Page 59 of 741 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 559 ... LastLast
Results 871 to 885 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #871
    GugiN
    Guest
    cripton 0 pkt :O 2 pudła...
    a co do butow to to sa targowki kupione od wietnamców

  2. #872
    cripton
    Guest
    hehe wiedzialem

  3. #873
    Piwko
    Guest
    Guga o ile mi wiadomo to buty masz z tej samej firmy co ja czyli to też targówki od wietnamców

  4. #874
    GugiN
    Guest
    he i ja piwko i ten w niebieskim wszyscy gramy na europie(blizard) w wara ... a ten 4 troche gra w sieci :O
    i ci 3-ej poza mna sa gejami :O
    ten w niebieskim to moj sasiad a piwko mieszka blok za mna i chodzi z nim do klasy... łącznie juz 8 lat :O a ten 4 to osiedlowy kundel :o

  5. #875
    cripton
    Guest
    naje rox ale nawet te u wietnamcow, z tego co slyszalem 200 zl kosztuja hehe

  6. #876
    BlackArchangel
    Guest
    Wietnamcy maja drogie buty a Rakiti to qtas!

  7. #877
    Piwko
    Guest
    dodam że to była pierwsza gra od dłuższego czasu w basket(zima a do tego miałem kontuzje jeszcze:/) i nie wyglądała na zbyt dynamiczną ale co tam zdjęcia tego wyrazić nie potrafią... na szczęście

  8. #878
    Naddar
    Guest
    Piwko napisał(a)
    No dobra guga akurat na tym zdjęciu tak wyszło że się patrzyłem na coś innego... dodam jeszcze jedno na którym już gramy w basket... i napisze jeszcze że zdjęcia są świeże bo robione dziś... a gdzie jest guga?... powiem że jest na którymś z tych 2 zdjęc
    który to ty? ;d

  9. #879
    cripton
    Guest
    ten w red T-shirt

  10. #880
    Naddar
    Guest
    heheh dzieki

  11. #881
    Piwko
    Guest
    sprostowanie... ten w red t-shirt to gugin a ten czarny nigga to ja

  12. #882
    cripton
    Guest
    sprostowanie?? hmmm nie rozumiem... wiem ze ty to ten w bialo-czeronych najach a gugin w red t-shirt'cie

    czat sie zrobil heh co min reply jest new

  13. #883
    Piwko
    Guest
    Guga w obronie lol...... hehe jak sobie przypomne jaka to była anemiczna gra...to aż mi się śmiać chce zimowy zastój w kościach rox... i to ponoć ja mam buty od wietnamców
    edit: co jest?? jednego posta ze zdjęciem mi wcięło Oo jaki wałek
    Last edited by Piwko; 15th March 2004 at 07:51 PM.

  14. #884
    raVAge
    Guest
    fajne dresiwa macie jednak ten z piłką ma najfajniejsze z jakimis gumkami na koncu kekekek

  15. #885
    Piwko
    Guest
    Hehehe Ravage dobre a tak btw. zima jest przecież nie wyskocze w krótkich spodenkach czy dżinsach... więc wyciąga się dresiwo jedne z wielu w szafie i idzie się grać w basket:P... ten co ma piłke na codzień jest skejtem... Oo
    btw2. hehehe a tak wogóle to dopiero teraz zauwazyłem moją kretyńską mine na tym zdjęciu buahahahahahahahah takie coś jest piekne foty z zaskoczenia można się wtedy pośmiać z samego siebie

Page 59 of 741 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 559 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates