Page 140 of 741 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 640 ... LastLast
Results 2,086 to 2,100 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #2086
    Hotaru
    Guest
    hmm...raVAge :P a marz sobie o niej a przelatuj ile chcesz to Twoja sprawa nie moja ja tylko chce Wam powiedziec ze lecac na Barbie mozecie sie przecholować jak tu ktos ładnie zacytował "Taki samczyk ona zagra on zatanczy" lol zawsze mi sie chciało z tej piosenki śmiac

    Rakiti ja juz nie marze...to było kiedyś...teraz juz tego nie ma i nie bedzie...

    btw. nie mowie ze koles jest zly :P ale ja jush miałam zarzuconą siec...i mimo ze ta sieć pękła przez życie ona zawsze bedzie ...

  2. #2087
    Rakiti
    Guest
    a ja mam propozycje daj tu pare swoich fotek... ale ubogich, a potem zobaczymy ilu samców ci zatańczy... ? i czy policzymy ich na palcach, czy na kompie

  3. #2088
    raVAge
    Guest
    ja nie powiedzialem ze ja przelecialem..... ^-^ zreszta, lubie ciezko dostepne dziewczyny, trzeba w nie wlozyc duzo "pracy" i uczucia, zeby dojsc do czegos i to wlasnie mnie intryguje

  4. #2089
    Rufus
    Guest
    heh szczerze to dopiero pół roku moja ukochana stała się dla mnie nieco bardziej dostępna ale to dobrze, skoro przetrwałem wcześniej, to i teraz z nią zostanę teraz dostaję duuużo miłości i staram się zrekompensować... miłość jest podstawą życia człowieka...

  5. #2090
    Rakiti
    Guest
    rufus, zostaniesz moją suką? postawisz pałkę komu trzeba, i dostaniesz za to 2 zeta+satysfakcja! a amano sie nie dowie
    btw. moja dziewczyna jest normalna. ani za dużo fortyfikacji, ani za mało =] i taka jest imo najlepsza. bo jak jest zbyt trudna, to można niewytrzymać ;] a jak zbyt łatwa to można za długo jej nie potrzymać. A jak jest taka jak pisałem to jak będziesz coś od siebie dawał to będzie zajebiście i to moja strata ^^

  6. #2091
    cripton
    Guest
    czlowiek z natury chce tego czego miec nie moze....

  7. #2092
    Rakiti
    Guest
    Dobrze powiedziane! Hotaru też mnei chce... założe sie, że druknęła moje foty i powiesiła na ścianie, ale ja niestety [dla mnie stety ] jestem zajęty, więc tu sie potwierdza teoria...

  8. #2093
    Rufus
    Guest
    rakiti, a co ja, stawiacz lasek?

  9. #2094
    Rakiti
    Guest
    let the force bi łith ju

  10. #2095
    RootX
    Guest
    omg dawno tu nie zagladalem ale widze ze nic sie nie zmienilo

  11. #2096
    raVAge
    Guest
    no chyba nic.... ale Ty wrociles, moze teraz bedzie jakis inny temat ^^

  12. #2097
    Zub_Zub
    Guest
    ten powiew świeżości nadejdzie

  13. #2098
    Hotaru
    Guest
    boshe...Rakiti ja nie mam co robic tylko Twoimi zdjeciami brudzić sobie ściany :P ja to bym od kogoś innego powiesiła ale ten ktos nie dał nam tutaj fotki xD btw.Rakiti...czemu Ciebie mają za babke? uśmiałam sie lol

  14. #2099
    Hotaru
    Guest
    a cos mi sie przypomniało x) dzieki za smska hyhy no z gdzie kolwiek to było bo mi wyleciało z głowy xP troche go pozno odebrałam (mam inny numer) nio ale lepiej pozno niz wcale mimo wszystko dzieki x)

  15. #2100
    Rakiti
    Guest
    hahahahaa teraz to ty sie (...) joke
    w górach bylem, o pomyslalem, ze wyslę
    tak btw. to zostawilem na chwile kompa z forum akurat podczas pisania posta, i muj kolega napisał tam zboczone rzeczy i jakiś gościu [kgb] podłapał okazję i chciał mnie podrapać po (...). potem wyslal pw, w których przekazal swoje refleksje dotyczące mojej osoby... on chciał sie ze mna umuwić... prosił o gg i wysyłał serca i całusy jakieś, ale wytrwałem :P w koncu napisalem, ze jestem facetem, a ten powiedzial, zebym sie zdecydował... a zapowiadało się tak miło
    Last edited by Rakiti; 7th July 2004 at 09:19 PM.

Page 140 of 741 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 640 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates