Page 572 of 741 FirstFirst ... 72 472 522 562 570 571 572 573 574 582 622 672 ... LastLast
Results 8,566 to 8,580 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #8566
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    Jutro jade obejrzec: [url]http://www.allegro.pl/item678998160_super_peugeot_406_coupe_zobacz_konie cznie.html[/url]

    Ma ktos peugeota? Na co zwrocic uwage?

  2. #8567
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    podwozie, czy nie bylo stłuczki, czy nie jest przestawiony, slinik, karoseria bo w peugotach nie jets ona za dobra

    Noi wiesz ze czesci do peugota nie sa tanie bo np do golfow czy tam oplow sa o wiele tansze :P
    Last edited by KaCzA; 4th July 2009 at 09:02 PM.

  3. #8568
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    czesci chyba tylko do golfow sa tanie :P

  4. #8569
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    nie tylko do golfow :P do oplow tez jest ich masa to sa tanie czesci a do mazd hond i tych japonskich marek sa drogie to samo tyczy sie peugota renault citroena

  5. #8570
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    czyli wychodzi na to, ze do wszystkeigo sa drogie oprocz golfa i opla :P

  6. #8571
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    patrz na nasze drogi :P tego co duzo jezdzi to do tego sa tanie czesci :P golf, astra

  7. #8572
    Registered User MiHu's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PoLanÐ
    Age
    39
    Posts
    1,263
    peugeot coupe... wizualnie swietny samochod , bedziesz miec na sportowo jak nic
    < Keep Your HeaÐ Up >

  8. #8573
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    oferta nieaktualna spoznilem sie, a bylo tylko 250 wystwietlen tego ogloszenia

  9. #8574
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    [url]http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/article404132/Opalony_chlopak_Joli_Rutowicz_przemowil.html[/url]

  10. #8575
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by Lukas_ View Post
    [URL]http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/article404132/Opalony_chlopak_Joli_Rutowicz_przemowil.html[/URL]
    O boże... jaki pokemon
    Former ''Hacks Team'' member.

  11. #8576
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Lukas nudzi ci sie ostro :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  12. #8577
    THIS IS SPARTA ! Korozja's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Przemyśl PL
    Age
    33
    Posts
    1,465
    Spoznione ale jest:
    Uber łan handryt lat! bylem w czestochowie 2 razy ostatnio, niestety w godzinach niewyjsciowych (2 am i 5 am :P) wiec innym razem wypijemy Twoje zdrowi
    najlepszego kolezanko!
    No one's gonna save us now, not even God...

  13. #8578
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    korek masz trybo ;d
    Last edited by KaCzA; 9th July 2009 at 06:11 PM.

  14. #8579
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    A ja z innej beczki...

    Tak w ogóle, witam tych, którzy mnie jeszcze pamiętają/tolerują Mam pewien problem natury motoryzacyjnej, a jako, że jest tu kilku moto-maniaków, może więc czegoś nowego się dowiem ;>

    Przymierzam się do kupna auta. Tak, wiem, niewiele to mówi, przejdę więc do szczegółów. Jako, że powoli, nieuchronnym krokiem zbliża się koniec 'balowania' ( czytaj: edukacji ), a zaczyna życie, interesuje mnie samochód uniwersalny, łączący w sobie wszystko, co ważne. Zatem, musi mieć przyzwoity silnik ( auta 1.0 - 1.3, typu opel corsa/vw golf w ver. słabszej mnie nie interesują ), żeby się można było bez stresu w dłuższą trasę wybrać, a jednocześnie akceptowalne spalanie( do 11 l/miasto, mówię oczywiście o gazie ), stosunkowo oszczędny ( w/w gaz, czyli modele gdzie nie da się go zainstalować - słyszałem, że są takie - bądź są z tym jakieś problemy odpadają ). Do tego obowiązkowo 4/5 drzwi, żeby nie było problemu przy wyjazdach grupowych. Oczywiście jak jak najlepszym stosunkiem awaryjność/cena części. Co do wyposażenia...dobrze by było, aby trzymał jako taki standard ( czyli el. szyby/lusterka/centralny/alu, itp ), ale nie jest to najważniejsze. Generalnie zależy mi na jak najlepszym wyznaczniku jakość/cena.

    Auto ma(w zamierzeniu) służyć mi następne 5-6 lat, choć jak to wyjdzie to się okaże;] Chciałbym by cena zamknęła się w 8 tys ( razem z instalacją gazu, gdyby był bez ). Akceptowalne roczniki: 93-98( nowsze raczej nie zmieszczą się w cenie ), choć oczywiście mogą być wyjątki.

    Spędziłem już trochę godzin na przeglądaniu różnych serwisów/rozmowach ze znajomymi i doszedłem do wniosku, iż w zakresie moich wymagań, najlepszym wyborem będzie:

    1) vw golf III 1.6
    2) mazda 323F
    3) opel astra I

    Co o tym sądzicie ? Czy znacie jeszcze jakieś inne modele, warte uwagi ? Na co szczególnie zwracać uwagę przy wyborze w/w aut ? Czego się wystrzegać ?

    Mam jeszcze pytanie bardziej ogólne, dotyczące przebiegu. Czy warto w ogóle na to patrzeć, skoro i tak wielu sprzedających 'cofa' liczniki ? Czy auto mająće 200 000 + km jest warte uwagi ? A 300 000 + ? Jaki rzeczywisty wpływ na zużycie samochodu ma przebieg?( w sensie, po ilu tys trzeba wymieniać jakieś tam części, po ilu samochód nie nadaje się praktycznie do jazdy, itp )

    Z góry dzięki za wszystkie opinie. Pozdro

    P.S.
    Nie napisałem nic o wyglądzie, ale chyba oczywiste jest, iż ma jakieś znaczenie. Najbardziej podoba mi się Mazda i jestem najbliżej kupna właśnie jej. Jednocześnie w ogóle nie podoba mi się golf, i chociaż prawdopodobnie to najlepszy wybór, to wątpię bym się na to zdecydował...
    Last edited by Rake; 8th July 2009 at 12:55 PM.

  15. #8580
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    a Civic V gen? w Sedanie?

Page 572 of 741 FirstFirst ... 72 472 522 562 570 571 572 573 574 582 622 672 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates