Page 560 of 741 FirstFirst ... 60 460 510 550 558 559 560 561 562 570 610 660 ... LastLast
Results 8,386 to 8,400 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #8386
    Registered User
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Age
    36
    Posts
    24
    Chuja już mam dosc, pierdoli mnie to teraz jak pisze. Moze to admin usunac za wulgaryzmy ale ja juz kurwa tego dluzej nie wytrzymam i powiem co trzeba w tej sprawie. Ty mala kurwo dziwko nie wiem jak mam Cie nazywac!! Naziwsko sciema na 100% Dzwoniac do miami i sie pytajac o Monike Iśmińska odpowiedzieli ze nikt taki tu nie pracuje. po drugie to samo z akademia pomorska!! Dobrze ze mam dar perswazji i troche rozumu, dzieki temu dowiedzialem sie co nie co. Jak moglem byc tak slepy ! Kurwa jak moglem zdradzic bsra ( za co Cie teraz przeraszam ) pierdolona szmato znajde Cie w tym Słupsku !! Moze pojdziesz na policje ze Ci groze ? ale niestety to nie jest grozba tylko mowie ze Cie odwiedze w najblizszym czasie a nawet jakby byla to i tak te twoje czyny co robilas tez sa objete paragrafem "zły dotyk" Jak ja mogłem wogole te wszystkie rzeczy robic, bylem jak kurwa pierdolona marionetka w twoich rekach, jak i inne osoby ktore omamilas! jak moglem byc tak slepy.. Tlumaczenie tez mialas dobre: "Nie wierzysz mi ? nie ufasz mi ? jak nie to zrywam, to nie ma sensu" kurwa tyle zdjec wyslanych w tym jedno co nie powinnas nigdy zobaczyc ale nie debil kacza wierzyl i ufal jak glupi i robil to co mu kazalas. Im blizej bylo do mojego wyjazdu, tym bardziej zaczynalas sciemniac !! Coraz czesciej szukalas pretekstu do zerwania. Moge dac kilka przykladow nie ma problemu oto jeden z nich:
    Ja bym tak nie pisał, nawet jeśli bym tak myślał. Dajesz tej osobie satysfakcję i tyle. Dalej mi się nie chce czytać, jak nie usuniesz to może później hehe

  2. #8387
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Sczęście że to przeczytałem
    Kacza teraz trzeba tego kogoś dorwać! wiemy że nie istnieje, ale takie postępowanie nie może ujść na sucho jej/jemu !

  3. #8388
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    dane od ISP (vectra) do:

    - ludzi którzy mieszkają pod adresem, który podawała kikusia...Słupsk, Żółkiewskiego 73, jakos tak i okolica btw.. ktoś z jej ofiar pisał, ze pojedzie tam i .. spali ten dom
    podawała czyjś adres roznym ludziom, czesto w chwiejnym stanie psychicznym, z Polski i zagranicy, zapraszala ich pod ten adres...
    mogła tym narobić osobom tam zamieszkałym "troche" problemów... lacznie z narazeniem zycia i zniszczeniem mienia

    - tuska, ze ktos podszywa sie pod jego córke xD, rozkochuje osoby i manipuluje uczuciami, poslugujac sie zdjeciami córki premiera...

    - właściciela i kierownika miami nice, którego monia ubrała w nielegalne zatrudnianie małolatek i rozpowiadała o tym na necie...
    tak samo jak o jego tępym i głupim synu
    podawanie w internecie, ze szef duzego klubu zatrudnia nielegalnie 16-17 letnie dziewczyny, moze takiego pana trochę wkurwić...

    a może nasza monia jest juz komuś znana i poszukiwana?

    nie mam sily dzisiaj dalej myslec....
    tez mialem nie najlzejszy dzien

    "Kikusia" wiedz, że gniew, ból i cierpienie innych często bardzo okrutnie się mszczą...
    i nie mowie tu tylko o tym co się dzieje teraz, ale o twoim nędznym życiu, i tym co jeszcze przed tobą
    Last edited by Ludwiczek; 9th June 2009 at 11:47 PM.

  4. #8389
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    a zaczelo sie tak niewinnie, dota to zlo :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  5. #8390
    Registered User MiHu's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PoLanÐ
    Age
    39
    Posts
    1,263
    dobrze ze jutro wolne... moze to ogarne w calosci
    < Keep Your HeaÐ Up >

  6. #8391
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    Kacza.. nie myslales nad otworzeniem biura detektywistycznego?

    Wspolczuje temu komus co zwie sie kikusia. Duza ludzi ja/jego teraz szuka i jestem pewien, ze zaplaci za swoje wyczynki... ;]

    Kacza o co chodzi ze ten ktos z zolkiewskiego juz sie nia zajal? tez zaczal jej szukac?

  7. #8392
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    kazdy sposob jest dobry ;P im wiecej osob bedzie szukac tym szybciej sie znajdzie ;P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  8. #8393
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    Moze po ip mozna znalezc?

  9. #8394
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    mozna
    Last edited by KaCzA; 10th June 2009 at 05:57 PM.

  10. #8395
    DO Moderator I'm waiting for the email confirmation :(
    OmegaPL's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Poland - Wrocław
    Age
    35
    Posts
    3,862
    zglaszasz to?

  11. #8396
    Wieczor
    Guest
    LUDZKA GŁUPOTA TO ZŁO.

    Nie chce mi się dużo o tym pisać, chociaż mógłbym, ale wiem, że to wleci i wyleci, nie zostaną wyciągnięte wnioski. Dlatego też nie będę się produkował pisząc długiego posta.

    Wcześniej już napisałem co nie co.
    Radziłbym odłączyć wtyczkę od komputera i WYJŚĆ NA DWÓR.
    /pzdr
    Last edited by Wieczor; 10th June 2009 at 03:23 PM.

  12. #8397
    Registered User
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Dąbrowa Chełm.
    Age
    35
    Posts
    92
    mam nadzieje ze jak ktos go/ja juz znajdzie to sie o tym dowiemy ;d
    http://lukidc.mybrute.com/ - wejdz i graj, inaczej nie zdobedziesz respectu Lewatywy

  13. #8398
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Gdyby sie ten szef klubu dowiedział to by znalazł bo ma kasę więc na detektywa by było

  14. #8399
    Registered User -MaJsTeR-'s Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Poland, Rzeszów
    Age
    33
    Posts
    41
    no no no, Kacza współczuje Ci, bo wplatales sie w niezle bagno, mam nadzieje ze sie szybko otrzasniesz
    jeszcze jechales tyle kilosów, na szczescie niezupełnie na darmo

    jednak niedawno pisales ze sie z nia spotkales, ze kikusia istnieje, czy byl to ktos podstawiony? :P
    Acc: MaeSTroPL

  15. #8400
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    No kikusia czemu sie nie wypowiesz? czemu nie ziignorujesz naszych postów tak jak to robisz i nie napiszesz że ludi głupek, że my dzieci, że nie obchodzi Cie nasze zdanie ???
    napisz chociaż że masz sesję i nie masz na nas czasu albo że do klubu do pracy idziesz albo, że dziadziuś chory jest

Page 560 of 741 FirstFirst ... 60 460 510 550 558 559 560 561 562 570 610 660 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates