktore mialas wyslac
    tomek (21-10-2008 20:56)
    olałaś zupełnie
    Last edited by Ludwiczek; 11th May 2009 at 06:47 PM.

  15. #8100
    THIS IS SPARTA ! Korozja's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Przemyśl PL
    Age
    33
    Posts
    1,465
    Amen to that.
    No one's gonna save us now, not even God...

Page 540 of 741 FirstFirst ... 40 440 490 530 538 539 540 541 542 550 590 640 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates