Page 7 of 13 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 91 to 105 of 194

Thread: Taktyki

  1. #91
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Dupa nie elastyczny ... Dh z orbem i panda wystarczy na abomy...

    Ps. Abomy na elfa ssają (jak zle odmienilem ten czasownik to prosze o poprawienie :P) - dostaja takiego spowolnienia od dryad/orba z dh/pandy ze padaja jak muchy :/ Wiem cos o tym bo tez probowalem je w ne ud mu robic -.-

  2. #92
    Registered User
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Poland kurwa mac
    Posts
    7
    dryad/orba
    Wtf. is orb ? I know, i'm naap xd

  3. #93
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by FARMEROS View Post
    Wtf. is orb ? I know, i'm naap xd
    "Orb" inaczej kula jadu aretfakt, katóry jest dostepny u elfów (wymagane drzewo wieczności) ...Tak, pozostałe rasy też mają swoje Kulki
    PS:Pisz po polsku -.-
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 31st January 2008 at 04:38 AM.
    Former ''Hacks Team'' member.

  4. #94
    Patryk-PL
    Guest
    Nazgul ale Abomami też trzeba mieć ogranie... ;P
    UD to nie elf, że jedzie sobie mass i sądzi, że win ale dobrze pokierowane abomy (z posągiem i 2 wozami mięsa) robią taką jatke z driad, że to nie porozumienie - ofc jak ne widzi abomy to jedzie misie i wtedy czas na desis

  5. #95
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    A czy to nie jest oczywiste dla was ze gdy Ud idzie w abomy to jako drugiego bohatera powinien wybrać DreadLorda ?Usypianie+ odzyskiwanie energji robi swoje ...a o chmurce to juz nawet nie wspomne xD
    W takiej sytuacji nawet misie wymiękają T_T
    Edit:A trzeci hero tak na marginesie Władca podziemi + impale...
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 31st January 2008 at 11:59 AM.

  6. #96
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    oj nie wiem czy przeciwko dobremu graczowi NE uśpienie wiele da tymbardziej, że masz driady...
    Ja bardziej obawiam się gdy gram vs UD zrobienia przez niego nekrofilców...
    There is no RL, there is only AFK.

    http://en.akinator.com/# He will guess any character!

    It's over 9000!
    Hidden Text click here to show


    Yabba my ICING!
    Hidden Text click here to show

  7. #97
    Registered User
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Poland kurwa mac
    Posts
    7
    Dobra, pare razy z nim gralem, on robi jako pierwszego hero dread lorda, pare abomow i zmijow+ znikome ilosci gargow. Nawet nie mam szans, dread lordem usypia mi herosow, rozprawia sie w trymiga z armia a pozniej wykancza mnie.
    To propo elfow, jak gralem orkami to probowalem robic tak- na gargi i wyrmy duzo batkow, tak z 7-8 bo duzo tego latajacego talatajstwa robi, a na abomy i obsydiany robie pare vivek. Jako bohatera taurena ze swoja aura i scroll of speed ze sklepu. Jak starczy czasu, to jeszcze znachorow/szamanow - tu nie wiem, który lepszy wariant. Jeszcze z nim tak nie wygralem, ale ten strat jest o wiele lepszy od np. mass trolli i batków, którymi próbowalem do tej pory wygrac

  8. #98
    Patryk-PL
    Guest
    Jak grasz wiwami (a na wyrmy sie powinno grać baty i wiwy) to zaznacz je w osobnej grupie i FOCUSUJ WSZYSTKIMI WIWAMI 1 Unita. Wiwy w focusie dopiero pokazują swoją potęge :>

  9. #99
    Registered User
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Poland kurwa mac
    Posts
    7
    A co z dread lordem i jego usypianiem ?

  10. #100
    Patryk-PL
    Guest
    Jezeli to solo to graj Bm, TC grunty, ridery(2-3) wiwy i jak robi aira to baty...
    wbiegasz tc w srodek jego armii - stomp - focusujesz wiwami. Gosciu nie mając dk nie będzie leczyl unitów co sprawi, że szybko mu to wszystko powinno paść. Bm'em focusuj co chcesz xD
    Dreadlord jako jedyny hero jest trochę cienki ;< Jeżeli gosciu jest ograny i Ci otacza po uśpieniu tc lub innego hero to już gorzej. Ale nawet wtedy wystarczy mocny focus wiw na unity aż wszystko straci i jakiś potek dla bm'a tc. No i ofc zawsze miej przy sobie tp

  11. #101
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    Quote Originally Posted by FARMEROS View Post
    A co z dread lordem i jego usypianiem ?
    jeżeli dobrze potrafisz ogarnąć swoją armię podczas potyczki, to wystarczy zaznaczyć 1 byle jaką jednostkę i kazać atakować uśpionego herosa... Wtedy uśpienie znika ja do tego zazwyczaj archy używam
    There is no RL, there is only AFK.

    http://en.akinator.com/# He will guess any character!

    It's over 9000!
    Hidden Text click here to show


    Yabba my ICING!
    Hidden Text click here to show

  12. #102
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Tylko nie używaj wyrmy do takich celów xP

    (taki żarcik)

  13. #103
    Registered User Raphau's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    www.eurobattle.net
    Age
    33
    Posts
    1,684
    ja raz źle kliknąłem i nie zaznaczyłem 1 unita tylko całą armię i kazałem budzić dh... Efekt był niepożądany nie polecam sprawdzać jaki.
    There is no RL, there is only AFK.

    http://en.akinator.com/# He will guess any character!

    It's over 9000!
    Hidden Text click here to show


    Yabba my ICING!
    Hidden Text click here to show

  14. #104
    Tyle co zauwazylem z taktyki na orkow to najbardziej przyzwoita wydaje sie byc taktyka ktorej uzywa we.sky w walce hum VS ORC

    A mianowicie... zaczynamy gre:

    4 peony do kopalni jeden buduje altar
    budujemy w tym czasie 2 peony jeden wychodzi i wysylamy go do budowy Mill blisko drzew z powodow oczywistych (zaraz po tym kazemy budowac kolejnego peona tak zeby ciagle byly w okienku budowy 2 )

    kolejny wychodzi buduje farme, (znow budujemy chlopa) nastepnie wychodzi budujemy koszary

    konczy sie budowac altar peona wysylamy do gold mine i czekamy na farme... to kwestia sekundy i farma jest gotowa wtedy wybieramy bohatera ArchMage<3

    i wysylamy szybko chlopa ze skonczonej farmy do budowy kolejnej farmy

    W tym momencie konczy sie budowa barakow i kazemy buudowac footmena

    caly czas budujemy chlopow i wysylamy ich do pomocy przy budowie Mill w ten sposob szybciej sie zbuduje nastepnie po ukonczeniu owego budynku stawiamy flage na drzewach i nie przejstajemy budowac peonow


    Konczy sie budowac farma stawiamy wierze nastepnie upgrade do arcane

    WAZNE JEST!!! aby przy drewnie bylo 7 chlopow!
    Jak i rowniez jesli pojawi sie pierwszy footman to trza zaczac budowac kolejnego a chlopow bohatera i footmena bierzemy do atakow na creepy w poblizu bazy oczywiscie chlopi zamienieni na milicje...

    atakujemy creepy niedaleko goldmine przy ktorej wybudujemy nasza expe lecz anim to zrobimy to powinnismy miec kase na upgrade naszego zamku do keep TIER2 robimy to szybko

    zaraz po walce jesli mamy kase budujemy expe przy podbitej gold mine i bierzmey footmenow bohatera i jego zywiolaki wody do zdobywania dalszego exp (wazne jest aby postac miala minimum 3lvl jesli juz zaczniemy atakowac

    zanim skonczy sie budowac tier 2 postarajmy sie stworzyc 2 nowe farmya nawet i 3

    konczy sie budowa tier 2 zaczynamy budowac arcane sanctum razy 2 w jednym budujemy sorcery w drugim priesty z tym ze na priesty nacisk czyli 1 sorcer + upgrade w drugim sanctum 2 priesty upgrade potem szybko do drugiej bazy (expy) i nie zapomnijmy zbudowac 5 chlopow ktorzy beda zbierac dla nas sianko w tym czasie mozna wybudowac kolejnego chlopa i zaznaczyc zeby poszedl do goldmine ... z kopalni wziac jednego i budowac towery do obrony expy

    No i ciagle budujemy te sorcery i priesty jak mamy grupe kolo 6 mozna isc atakowac wroga

    no i oczywiscie my atakujemy a jednostki ciagle przychodza nie zapominajmy ze archmage ma zywiolaki wody ktore sa bardzo wazne w tej rozgrywce poniewaz staja sie tankami i chronia clotherow przed smiercia gra trwa max 19min jesli w tym czasie sie nie wyrobimy spora szansa na przegrana bo wrog moze miec juz jednostki ktore sobie z nami poradza spokojnie wiec liczy sie czas

    mam nadzieje ze komus sie przyda... mimo ze jestem jeszcze noobciem w w3 to taktyke sprawdzalem i dziala

  15. #105
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    @up - a co powiesz na mass wiwek i bm z tc? Kastery padają momentalnie ... Chyba ze masz dobre micro i umiesz czarowac niewidzialnosc

    A co do tych 'clotherow' to nie grasz przez przypadek w WoWa?

Page 7 of 13 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates