Page 468 of 741 FirstFirst ... 368 418 458 466 467 468 469 470 478 518 568 ... LastLast
Results 7,006 to 7,020 of 11101

Thread: Jak wygladacie :D

  1. #7006
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    heh, jak zwykle wujek ludwiczek rozpoznał sprawe prawidłowo ;p
    zapiszcie sobie oba screeny i porownajcie

    ps. popatrz na teamscora na obu...

    u mnie: 32-6
    u ciebie: 15-21

    Last edited by Ludwiczek; 18th December 2008 at 06:58 PM.

  2. #7007
    Bukmacher :) Lukas_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poznań
    Age
    33
    Posts
    2,222
    Quote Originally Posted by Ziutek View Post
    proste ze ogladalismy (przynajmniej ja:P)

    tylko gratulowac:P Lech prowadzi dobra polityke transferowa i pokazuje, ze polskie druzyny moga wygrywac z zachodnim, czekamy na 1/16 i oczywiscie awans dalej

    PS. Lukas zapodaj foty :P
    Bedę miał w poniedziałek dopiero to anpewno coś wrzuce jak to zwykle po meczach tu wrzucam

  3. #7008
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Quote Originally Posted by Uber_pwnT View Post
    AHahaha, Ludi!
    Ja jestem mistrzem w graniu do końca. Zawsze widzę nadzieję, nawet kiedy na monitorze pojawia się końcowa tabelka

    Możemy zagrać coś niedługo, bo ostatnio zacząłem grać na orgu i sie troche podszkoliłem ^^ (tzn, jeszcze bardziej niz przedtem...)
    To gdzie na northu można się podszkolić w dotę ?

  4. #7009
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Rake jak juz tak sledzisz nas, to moze wiesz cos wiecej na temat desynca? i pochwal sie co u ciebie studia/praca/kobiety

  5. #7010
    Kikusia
    Guest
    Czasem jak nooby, czasem jak pro ale szczescie jest po stronie sprytniejszych^.^ epic win

  6. #7011
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    niech strace, oglądne tą pewnie kiepską gre i ocenie i jak znajde chwile to skrobne ze 2 zdania

    edit...:


    -.- jako, że poświeciłem tyle czasu na ogladniecie tego super epic replaya, to musze pojechac po was....

    GRA:
    5v5, priv, hostowana na bocie latency 120ms, sami PL (pewnie z kanału 2a), czas... *90min! (gwiazdka, bo ta gra nie miała prawa tyle trwać...)

    TEAMY i pick...
    (załącznik 1)
    O ile w 2gim widze paru semi pro to pierwszy jakis taki nieznany... :P

    Pick dziwny..:

    sent:
    centaur - bottom+nieudolna proba junglingu..
    snipa - bottom
    rasta - mid
    mirana - up
    puck - mid

    scor:
    tiny - bottom
    veno - mid
    razor - mid
    invoker - up
    weaver - bottom

    itemy na start: od biedy moga byc jak na pl priva ,

    jedno.. mirana (jakis marian) boots+3tangos... <--first noob detected!
    janosik (invo) bez itemow?
    razor: ror+tangos -.- ? a statsy?

    co sie rzuca w oczy... praktycznie kazdy od poczatku : AUTO ATACK i brak DENY

    first blood np xD WAL MONIA! xD to zescie powalili... ;p

    7 min - monia luck 10hp? 14? ;D
    ziutek headshoted xD

    11 min akcja z gangiem moni z mida xD - żal ^^ ;p
    16 min na dole razo+tiny vs sniper i cent... mieliscie obu jak na dloni, razor zjebał na maxa... i cent uciekl
    cent chyba chcial jungling, ale cos mu nie wyszlo ^^
    po 20 min, lvl od 8-13... mirana wam uciekla w gore lvl13-14 +5 lvl do tiny, gdyby tylko nie byla nobem... ;p to by was mieli i mogloby byc bardzo szybko po grze

    rasta farmiacy w lesie zamiast pomagac i gangowac... n/c

    22min - lol, monia i ferajna... co to miala byc za akcja ;p?
    po 25 min, sentinele nie mieli nic dmg, nic... majac mirana i snipa, mirana acracne+vang, sniper, dominator..

    żal..., majac rasta, centa pucka i mirane, snip mog juz sie szarpnac i pojsc w fast dmg, np stygiana

    25 min obie strony, zero wardow...
    26 min - :P cent, bastard, ladnie cie dopadł mała :P razor n/c, jakby gral sam...
    26 min mirana+cent - ladnie invokera dziablneli
    27 min razor radi, troche pozno :P nikt go nie gagnował, gral sam sobie, wiec mogl zlozyc wczesniej
    29 min - BRAVO, w koncu po 30 minutach ktos wpadł na pomysł zeby zabic mirane, ktora od poczatku ma najwyzszy lvl... fartem bo fartem ale padła.. ;p
    29 min - wow! cent tez pada, 29 min nalezy do skorydżów! ładnie monia invo i tiny :P
    30 min - patrze i patrze, invo jako jedyny int w teamie robi... stygiana? hex na snipera/skaczaca mirane czy centa lub do disbalowania rasty bylby jak znalazl....

    45 min w obu teamach lotary, ZERO wardow, gema, czy pyłu... :P dalej zero zwykłych wardów, nikt nie nosi portali, nikt nie ma BoT - poruszanie sie po mapie i teamplay - żal xD

    co dziwne, nikt nie chce przejac inicjatywy i popchanac cos gre.... od nastu minut nic sie prawie nie dzieje...
    w sentinelach puck i rasta bezuzyteczni... gdyby mirana, sniper i cent nie ciaglneli gry, to juz dawno skorydze by wygrały...

    w korydzach, ziutek, przykro mi to mowic ale nie spisał sie -.-, moze chwilowa slabsza forma ;p, wiecej obiecywalem sobie tez po tinym ;P

    janosik, cos grał, ale braku hexa i nie dawania ciszy mu nie wybacze
    monia ciezko wyczuc, jakos beznamiętnie ;p
    razor - jakby gral inną gre, i jako carry nie spisuje sie za dobrze...

    47 min - d/c ziutka, akurat tym razem odczytalbym to jako wzmocnienie dla teamu kasa/itemy
    janosik zabrał zabrał itemy z ziutka sprzedal czesc a demona wzial :P
    49 min - monia ładnie kotke pojechała

    54 min a konca gry nie widac, jezu, jak wy lubicie sie pieprzyc z tym graniem... -__-
    58 min d/c snipera - ;D mimo nie był za dobry, do ogromna strata, dla sentów... i nie mylic tego z "balansem" tak glosno wykrzykiwanym w pubach... ze niby z 5v5 5v4 zrobilo sie 4v4 i jest balans.... gowno jest a nie balas :P d/c ziutka pomogl skorydzom, a d.c sniepra bardzo osłabił sentow, bez porowania oba d/c

    sentinele to samo rozradli itemy z leavera, m.innymni centaur wzial lotara ze snipera xD

    po 59 min widac juz bylo ze bez snipa senty przegrają i to powinnien byc łomot...

    63 min janosik quit xD
    66 min - żal...

    71 min - skorydz push, WOW, w koncu :P jako ze cent afk. poszlo jak po maśle,..
    kontrupush sentow... skorydze uzywaja invokera -.- nie lubie takiego czegos... ffs
    mirana zmarnowała cala przewage jaka soibe wypracowała, sentinel przegral przez glupote,
    brak podstawowaego teamplayu

    ponad 80 minuta... w koncuy nooby senty robią cos co mogli zrobic juz dawn, ostry push...
    w miedzyczasie razor (nawet nie zauwayzlem kiedy, bo bląka sie noob cala gre bez ladu i skadu)
    znalaz sie sam na upie bazy sentow

    oczywiscie nie majac portali czy BoT, nie parzac na minmape i nie myslac nic... senty byly bezrade
    i szly na wymiane w bazie skorydzow

    OMG, ZNOWU INVOKER.... miejcie resztki honoru, skorydze... ffs

    83 min - N/C monia i razor, lolnes... ;p

    omg w koncu.... po prawie 90 min, skorydze skonczyli tą nudną jak flaki gre -___-
    BRAWO!

    krótkie podsumowanie:
    Gra moze i dla was zabawna bo dluga i wygrana, ale dla mnie mega nuda, i nie chodzi juz o sam poziom ze bardzo niski :P, bo my sami czasem mamy nizszy.. ale gra konczy sie wtedy po 25-40 min.. a nie na boga 90...

    kończąc.. w teamie 2gim JA w miejsce marka/razora czy janosika i gra: krotka, jednostronna i wygrana w połowie tego czasu..

    hmm, w zasadzie to mnie nie potrzebowaliscie... normalna dyspozycja ziutka i viladiusa i tez powinno byc szybko po grze... ale tym razem dali dupci az miło ;p


    Krytyką moja czy wieczora sie nie przejmujcie w sensie ze po was jedziemy, tylko wezcie to po prostu pod uwage, i przemyslcie wasze granie, bo to co bylo to był ŻAAL

    nie mniej jednak to nie DI czy SS wiec zagrac taka gre z polakami czy znajomymni fajnie jest czasem, zwlaszcza jak win, ale jeszde raz powiem,
    nie 90 MINUT!

    gra 60-80 min moze byc bardzo dobra, dluga, wyrownana i twarda
    ale proste gry, gdzie nic sie nie dzieje a trwają powyzej 40-50 min... mnie wkurzają bardzo


    ps. stracilem na to troche czasu, ale to dla mojgo malego noobeczka, zeby go troche podraznic :P :*
    Last edited by Ludwiczek; 14th March 2010 at 07:06 PM.

  7. #7012
    Wieczor
    Guest
    Gramy zaraz?
    North i skill ... uuuAAA dywizja? privy z mega klanami?

    Kikusia dla Ciebie powiem Tobie co nie co o Twojej grze "lol"
    * Na samym początku stój między towerem w bazie, a tym pierwszym, jak wyjdą creepy to blokuj je
    * Co do itemków to mam mieszane uczucia, ja wolałbym co innego, ale Twoja sprawa, nie jest źle
    * !! MEGA BŁĄD !! Ciągłe atakowanie potworów, tak się nie robi... potwory atakuje się tylko na last hit, albo jak mają "yellow hp" w celu zabicia na 2 hity ( zalecane na 1 ostatni, ale po dobrym wyczucia da się poznać kiedy potwór pójdzie na 2 ), po ówczesnym upewnieniu się, że żaden pobliski creep nie ma yellow hp, nie ma sensu atakować ciągle, tylko wastujesz czas. W tym czasie mogłabyś dać denite i na lasta wejść...
    * !! MEGA BŁĄD !! Brak denite, patrz wyżej
    * Nie dawaj wardów na wodzie, jeśli creepy przeciwnika są na podwyższeniu, każde podwyższenie daje missa ( w starszej wersji 33%, nie wiem ile w tej )
    * Odpowiednie ułożenie wardów, najlepiej na środku, za creepami, nie na bokach, aby mogli sięgnąć z podwyższenia z boku
    * Brak reakcji na "kulkę" pucka
    * Jeśli creepy na "środku" nie walczą, a Twoje idą od bazy to cofnij się trochę i przyblokuj je
    * Jeśli ktoś włączył potiona do many staraj się postawić daleko wardy, aby zniwelował trwanie potki
    * Momenty w których używasz tango, jak moby się biją to nie odchodź, bo tracisz expa ( chyba, że bardzo mało masz ), wybierz taki moment, w którym nie stracisz expa/kasy/nie zrobisz deny
    * Niepotrzebne tango bierzesz jeśli wracasz się do bazy, strata 30golda.
    * Dobrze, że pamiętasz o missie


    To takie moje uwagi z pierwszych 10minut, reszty mi się oglądać nie chce.
    Ogólnie popracuj nad last hit/deny bo jest na prawdę bardzo słabo. Będzie dobrze, nie poddawaj się.
    /pzdr
    Last edited by Wieczor; 19th December 2008 at 07:59 PM.

  8. #7013
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    dzisiaj raczej nie zagram, moze pozniej ok 22 jakis 1
    sobota i niedziela impreza, jak dobrze pojdzie moze przeciagnie sie do poniedzialku ;p

    ps. jest juz na forum ale moze byc i tu, moje aktualne zdjecie (od razu mowie, nie to nie monia , to zwykła znajoma)

    wieczor, uwierzysz ze przy takim szczupłym wyglądzie dalej ok 98 kg ??? (194cm)
    jak to możliwe? majac 100-103 kg wygladalem na 2 raz większego -.-

    edit: o.O dzisiaj przed sniadaniem 96,5 kg, wtf?




    Quote Originally Posted by Wieczor View Post
    do Moni:
    To takie moje uwagi z pierwszych 10minut, reszty mi się oglądać nie chce.
    Ogólnie popracuj nad last hit/deny bo jest na prawdę bardzo słabo. Będzie dobrze, nie poddawaj się.
    /pzdr
    ^^
    Last edited by Ludwiczek; 20th December 2008 at 09:54 AM.

  9. #7014
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Ludi, nie przecze zagralem zle, choc gdy zaczalem sie rozkrecac to dostalem d/c :/

    zagralismy tak ,bo mielismy dosc. te lamy tak dlugo sie zbieraly na gre, caly czas jakies dziwne problemy, jedna gre zaczelismy to host zapomnial wpisac -rd i musial byc rmk:/
    to wszystko zniechecilo mnie do gry.

    Nie ma to jak pro host :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  10. #7015
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    Pohostowałem pare pubów i każdą grę wygrywałem sam ;D A grałem z kolegami z forum (tym moim). Powiem wam coś jednak, i myślę że wiele osób grajacych tutaj będzie zadowolone (łącznie ze mną). Jeśli chodzi o delay to na xpamie mam boty i jest praktycznie zerowy, na orgu trzeba kombinować z lc (list checker), ale problem w tym, że na lc nie można zmieniać latency. Próbowałem hostować tam na bocie, ale trzeba mieć osobne konto na bota, bo mój klucz jest używany przeze mnie. Nakombinowałem się i nic mi z tego nie przyszło. Na lc da sie grać i jest to jedyna możliwość rozgrywki

    Capoeira ;*

  11. #7016
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    jaki z tego moral ?? Xpam na prezydenta


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  12. #7017
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    ziutek, mi chodzi o to ze tamta gre zagrales pozniej swoich mozliwosci, nie wykorzystales calego swoejgo potencjalu ;p,
    a oboje wiemy ze jest on spory to samo vidalius.
    nawet grajac srednio slabo powinniscie taki team sentow pojechac bez problemu

    ps
    uber, LOL, obudziłes sie skarbie zeby pograc?? szkoda ze o 0:30 jak ja ide spac :P

    ps2.
    dzisiaj z vidaliusem byla spoko gra xD

    Wzial znienawidzonego przezemnie lykana, i uprawiał znienawidzony przezemnie jungling (i o musze przyznac, zajebiście mu szło :P)
    gdzie problem? gralimsy wiec 4v5 od poczatku (lycan jungler) ale dzieki teamplayowi i skillowi, pchalismy gre kozacko, a lycan w lesie robił swoje
    raz dwa klepnał vladimira i relica, ale w tym momencie mimo ze gralismy 4v5 a upłyneło dopiero z 20-24min, juz bylo wiadomo ze pojedziemy ich bez lycana
    a w odwodzie... lycan ktory za pare/ parenascie min, zje ich sam 1v5.... ;D wiec ku smutkowi vidaliusa ktory skupil sie i doskonale junglingował, zrobilimy RMK ^^

    nienawidze farmerow/junglerow/i przeciągaczy gier...
    gra maja byc teamplowe szybkie i dynamiczne, jest okazja to kuwa mac jedziemy z koksem!

    aaa dostalem bana za to ze przyzylem 3 razy z <10hp
    a Fika dostał bana bo ja dalem wardy i pare fajnych akcji zrobil ;p

    dzisiaj znowu powtorzyla sie glupia i niezrozumiala dla mnie akcja:
    CZEMU JAK WROGI LISZ RZUCA ULTI, TO NAGLE NASZ TEAM CZUJE TAKA POTRZEBE "BLISKOŚCI" XD
    I TULI SIE DO SIEBIE?? jestesmy rozproszeni... lisz wali ulti a my panika i w kupe! <=== noobs tripplekilled!
    a ja jak zawsze od was uciekam to ktos za mną poleci i ulti przeskoczy tez na mnie ;p

    dzisiaj po dlugiej przerwie uzywalem daggera na enigmie (odkad zmienili go dawno temu, olałem go zupełnie)
    widze ze został troche poprawiony, ale dalej nie jest to stary dobry dagger, nie mniej jednak czesciej bede go brał ;p


    ps. moje jezdy z netem chyba sie skonczyly, mam skypt przygotowany i zawssze przez grą puszczam 2 sesje pingow po ok 30 prob,
    patrzac czy z mojej strony jest ok,

    jakies ostatnie 10 sesji konczylo sie minimum ping ~18 ms max 48ms average 28-32ms, taki ping pozwoli lajtowo bez delaya i spikow na host przy latency 90-100ms
    dla bezpieczenstwa daje 120-130, a jak spiki to 140ms
    wy przed grą popatrzcie chociaz troche na swoje lacza i obciazenie systemu, zeby nam sie fajnie gralo

    zauwazylem tez ze coraz bardziej glupią i mylą mi sie klawisze i skille herosow... starość?

    ps.
    nie zapeszając, obecnie net stabilny jak skała...

    screen z pingami do serwera eurobattle, i onetu

    mozecie sie pobawic i czasem przed grą tak sobie popingowac..

    sredni ping do onetu... 10ms... rozrzut 1ms.. do serwera po 30 probach.... sredni 27ms, przy rozrzucie 3ms... IMBA
    Last edited by Ludwiczek; 14th March 2010 at 07:06 PM.

  13. #7018
    Wieczor
    Guest
    Quote Originally Posted by Uber_pwnT View Post
    Pohostowałem pare pubów i każdą grę wygrywałem sam ;D A grałem z kolegami z forum (tym moim).
    Moim zdaniem to zwykłe "noob" game, a nie gry na skilling

  14. #7019
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    jezu, ale wy uogulniacie... jako king of pubs nie raz widzialem jak wielcy gracze z ggc, cale bandy z ss, ihcs czy klany dostawały baty od pubersow... :P

    przyznam ze nawet ja :P sam nie raz dostalem z zaskoczenia wpierdol, a przy okazji poznalem w pubach niezlych graczy

    ps.
    Quote Originally Posted by Ludwiczek View Post
    wieczor, uwierzysz ze przy takim szczupłym wyglądzie dalej ok 98 kg ??? (194cm)
    jak to możliwe? majac 100-103 kg wygladalem na 2 raz większego -.-

    edit: o.O dzisiaj przed sniadaniem 96,5 kg, wtf? po sniadaniu 97,3 kg
    czemu nie cwiczac traci sie mase i miesnie w najbardziej widocznych miejscach, nie mogloby to byc tak ze tłuszcz znika tylko z brzucha ^^ :P?

    wieczor, jakas dieta cud dla mnie? chce zejsc do 90-92kg, ale zachowac w miare sylwetke a nie kuwa malec w oczach -.-, ...aaa i najelpiej nie ćwicząc xD
    Last edited by Ludwiczek; 20th December 2008 at 12:31 PM.

  15. #7020
    Wieczor
    Guest
    To zależy od specyficznej budowy każdego człowieka. Jedni mają "grubsze" kości i budowę ekto, inni mają endo, a jeszcze inni mezo. Jeśli dałbyś każdemu wagę 100 przy 194cm to każdy "inaczej by wyglądał". Sądząc tak na trzeźwo sądzę, że masz typ budowany bardziej endo.
    W sumie nic więcej nie dodam, po prostu Twój typ budowy tak ma, zrzuć wagę jeśli chcesz, to wtedy będziesz inaczej wyglądał. Moim zdaniem trochę by się przydało, chociaż do tych 90 ;-)

    Żeby zrzucić tłuszcz specjalnie nie trzeba ćwiczyć na SIŁOWNI, chodź wiadomo o wiele LEPIEJ. Sylwetki nie zbudujesz bez siłowni, ale bez niej można zrzucić fat.
    Dieta + bieganie/rowerek (2-3)+ basen 1 raz w tyg i za 8 tygodni masz "swoją" wagę.
    Last edited by Wieczor; 20th December 2008 at 12:41 PM.

Page 468 of 741 FirstFirst ... 368 418 458 466 467 468 469 470 478 518 568 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates