Ostatnio wpadłem na pewien pomysł...otóż, oficjalnym językiem na serwerze jest angielski, a jak wiadomo, nie wszyscy potrafią się wypowiadać w tym języku, szczególnie jeśli chodzi o jakieś bardziej skomplikowane sprawy.

Postanowiłem więc otworzyć temat, stworzony właśnie po to, aby pomóc takim użytkownikom.Tak się składa, że wypowiadanie się po angielsku nie sprawia mi większych problemów ( zresztą, nie tylko mi ).Wobec tego, myślę, że mógłbym pomóc tym, którzy mają z tym jakiś problem, szczególnie jeśli chodzi o tłumaczenia.

Zatem, jeśli nie wiece jak coś wyrazić po angielsku, albo trzeba wam przetłumaczyć kawałek tekstu z ang na pol, piszcie śmiało, a ja w miarę możliwości będę tłumaczył ( w zależności, od długości i złożoności tekstu ).

Sam wiem z doświadczenia, że czasami znalezienie jakiejś frazy po angielsku zajmuje kilkadziesiąt minut( np., gdy chodzi o tzw. 'frejzale' ), a dla kogoś, kto ma to wyuczone, to kwestia kilku minut.

Mam nadzieję, że pomysł się wam spodoba, i nie będziecie krępowali się z niego korzystać.

Pozdrawiam,
Rake.