Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 76 to 90 of 194

Thread: Taktyki

  1. #76
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Wróżbita, wódz taurenów ----> Pioruny stomp i po gulach, grunty i raidery zajma sie pajakami

    Odnosnie bohaterow: zostaw ich na deser ^^ Chyba ze bardzo pragniesz ubic ich, ewentualnie ZMUSIC wroga do uzycia tp, to wtedy polecam takie cos: siatka, siatka, otaczasz dk, jak ma pol - 1/3 hp to walisz stompa, potem pioruny (od wrozbity) i powinien albo walnac tp, albo nie zdazyc - masz darmowego expa.

    Edit: Zwazywszy na ponizszy post GoTa :P
    Last edited by Nazgul; 28th November 2007 at 11:01 PM.

  2. #77
    Odolan
    Guest
    kurwa czy wy umiecie jeszcze napisac swoje imie bez uzywania skrotow?

  3. #78
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Nazgi ^^

    GoT, nie rozumiem co Ci przeszkadza w tym... Jezeli koles prosil o porade/komentarz, to mysle ze jest na tyle zaznajomiony z warcraftem, iz potrafi rozszyfrowac podstawowe skroty ;p

  4. #79
    Registered User MISIEK__PL's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    IraQ
    Age
    32
    Posts
    84
    heh lepiej nieche sobie repa obejrzy orc vs ud...
    Acc on Xpam:Misiek__PL
    Acc on Ggc:Xpam.Misiek
    Acc on North: Xpam.Misiek
    Clan on Xpam:B0S
    Clan on North:HooP
    Moje gg=7493712

  5. #80
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Chyba ten topic został "zamrożony" ... Nikt nie chce żadnej porady ? :P

  6. #81
    Registered User
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Poland kurwa mac
    Posts
    7
    Wiem ze jestem naap, ale potrzebuje strata elfami vs ud . Ud robi pare fiendow, pare abomow, pare gargow i mass szamanow, co castuja te szkielety (nie pamietam jak ta jednostka się zwie). Kompletnie nie wiem co zrobic w takim wypadku, natworzy on 100 tysiecy szkieletow, zwloki przywiezie sobie wozami z miesem i w trymiga jest po mojej armii. Jakis pró plejer=help m3h !

  7. #82
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    A Ty co na to robisz? Pewnie misie i dryady ?

    Zresztą je można na każda rase robic i tak będzie win xP. Te shamany nazywają się nekrofile, i można bardzo łatwo je pokonac używając, chociażby ogników. Jak już zrobi z 10 szkieletów to podlec ognikiem pod nie i użyj "detonacji". Ew możesz poświęcic z 2-3 ogniki aby pójśc nimi pod wroga nekro i wysadzic je w powietrzen, tzn pozbawic ich many.

    Postaraj się także wziąc pande jako 2-gi hero, oddech + druken haze działa zaje... ładnie na armie udeka.

    Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.

  8. #83
    Registered User
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Poland kurwa mac
    Posts
    7
    Dzięki wielkie nazgul, to teraz mi napisz co to sa te ogniki i gdzie je mozna kupic xD
    W sumie podaj jeszcze jakies strategie co do tego, bo dzisiaj osoba, z ktora mam problemy pojechala mnie tak:
    4-5 abomow
    duuuuzo gargulcow
    lodowe smoczki dwa
    pare nekrofili z wozami miesa

    Jak mi sie wwalil do bazy z tym wszystkim to w trymiga wachalem kwiatki od ziemi. Mialem jako pierwszego hero strazniczke, pozniej pare miskow, pare luczniczek na tych miskach i luczniczek na ptaszkach (sry za tak lapidarne i pozbawione tresci opisy jednostek, po prostu nie pamietam ich nazwy bo jestem zbyt zdenerwowany przegrana XD) i dupa jasna. W sumie to tez
    bym prosil jakies aktualne strategie orka vs ud i orka vs hum ;D
    Dzięki z góry

  9. #84
    Patryk-PL
    Guest
    ...

    Grasz na pierwszego hero dh i archy creepujesz do 3 levelu, techujesz. Tuż po techu bierzesz z tawerny pande i tylko PANDĄ i armią creepujesz a dh harrasuje (postawisz towerka w bazie vs gargi). Robisz 2 drzewce wiedzy, stawiasz expa i massujesz driady... Mass driad (no i dorabiasz pare ogników). Później jak coś zakladasz drugiego expa...
    Z tego co pisales to ladnie dlugo gra musiala trwac skoro pozwoliles mu do tego dojsc...
    Tak jak pisal Nazgul- graj na wszystko misie driady dh panda i gg

  10. #85
    Registered User
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Poland kurwa mac
    Posts
    7
    Z tego co pisales to ladnie dlugo gra musiala trwac skoro pozwoliles mu do tego dojsc...
    gralismy w 6 w ffa, on sobie caly czas w bazie siedzial i nikt go nie atakowal wiec dorobil sie trochu
    K, wiec juz czaje co, gdzie, kiedy i jak, dzieki wielkie panowie

  11. #86
    Patryk-PL
    Guest
    Aha jak to było FFA to jedź massem expów z 3-4 toherami no + to co mówiłem wcześniej no i dojedź pare (5-6) zaklętych smoków jak podejdzie necrosami to zamień w kulke i tyle :>

  12. #87
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Jeśli mogę się wtrącić, z mojego doświdaczenia i obserwacji wynika że najlepiej jest iść w chimery i gryfy+ bohater Wardenka to tyle jeżeli chodzi o FFA elfami
    Former ''Hacks Team'' member.

  13. #88
    Registered User
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Poland kurwa mac
    Posts
    7
    Ja tam moze nap jestem i sie nie znam, ale jak ork zrobi pare batkow, to mam po armii. Przeciw ud to moze i dziala. Wlasnie, jeszcze propo buildu
    elfów. Otoz robie te driady w proporcji 4 driady na 1 miska i ile bym ich nie zrobil, to zawsze mi je rozjebie. Ale mniejsza, stwierdzilem ze lepiej mi się gra orkami.

  14. #89
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Wiesz... do zwyciestwa nie wystarczy mass, trzeba miec micro :s

    (Wyjatek stanowi elf)

  15. #90
    Patryk-PL
    Guest
    Jak widzisz, że gościu twardo jedzie mass abomów to przerzuć się na miśki, jak zaczyna robić destry/wyrmy to rób driady

    Musisz być elastyczny :P (i ja to mówie do elfa ;PPPPP)

Page 6 of 13 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates