Page 5 of 13 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 61 to 75 of 194

Thread: Taktyki

  1. #61
    Patryk-PL
    Guest
    Rafaello:
    podobnie grał paladyn na humy - tj pande na first pozniej pl ;>
    omg ja nie wiem jak ork moze nie lubiec grac na air udeka xD przeciez wiwy to tak masakruja - tylko to musi byc FOCUS WIW FOCUS! a nie kazda wiwa wali w co innego xD
    na wyrma bez upów starczą chyba 3 baty

  2. #62
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    Quote Originally Posted by Nazgul
    Bo jestes noob :P

    4 baty starcza na wyrme.

    Jesli chodzi o finanse to mniej wiecej tyle samo kosztuja (MNIEJ WIECEJ), ale za to jakiego expa dostajesz jak zajebiesz wyrme :P
    Pro - gdybym był spamerrem, taka była by moja odpowiedź. Niestety musze cos napisać :P

    Zanim się zorientujesz, ze gosciu zrobił wyrmy ( każdy myśli, co za idiota zrobi wyrmy 1vs1 ) to już jest za późno. Zaczynasz robić baty, ale na nic one Ci się nie zdają, przypomnijmy jeszcze, że dk moze uleczyć wyrme lub zniszczyć bata, do tego lich puści nove i zanim baty doleca do wyrmy to z 4 zostanie 2 i masz po grze.

    Capoeira ;*

  3. #63
    firez-tm
    Guest
    jak ma jeszcze ze dwa fiendy to cya bo wyrmy > wszystko co ma orc z wyjatkiem wiw ;]

  4. #64
    Patryk-PL
    Guest
    co ty nie umiesz scoutować bm'em? albo czymkolwiek -,-
    robienie batów z 2 bestiarnii - nie no strasznie nieoplacalne !!! xD sry ale zal

  5. #65
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Wiesz... istnieje takie cos jak imba tc z mana potkiem, ktory wlazi miedzy pajaki i wali stompa.

    I wtedy batki leca leca leca...

  6. #66
    firez-tm
    Guest
    gorzej jak orc mysli fast gra bedzie bierze sh z hexem ;<

  7. #67
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by firez-tm View Post
    gorzej jak orc mysli fast gra bedzie bierze sh z hexem ;<
    W sumie to jest to co ORK potrafi najlepiej
    Bm+buty
    SH+ Hex
    Grunts/riders - skupienie na pająkach
    GG
    Former ''Hacks Team'' member.

  8. #68
    firez-tm
    Guest
    a potem dostaje baty od 3 fiendow + 3 desy + lich z kulka + dk + cl i na koniec pisze imba xD

  9. #69
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    nieee, jak nie ma biesow udek, to baty moga sobie leciec na wyrmy/desy ^^\

    dlatego orc> ud

  10. #70
    Registered User MiHu's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PoLanÐ
    Age
    39
    Posts
    1,263
    Quote Originally Posted by Nazgul View Post
    dlatego orc> ud
    moze ale tylko w poczatkowej fazie gry... takie moje skromne zdanie
    < Keep Your HeaÐ Up >

  11. #71
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by MiHu View Post
    moze ale tylko w poczatkowej fazie gry... takie moje skromne zdanie
    W sumie orkami trzeba z kazdą rasa grać szybko,bo jak dasz siem zozwalić na mapie to juz dupa
    Former ''Hacks Team'' member.

  12. #72
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Alone nick zmieniles? :P

  13. #73
    Retired Moderator Uber_pwnT's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Weirdland
    Age
    35
    Posts
    1,454
    A czy to jest temat od tego ? ;]

    Co do taktyk, może się mylę, ale ile razy grałem vs ud ze skilled playerem zawsze jak zrobił wyrmy było po mnie. I wierz mi, że jak skupisz się na batach to dostaniesz "baty" od dk, licha i pozostałych.

    To jest tylko moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać - Peace.

    Capoeira ;*

  14. #74
    svich
    Guest

    lol

    Ja osobiscie gra ud i za kazdym razem jak gram na orca gram tak:
    Pare fiendow (siec koniecznie) szybki exp z zikuratami (upg. na wierzyczki 2-4 normalne i jeden nerubian) walisz z 6 ghuli do drewna i creepujesz jak spotkasz orca tp chyba ze juz masz DK (coil 2 lvl) + lich wtedy mozesz chwilke powalczyc w bazie zawsze ze 2 wozy jakby orc catasy przyprowadzil orca szpieguj cieniami ja zawsze mam ze 3 na expie w kolo mojej bazy (na bm ktory lubi harasowac) i jednego przy jego jednostkach... a potem szybo tier 3 i 3-6 wyrmy, nigdy nie lataj nimi samymi jak ork ma batki a ty 5 fiendow pod wyrmami to batki nawet nie doleca a to co ma na ziemi zjedza wyrmy to jest chyba jedyna skuteczna taktyka na orca ... czasami tez wygrywam dk+lich abo/stat./banshe (master) na orca grajacego do taurenow ... na casterow dobre sa desy a na mass wyrmy 6 fiendow (siec) 8 gargow i po krzyku :] noi podstawa statua z tyłu Na orca da sie wygrac ud latwo podstawa jest fast exp na samym poczatku :] inaczej nie wyrobisz z kasa ... Jesio jedno gdy masz problem z BM bo harasuje ci akolitow kup pyl, zrob jednego zikurata na nerubian tower kolo kopalni ... a jak przyjdzie to uzyj pylu i ghulami go (od drewna) jak bedzie uciekal pyl i coil BM na 1 lvlu pada jak kawka ... i zapewniam ze wiecej nie przyjdzie to chyba tyle

  15. #75
    Lizz4rD
    Guest
    dl + dk + ghule + 5fiendow + ofc t3 to frenzy na ghulach i orc nie pierdnie no sorry a orc pod slow zigi sie nie wjebie bo go ghule zjedza tak wiec elo jak jestes elo to mozesz mu burki rozwalac ale nie polecam na fs x)
    Last edited by Lizz4rD; 28th November 2007 at 10:31 PM.

Page 5 of 13 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates