Masz szczescie ze jestem raczej najlepszym elfem na serwerze i ci podpowiem
Na humana:
Robisz DH +archy (jesli umiesz nimi microwac, jesli nie zabardzo to hunty juz lepszcze), potem naga najlepiej albo panda, potem standart misie + driady racej mozesz dodac smoczki jesli nie ma rifli lub zyro, a jesli czujesz w moczu ze bedzie robil tr to graj tak ze pierw stawiasz aowa z studnia, poniej oltarz i DR
Podsomuwujac z humem masz przejebane bo jest imba

Na UDA:
Radze DH na 1st hero, radze archy tu robic bo zanim zrobisz scout to nie wiesz czy idzie ghule czy friendy, a jak friendy a ty hunty zrobisz to masz GG przy rushu, potem jak szedl ghule zapewne bedzie probowal imba-mass garg wiec wez pande bo ma imba aoe i rob expy od razu po zrobieniu t2 tak z 3 towerkami choc elfa towerki to syf, jesli koles wie cos o grze zapewne bedzie robil abo wiec mozesz pozniej miski dodac. Jesli idzie friendy to archy, fast tech do misi i robisz atk kilka (misie to jedyna normalna jednostka u elfa wiec wystarczy kilka na mass friend) zapewne kolo bedzie chcial wymassowac destro z imba mana wiec zacznij massowac driady. Rob tak z 3 expy bo tylko expy moga wygrac z ud (ja robie zazwyczaj 5-6). a i orba na ten mu kup do kazdego hera.
Z ta imba rasa tylko pomoga ci wygrac expy

Na ORCA:
No tu masz troche szans ale nie za bardzo, tutaj wymasuj troche wispow na poczatku poniewaz wezmie zajebistego i niepokonanego bma i zajebie ci kilka wispow podczas techu, albo wezmie slabego fsa i bedziesz musial zdetonowac kilka przy wilkach. Ja robie standartowo na 1st hera DH ale duzo ludzi praktykuje wardenke. Potem masz do wyboru kilka takty:
DH + BM + Tinker + mass talon - talony sa imba wiec ork noob nie zjedzie, ale doswiadczony gracz potrafi to zjechac drapiac sie po dupie
DH + BM or Naga + hunty + driady + talony - nie radze bo wszystkie jednostki bez pancerza i gg podczas tr z katami i riderami
DH + Naga + driady + misie - standart takyka elfa nudna w huj, raczej najbardziej skuteczna

Na ELFA:
Masz do wyboru 3 taktyki, kazda lamerska w huj:
POTM + mass hunt + glewie + tr (dla umiejacych grac jest ta opcja z tr) no co tu dodac? Jedziesz massem, praktykowana taktyka na malych mapach i przez nooobow
DH + Naga + poczatkowo archy + mass misie - raczej wszyscy tak graja
DH + BM + talony + chimery - ostatnio tak pare gosiakow gra ale to mass driadami skontruje ci


Osobiscie radze ci nie grac ELFem bo ich jednostki to miernoty oprocz misiow i talonow i najwazniejsze jest u elfa KOSTUR




Repki: Ja ogladam Zeusa,
moon - wole nie nasladowac bo koles jest przehuj i takie rzeczy potrafi ze pipka boli,
pal - zbyt noobiersko gra mass huntami na all i nie lubie jego stylu gry

jest jeszcze pelno elfow ale kazdy z nich i tak gra ciagle mass misie