Page 563 of 741 FirstFirst ... 63 463 513 553 561 562 563 564 565 573 613 663 ... LastLast
Results 8,431 to 8,445 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #8431
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    eh.. dziękuję, aż się prawie popłakałem ze wzruszenia :P
    w końcu ktoś docenił mój trud włożony w edukację ;D

    aż nie wytrzymałem i doszłem xD


    co do samej gry, to cieżko dużo mowić bo musiłbym repa zobaczyć, ale po screenie od razu narzuca się parę rzeczy:
    team1:
    - zły pick carry (riki vs ursa wspomagany treantem??)
    w dodatku źle zagrany i quitter...
    - anub... noob
    - rasta... noob, brak wardów, build z dupy...
    - windrunner moze bardzo nie noobił, ale tez nie poszalał... inne itemki imo

    - tide, itemki, ok, widze gra niezla, nikt nie dawał mu rady, poza ziutkiem z kazdy x/o z ziutkiem 0/3 , czyli jedyny heros ktory go stopował to ursa,

    grał dobrze z tego co widać, ale przy takim teamie nie mogł za wiele zwojować, na pewno sie wkurwił . w kazdym razie ja bym sie mega wkurwił

    team 2:
    -mecz 3 graczy... ursa+tree+nowy tauren od biedy wspomagane venge dps
    - nowy imba nietoperz noob i leaver
    - ziutek, sweeeeet
    rola ok, itemki ok, zrobił swoje idalnie, bez ursy tak zagraej moglo byc ciezko mimo noobow w team1, bo venge nie poniosłaby gry, a nowy tauren chuj wie
    - korozja, pewnie wardowanie okami, + hex na drzewie, moze niektorych do zdziwi ale bardzo ok, poszedl w supa, i pewnie oddawał i wystawial ziutkowi kille

    no nic, nasz przybysz dostał po nosie i dobrze
    jeszcze by nam sie nowa monia wylansowała -_-
    niech widzi ze u nas tez ludzie potrafia grac ;p
    Last edited by Ludwiczek; 13th June 2009 at 05:38 PM.

  2. #8432
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    3 ogarnietych w 2 teamie i wszystko jasne xD
    Sawczuk nie 1x dostal, ale widzac po screenie musial sie niezle wkurwic xD

  3. #8433
    Registered User -MaJsTeR-'s Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Poland, Rzeszów
    Age
    33
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by kacza1 View Post
    Ehh.. to pastwienie sie nad nią juz nie ma sensu. Wszystkie nasze zabawy powinny sie juz dawno skonczyc. Wszyscy wiemy ze kikusia jest prawdziwa. Ale przynajmniej dzialo sie cos na forum. Nie bylo nudno jak kiedys. Zaczelo wiecej ludzi pisac itp. Mam nadzieje ze dalej bedziecie wszyscy pisac, a moze kogos nowego przyciagnelismy na forum zeby mogl z nami popisac. Jakby to powiedziec robilem sobie jaja, zeby bylo ciekawiej na forum. No ale trzeba kiedys powiedziec stop zartom. Kikusia is a ture person. Efektem tej maskarady jest to ze wiecej osob jest teraz na forum. Nowi dochdza do glosu. Ok koniec zartow teraz fakty. Monika istnieje widzialem ją na wlasne oczy. Mieszka pod adresem który mi podała. Pracuje w Miami,studiuje na AP. Zeby nie bylo ze nie studiuje... pokazywała mi indeks czy jak to sie tam zwie. I nie mowcie mi zebym sie nie przejmowal, ona i tak jest falszywa. Jest prawdziwa, wiarygodna osoba. Może poprostu nie chce dawac swoich zdjec i tyle? Jak bedzie chciala to sama je wam da. Ja już ich nie potrzebuje. Oczywiscie ze mi nie uwierzycie po tych wszystkich przekretach. Ale tak jak mowilem maskarada sie udala. Byla juz podobno nie jedna afera na tym forum. Ale to nie jest zadne wielkie halo ze Kikusia to nie ta osoba ze zdjec, tylko dowcip. Coz niektorzy pewnie i tak nie uwierza bo za bardzo sie w to wkrecili. Zdjecia ktore przedstawiaja tuskową, to był poprostu zart z jej strony. Ona nie dala tych zdjec na polskie forum, tylko na angielskie. Na forum angielskim tez mogl jakis polak napisac ze to tuskowa, ale to były zarty tak jak mowiłem. W polskiej sekcji macie jej zdjecia prawdziwe. Wszystkie podobne do siebie. Ta sama osoba na tych wszystkich zdjeciach.Za chwile ktos pewnie powie a bo tu troche inaczej wyszla, a czy zawsze wychodzicie tak samo na zdjeciach ? Nie. Wszystko zalezy od pozycji w jakiej robisz zdjecie czy z profilu, czy z podniesiona glowa, zawsze cialo sie inaczej ustawi. Nigdy tak samo to logiczne. Mam dużo innych zdjec Moniki ale nie pokaze, bo to byłoby beszczelne ze bez jej wiedzy je umieszczam. Jeżeli bedzie trzeba to kurde spotkam sie z nia drugi raz i wam zrobie zdjecie. Co do miami, to jest ono otwarte caly czas, sa dyskoteki i kawiarnia gdzie mozna zjesc. Pozatym szczerze mowiac po co by ona miala klamac przez rok? Chyba kazdemu by sie to znudzilo po tygodniu. Tak jak to podobno kiedys Lewatywa robil.Ale wy niedowiarki jestescie i potrzebujecie namacalnego dowodu. No coz jesli sie kikusia zgodzi to i go wam da, ja go juz naprawde nie potrzebuje. Moze chcecie dowod na to ze bylem w Slupsku? nie ma sprawy mam jeszcze bilety moge zrobic zdjecie i pokazac. Tak jak mowilem, sama mieszka, pracuje i studiuje. Co do jej dziadka nie mam zamiaru tutaj pisac o sprawach rodzinnych. Napisz tylko tyle ze jest bardzo chory i ze to nie byly klamstwa z dziadkiem. Tylko naprawde jest ciezko chory (mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje). Dlatego mowie ze to juz koniec tej "afery". Normalnie z nia gadam przez telefon. Jesli bedzie chciala to wam pokaze zdjecie. Monika jest prawdziwa osoba. Dajcie juz sobie z tym spokoj bo naprawde to powoli robi sie chore i nieprzyjemne... To na tyle z mojej strony. Elo
    ekhm.

    eee?

    ekhm.



    konkretnie was pojebało i popierdoliło.

    nie wiem jak innych, ale ta historia mnie całkowicie zniechęciła do dalszego odwiedzania tego forum.

    n/c Kacza, nie zapomnę Ci tego
    Acc: MaeSTroPL

  4. #8434
    Registered User MiHu's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PoLanÐ
    Age
    39
    Posts
    1,263
    Quote Originally Posted by -MaJsTeR- View Post
    ...nie wiem jak innych, ale ta historia mnie całkowicie zniechęciła do dalszego odwiedzania tego forum...

    n/c Kacza, nie zapomnę Ci tego
    ja sie wogole nie zaglebialem w ten temat a po komentarzach widze ze dobrze postapilem... wydaje mi sie ze podlatuje to troche tematem nadajacym sie do programu drzyzgi
    < Keep Your HeaÐ Up >

  5. #8435
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    Quote Originally Posted by Kacza
    Monika jest prawdziwa osoba.
    My wzionść maczuga i nastukać jej do pustego łba.
    Ona jest taka prawdziwa jak jej sztuczne rózowe włosy. To tyle z mojej strony i ja nigdy nie uwierze w takie brednie.

    "Trutututtum, Witamy w Talk-Show Jainy, gościmy dzisiaj w naszym programie Kacze i Kikusie, oswojonego pedofila. Sprawa jest bardzo zagmatwana i raczej nigdy nie dojdziemy do porozumienia, ale musimy zagłębić się w ten temat aby uzyskać odpowiedź. Może najpierw porozmawiamy z Kaczą. Kacza, powiedź co skłoniło Cię do powiedzenia całemu światu, że troll Kikusia jest prawdziwa?
    - Ja być nie wiem dlaczego ona prawdziwa, ale ja widzieć jom i jej wystawać siano z buta i z ucha. Ja jom wzionści do mojego legowiska i złoić jej tyłek za wszystkie kłamstwa pod ja adresem i adresem wszystkich moih przyjaciół.

    Co na to ma do powiedzenia Kikusia?

    - Rawr!!

    Według moich odczuć, Kikusia mówi z większym sensem niż Kacza.
    Końcowe konkluzje. Kacza, daj sobie spokój ^^
    Last edited by Uber_pwnT; 14th June 2009 at 12:56 PM.

    Capoeira ;*

  6. #8436
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Dawno mnie nie bylo, ale widze ze jakies ostre akcje na forum odchodza :P Cos ciekawego mnie ominelo?

  7. #8437
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    stary przegapiles event 5 lecia ;P witamy spowrotem ;P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  8. #8438
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    pierdolicie....
    shopping time!

    zbieram natchnienie na zakupy, pewnie do wieczora bede łaził i nic nie kupie ;D

    ale tak to jest jak sie jest niewymiarowym 194cm/100kg/46 but :P
    ... mimo tych 100 kg, sylwetka powiedziałbym szczupła więc sporo xxxxL szmat
    projektowanych dla 150-200 kg murzynów, wisi na mnie
    Last edited by Ludwiczek; 14th June 2009 at 02:38 PM.

  9. #8439
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Ubieraj sie jak w Arabii:P wszystko bedzie pasowac :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  10. #8440
    THIS IS SPARTA ! Korozja's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Przemyśl PL
    Age
    33
    Posts
    1,465
    albo szpanuj klata ;d
    No one's gonna save us now, not even God...

  11. #8441
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    A jak to w koncu bylo z ta Kikusia? Bo moim zdaniem byla zbyt ladna zeby grac w Dote i siedziec na forum xD

    A co do koszulek to tylko i wylacznie obcisle

  12. #8442
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Skonczyla mi sie waznosc domeny protectorkonary.pl w domeny.tv i przedluzenie kosztuje 80 zeta aż i z tego co wiem idzie przeniesc ten adres np do home.pl.
    Ale czy wtedy bede placil w home.pl jak przeniose tak jak za przedluzenie czyli okolo 100zl czy tak jakbym sie zarejestrowal z jakas nową domena bo wtedy promocja obejmuje na 1wszy rok.
    ??

  13. #8443
    Wieczor
    Guest
    To co pierwotnie pisał jest pewnie prawda, tak zakładam. Teraz po prostu nie chce wyjść na idiotę i pisze, że "sam ściemniał". Bzdura, jak mało która. Wyjdźcie na dwór. Ja jutro wyjeżdżam na 3miesiące, bez kompa, bez problemów.
    /pzdr

  14. #8444
    Registered User Marioslaw's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Mława
    Age
    33
    Posts
    494
    Musze sie z wami tym podzielic...

    ZDAŁEM PRAWKO ZA 1 RAZEM!!!

    dziekuje.

  15. #8445
    Registered User MiHu's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PoLanÐ
    Age
    39
    Posts
    1,263
    Quote Originally Posted by Marioslaw View Post
    Musze sie z wami tym podzielic...

    ZDAŁEM PRAWKO ZA 1 RAZEM!!!

    dziekuje.
    i jeszcze trzezwy? chyba cos krecisz
    gratz
    < Keep Your HeaÐ Up >

Page 563 of 741 FirstFirst ... 63 463 513 553 561 562 563 564 565 573 613 663 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates