Results 1 to 13 of 13

Thread: [Przekierowanie portów]Livebox

  1. #1
    no_one
    Guest

    [Przekierowanie portów]Livebox

    Siemka mam probelm z hostowaniem tzn. nie moge hostowac
    robie dokladnie te same zalecenia co do neostrady na zwyklym modemie ale nic to nie daje a niestety mam ten shitowaty modem o nazwie livebox (nie polecam). proszę o pomoc... thx z góry
    oczywiscie chodzi o hostowanie na ebn
    Last edited by no_one; 2nd January 2007 at 02:14 PM.

  2. #2
    THIS IS SPARTA ! Korozja's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Przemyśl PL
    Age
    33
    Posts
    1,465
    Na liveboxie chyba sie nie da hostowac
    No one's gonna save us now, not even God...

  3. #3
    no_one
    Guest
    to mi duzo powiedziales...mam nadzieje ze to chyba to nieprawda
    a zreszta wew ip mam na tej samej zasadzie jak u neostradowiczow ze zwyklym modemem , a ten livebox to cos a'la router:P

  4. #4
    bulin_91
    Guest
    A Wyłaczyłes Firewalla (zapytac nie zaszkodzi) i itp Shit np jakiegos NIS ALbo PIS ?

  5. #5
    Odolan
    Guest
    Da sie, musisz zadzwonic do pomocy technicznej(przynajmniej Blue tak zrobil). I spytac sie jak sie porty przekierowuje, aha i trzeba go najpierw zjebac(nie boj sie wal po chamsku az ci powie co i jak masz zrobic), bo tepsa to qrwy monopolistyczne i mysla ze im wszytsko wolno.

  6. #6
    bulin_91
    Guest
    Nie bez kozery powstało Telekomuna nie :P

  7. #7
    Registered User BLUE_SYSTEM's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Poland - Bydgoszcz
    Age
    37
    Posts
    3,596
    Quote Originally Posted by no_one View Post
    Siemka mam probelm z hostowaniem tzn. nie moge hostowac
    robie dokladnie te same zalecenia co do neostrady na zwyklym modemie ale nic to nie daje a niestety mam ten shitowaty modem o nazwie livebox (nie polecam). proszę o pomoc... thx z góry
    oczywiscie chodzi o hostowanie na ebn
    W liveboxie jest wbudowany firewall, zaraz napisze jak sie przekierowuje porty, a pozatym to nie wiem na jakiej podstawie mowisz ze to gowno, ja to mam i jestem bardzo zadowolony.
    Quote Originally Posted by Korozja View Post
    Na liveboxie chyba sie nie da hostowac
    ciekawe, nie slyszalem jeszcze tego ;p mam liveboxa i hostuje ile sie da ~~
    Quote Originally Posted by bulin_91 View Post
    A Wyłaczyłes Firewalla (zapytac nie zaszkodzi) i itp Shit np jakiegos NIS ALbo PIS ?
    Nie wyłączaj FW nigdy !!
    Quote Originally Posted by GoT View Post
    Da sie, musisz zadzwonic do pomocy technicznej(przynajmniej Blue tak zrobil). I spytac sie jak sie porty przekierowuje, aha i trzeba go najpierw zjebac(nie boj sie wal po chamsku az ci powie co i jak masz zrobic), bo tepsa to qrwy monopolistyczne i mysla ze im wszytsko wolno.
    Jak pamięta, no trzeba było ich zjebać bo usłyszałem odpowiedź "Przekieruj sobie porty w ustawieniach, dowidzenia" ;p

    a więc do rzeczy włączasz ustawienia liveboxa (najłatwiej wpisać 192.168.1.1 w adresie przeglądarki internetowej, nick i haslo = admin), potem wchodzisz w zakładkę Servery Lan. Będzie tam lista serverow lan, klikasz na dodaj i wpisujesz tak jak na rysunku nr 1, z tym że w Lokalny adres IP wpisz ip twojego komputera. Jeśli nie wiesz jakie to to wejdź w Start/uruchom/cmd , wpisz tam "ipconfig" i pokaże Ci się twoje IP, jak na rysunku 2.

    Mam nadzieje że pomogłem

  8. #8
    no_one
    Guest
    normalnie to ja cie kocham dziala jak natura chciala. THX wielkie oczywiscie dla Blue_system

  9. #9
    bulin_91
    Guest
    Hmm BLue to moze mi powiesz jak mam grac z FW i hostowac bo bawilem sie z tym dłuzszy czas i za chuja a i jeszce jedno pytanie przyszło wam takie quwno te nowe regulamin chuj wie o co w tym chodzi jak mam neo na 24 miechy to co wybrac zeby było taniej, neo 512 mam jak cos ,

    z gory thx

  10. #10
    Registered User BLUE_SYSTEM's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Poland - Bydgoszcz
    Age
    37
    Posts
    3,596
    przekieruj sobie port 6112 i wystarczy ;]

  11. #11
    Registered User Elf's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Sochaczew/Cracow
    Posts
    6
    sciagnij kasperskyego, zainstaluj, wylacz firewall windowsa, otworz 6112 tcp i udp w kasperskym

    tyle -,-

    ja porty po kazdym formacie wlaczam w 2-3 minuty -_-

    jak ktos poprostu nie umie to wylacza calego firewalla (przez co potem ma w chuj wie ile wirusów - wiem co mowie bo wylaczylem firewall na 10min nastepnego dnia usunalem 64 trojany), a to swiadczy tylko o braku niewiedzy tego czlowieka ;/

  12. #12
    bulin_91
    Guest
    Jestem Laikiem w Tym .... Moze ktos jasniej ja nie instaluje sobie rzandego firewalla tylko tego z windy i mam noda32

    z tym przekierowywaniem to szukałem na google i ch,,

    zrobiłem tak weszłem do ustawien teog firewalla i na wyjatki kliknałem i dałem dodaj port i dodałem port 6112 jako TCP dobrze czy to na czyms innym polega?

  13. #13
    Solid_Snake
    Guest
    Zrobiłem jak napsiane i wszytsko pięknie śmiga!!Dzięki wielkie ;-)Coprawda niemam liveboxa ale w kazdym chodzi o tto samo ;]Dzięki wielkie ;-)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates