Page 103 of 105 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 LastLast
Results 1,531 to 1,545 of 1570

Thread: La taclale

  1. #1531
    Registered User HerrGeneral's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    TgMures
    Age
    35
    Posts
    10
    lol vad ca nici Focul nu doarme, X vine de la sex?
    Glumesc, cand pot sa incep? in lista te am bagat(yahoo). Altundeva nu! Asa ca buzzz

    War is peace. Freedom is slavery. Ignorance is strength. G Orwell

  2. #1532
    SuperHuman Smurf's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Edge of sanity.
    Posts
    5,734
    arata-ne ce stii sa faci,mai intai^^

    "Liked by <insert unimportant value>,hated by <less important value>,respected by <everyone>"
    Smurf ®™

  3. #1533
    Registered User HerrGeneral's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    TgMures
    Age
    35
    Posts
    10
    [URL="www.herrdesign.freeforums.org"]Vezi Aici![/URL]

    No? ce ziceti?
    Last edited by HerrGeneral; 1st February 2009 at 05:31 PM.

    War is peace. Freedom is slavery. Ignorance is strength. G Orwell

  4. #1534
    Registered User HerrGeneral's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    TgMures
    Age
    35
    Posts
    10
    nimic

    War is peace. Freedom is slavery. Ignorance is strength. G Orwell

  5. #1535
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648
    sal trec si eu pe aici sa va zic felicitari pt alegerea de technical supporter ( -terror- ) face un post pe an si ala e copiat din vreun guide rofl , sa-l stapaniti sanatosi
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  6. #1536
    Ex-Administrator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    12,352
    Claudiu, ai devenit asa un powerseeker, de cand cu op-ul pe RO, acum cu tech support, just give it a break, dude, ma scarbeste atitudinea asta ( si nu numai pe mine ). Nu iti distruge reputatia care ti-ai facut-o ( macar in randul prietenilor sau a celor care te-au cunoscut mai bine ).

  7. #1537
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Wow mai e in viata threadu asta? :O Btw sal copii

  8. #1538
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648
    Quote Originally Posted by Xfire View Post
    Claudiu, ai devenit asa un powerseeker, de cand cu op-ul pe RO, acum cu tech support, just give it a break, dude, ma scarbeste atitudinea asta ( si nu numai pe mine ). Nu iti distruge reputatia care ti-ai facut-o ( macar in randul prietenilor sau a celor care te-au cunoscut mai bine ).

    like i care anymore ..... nu tre sa iti faci griji k o sa am "putere" pe aici rofl , iar in legatura cu tech supporteru nou .... normal k ma deranjaza , eu am rezolvat de 100 ori mai multe cazuri k el in tech support , defapt nu lam vazut mai deloc pe acolo si mi-a venit k o bomba nucleara knd l-am vazut verde in tech support . ai ceva de spus in apararea lui ? vad ca ai schimbat subiectu .

    edit :as dori sa adaug urmatoarea observatie : cum poti sa ma numesti powerseeker dak nu am facut asslick la nimeni , doar k intentiile mele nu au stat ascunse , imi place sa imi exprimim dorintele si pentru tot ce am facut aici cred ca meritam un amarat de OP doar asta am cerut vreodata . acum stiu ca nu sunt in masura eu sa zic dak il meritam sau nu , poate ca m-am grabit dar asa e natura mea .

    obs #2 : prietenii care ma cunosc si care sunt adevarati prieteni stiu k eu nu sunt ceea ce ma crezi tu .
    Last edited by [RO]Claudiu; 5th February 2009 at 03:38 PM.
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  9. #1539
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    oO lol aku am citit defapt ce a scris ceapa ! Well...pai...nush ce sa zic copii "bataia" voastra.

    Verbal attack : [RO]Claudiu vs XFIRE

  10. #1540
    Registered User zaigwast's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Ro
    Posts
    15
    Salz all camarazi ROMANI >.< , xfire poate iti aduci aminte de mine...... daca nu incepe cu saga si se termina cu dox .....am intrat si eu aici insfarsit cu ULTIMU MEU NICKNAME B-) so start worshiping the orc

  11. #1541
    Ex-Administrator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    12,352
    Quote Originally Posted by [RO]Claudiu View Post
    like i care anymore ..... nu tre sa iti faci griji k o sa am "putere" pe aici rofl , iar in legatura cu tech supporteru nou .... normal k ma deranjaza , eu am rezolvat de 100 ori mai multe cazuri k el in tech support , defapt nu lam vazut mai deloc pe acolo si mi-a venit k o bomba nucleara knd l-am vazut verde in tech support . ai ceva de spus in apararea lui ? vad ca ai schimbat subiectu .

    edit :as dori sa adaug urmatoarea observatie : cum poti sa ma numesti powerseeker dak nu am facut asslick la nimeni , doar k intentiile mele nu au stat ascunse , imi place sa imi exprimim dorintele si pentru tot ce am facut aici cred ca meritam un amarat de OP doar asta am cerut vreodata . acum stiu ca nu sunt in masura eu sa zic dak il meritam sau nu , poate ca m-am grabit dar asa e natura mea .

    obs #2 : prietenii care ma cunosc si care sunt adevarati prieteni stiu k eu nu sunt ceea ce ma crezi tu .
    Unu la mana, cand un intreg staff decide ca acela este bun de a fi promovat, inseamna ca toti suntem idioti? + ca este online si pe W3-HELP in fiecare zi, daca asta crezi ca inseamna ceva.

    Doi la mana, nu sunt aici sa-i iau apararea sau sa dezbat cu tine, doar ti-am atras atentia asupra ce ai facut tu in ultimul timp si parerea mea despre tine o impartasesc toti ( de cand cu Lifedrainer ).

    Trei, un powerseeker nu este un asslicker neaparat. De fapt, poate sa nu fie deloc. Un 'ps' este unul care isi doreste cu orice pret ceva, si cand acel ceva nu-i iese, atunci isi baga literalmente pula si nu-l mai intereseaza, cam ce ai facut tu dupa ce ai pierdut poll-ul. Si esti sigur ca nu esti asslicker? Nu vreau sa te jignesc, dar explica-mi cum se face ca de cand ai incetat sa mai ai vreun interes, sa mai iti trebuiasca OP sau sa mai fii prin staff, nu am mai vazut sa tragi de mine ca disperatu' pentru niste cg-uri de fun, pentru un ttw, pentru un tower defense, nu mai esti acel tip 'dulce si manierat', care vorbeste frumos si vrea sa se joace cu adminul. Cum ai numi tu asta? Numeste-o cum vrei, eu nu vreau sa scriu aici ca sa nu te jignesc.

    Si in final, desigur.. Prietenii nu te vor judeca niciodata pentru ceea ce faci gresit intr-o comunitate virtuala; si ceea ce cred ei nu conteaza, pentru ca judecata lor va fi intotdeauna subiectiva si vor tine cu tine, whatever happens! Ceea ce conteaza este ce cred cei ce nu te cunosc ca prieten, cum sunt eu sau toti cei din staff.

    Dracu ma pune sa le fac morala tuturor, in loc sa imi ocup timpul cu altceva.

  12. #1542
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648
    Quote Originally Posted by Xfire View Post
    Unu la mana, cand un intreg staff decide ca acela este bun de a fi promovat, inseamna ca toti suntem idioti?
    eu nu am folosit nici un termen de insulta la adresa deciziei voastre .

    Doi la mana, nu sunt aici sa-i iau apararea sau sa dezbat cu tine, doar ti-am atras atentia asupra ce ai facut tu in ultimul timp si parerea mea despre tine o impartasesc toti ( de cand cu Lifedrainer ).
    toti adica tu si prietenii tai ?

    Trei, un powerseeker nu este un asslicker neaparat.
    asslicking e una din trasaturile unui powerseeker . indica faptul ca asslickeru urmareste ceva , are intentii si interese .

    De fapt, poate sa nu fie deloc. Un 'ps' este unul care isi doreste cu orice pret ceva,
    ceea ce nu ma caracterizeaza .

    si cand acel ceva nu-i iese, atunci isi baga literalmente pula si nu-l mai intereseaza, cam ce ai facut tu dupa ce ai pierdut poll-ul.
    care din ele k au fost doua ? deci nici asta nu ma caracterizeaza , deoarece atunci cand nu imi iese mai incerc odata si dak nici atunci nu imi iese imi pierd interesul .

    Si esti sigur ca nu esti asslicker? Nu vreau sa te jignesc, dar explica-mi cum se face ca de cand ai incetat sa mai ai vreun interes, sa mai iti trebuiasca OP sau sa mai fii prin staff, nu am mai vazut sa tragi de mine ca disperatu' pentru niste cg-uri de fun, pentru un ttw, pentru un tower defense, nu mai esti acel tip 'dulce si manierat', care vorbeste frumos si vrea sa se joace cu adminul. Cum ai numi tu asta? Numeste-o cum vrei, eu nu vreau sa scriu aici ca sa nu te jignesc.
    simplw , vroiam sa vad cum joci w3 , bineinteles esti o persoana interesanta si vroiam sa te si cunosc sint duce si manierat si acum dar nu cu oricine iar daca vrei sa joci cu mine esti binevenit oricand dar bineinteles ca nu te intereseaza , crezi k dak te invit la un joc ins k incerc sa creez o relatie de stapan-sclav ? lol motivul pt care nu te mai invit e k mai lasat rece cu faza : eu team invitat odata la un joc si tu ai intrat la un random pub , fapt pe care lam interpretat k o respingere .

    si ceea ce cred ei nu conteaza,
    ceea ce cred ei despre mine conteaza mai mult decat orice ( pt mine ) parerile anonime nu prea imi atrag atentia , sunt peste tot conflicte si interese .

    Ceea ce conteaza este ce cred cei ce nu te cunosc ca prieten, cum sunt eu sau toti cei din staff.
    dak nu ma cunosti k prieten nu o sa ma cunosti niciodata . PENTRU K NU IMI FAC IMAGINI PUBLICE !

    Dracu ma pune sa le fac morala tuturor, in loc sa imi ocup timpul cu altceva.
    right , mersi pentru morala ....
    Last edited by [RO]Claudiu; 5th February 2009 at 08:07 PM. Reason: am gresit un bb-code
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  13. #1543
    Registered User zaigwast's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Ro
    Posts
    15
    ce cearta intensa >.< , guyz chill out ^-^ =D

  14. #1544
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Pai....mie imi pare rau k s-a ajuns aici dak noi intre romani ne certam..atunci cu strainii ce mai facem?


    EDIT : a da sh k sa fiu on-topic ... eu am fost dat sh afara din staff sh de 2 ori nu am luat op pe ro dar...pana una alta...tot drq ala e poate o sa reintru vreodata sau poate k o sa iau pe ro sau cine stie ce se va intampla W/e just look on the bright side of the dark side
    Last edited by Silver.; 5th February 2009 at 07:32 PM.

  15. #1545
    SuperHuman Smurf's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Edge of sanity.
    Posts
    5,734
    muie ma
    )

    "Liked by <insert unimportant value>,hated by <less important value>,respected by <everyone>"
    Smurf ®™

Page 103 of 105 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates