Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 16 to 30 of 194

Thread: Taktyki

  1. #16
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    ooo ja mam problem.

    Co robic udekiem na orka?

    1) DK lich cl biesy desy... <<< bm tc grunty raidy ... harras akoli....

    2) Dk gule lich desy <<< pare raidow i baty....

  2. #17
    firez-tm
    Guest
    Nazgul lol ?? nuke > all ew cl fiendy frosty

  3. #18
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Gdyby tak bylo to bym mial na north 100% vs orc.

    Powiem tak, CZASAMI wygrywam na orka...

  4. #19
    Patryk-PL
    Guest
    nazgul najlepiej graj ghoule fiendy xDD
    IMO dk lisz fiendy frosty (albo fiendy abo+2posagi) best na orka ;>

  5. #20
    Registered User BLUE_SYSTEM's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Poland - Bydgoszcz
    Age
    37
    Posts
    3,596
    HEh smiać mi sie chce jak niektore taktyki czytam Ud ma przejebane z Orkiem i tyle :P. No ale sporobuj grac CL + fiendy, tym creepujesz, pozniej Dk, z 2 statuty, i unikasz walki z orkiem, robisz Tier 3, Szał do ghuli, dorabiasz sobie z 4-5 ghuli, i masz wtedy jakies 5-7 fiendow, jakies wozki, moze desy albo abo, i go jedziesz. Bez tych Ghuli unikaj walki z orkiem, bo Cie zownuje riderami. Polecam Repki by Susiria

  6. #21
    firez-tm
    Guest
    hmm ogladnij gry dragona ;d on ownuje tym tylko jak trafisz na casina to ci 1 lose wbije

  7. #22
    Patryk-PL
    Guest
    cl jest sux... przy cialgym harrasie w którym nie mozna creepowac i zdobywac wiekszych leveli = sux
    po za tym dk ma zbyt maly lev na leczenie unitow wiec
    dk>wy xD
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 24th September 2007 at 06:49 PM. Reason: Brzydkie słowo :D

  8. #23
    firez-tm
    Guest
    looknij jakies repy a potem oceniaj ;d !! nawet hmm ktos tam gral cl vs grubby xD ale przegral cl dobry jest tylko ze teraz kazdy cie zjedzie jak nim grasz

  9. #24
    Patryk-PL
    Guest
    lucifer grał cl'em na grubbego i raz z fast expem
    (wtedy wygrał) ale imo cl jest strasznie (XD) sux (XD)
    po za tym dk sprawia, że pająki (innej opcji gry na orka nie widze) są szybsze i można je uleczyć :>
    ale prawda to prawda taki cl na 5 levelu z zuczkami to ownuje ridery jak chce ;>

  10. #25
    Registered User BLUE_SYSTEM's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Poland - Bydgoszcz
    Age
    37
    Posts
    3,596
    Quote Originally Posted by Patryk-PL View Post
    lucifer grał cl'em na grubbego i raz z fast expem
    (wtedy wygrał) ale imo cl jest strasznie (XD) sux (XD)
    po za tym dk sprawia, że pająki (innej opcji gry na orka nie widze) są szybsze i można je uleczyć :>
    ale prawda to prawda taki cl na 5 levelu z zuczkami to ownuje ridery jak chce ;>
    Obejrzyj Repki Pro Ud tym stratem i wtedy pisz ok ? Widziałem jak susi tym zagrał, i większość orków jechał, mowi tu o pro gamingu, a nie o tkim poziomie, i Cl nie jest sux, bo na orka jest 10x lepszy niż dk Pozdro^Poćwicz
    I mowie tutaj o stracie, ktory łatwo zastosować także na średnim poziomie, cl'em latwo obronisz push'a i szybko screepujesz lvl, a na tier 3 orka juz izi tym zjechać, no ale nie każdy to zrozumie Imo i tak Ork > Ud
    Last edited by BLUE_SYSTEM; 24th September 2007 at 10:52 PM.

  11. #26
    Patryk-PL
    Guest
    Obejrzałem i piszę...
    na poziomie pro to może i cl jest wystarczająco dobry ale na średnim i słabszym nie -,-
    przecież ork też myśli to drugi gracz i nie będzie klepał mass wivs i riderów tylko zrobi jakies 2-3 sw -,-
    po za tym ork ma zawsze o wiele szybciej techa niż ud... zanim ud zdąży zrobić zakopanie to hex poleci i co wycofasz pająka zamienionego w kroliczka?
    dk go przynajmniej uleczy -,-
    gram udekiem mam dużo gier i próbowałem i przynajmniej W MOIM WYPADKU cl jako pierwszy hero nie skutkuje ! (no wyjątek to tr na orka xD ale wyjątek potwierdza regule). Na mirrora cl też strasznie do bani jest...
    jedynie gdzie wole wziąść cl'ka zamiast dk to strat cl 2x crypt mass ghouli na huma na lt (hum tam ZAWSZE robi fe) :>
    pozdro i pokwicz

  12. #27
    Registered User BLUE_SYSTEM's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Poland - Bydgoszcz
    Age
    37
    Posts
    3,596
    Tak widziałem Twoj % Na takim poziomie jakim grasz to moze i tak, mowilem przeciez ze unikasz spotkan z Orkiem do czasu az bedziesz mial przewage, czyli te pare ghuli na przod, przed tym, to jak sie spotkacie to TP, i obrona, inaczej sie nie da. A zanim ork zrobi SW, to ud juz robi tier 3 najczesciej, i w tym czasie ma hero 4 CL, 2-3 DK jak dobrze screepuje A ork jak harrasuje To w lvlu nie bedzie za wysoko stał. Uwiez mi ze widzialem paru kolesi na incupie i innych turach ktorzy tak grali na orka, bo inaczej jest cholernie ciezko wygrac... Jak dobrze grasz to wystarcza Ci ghule + dk zeby zjechac orka, chyba ze zacznie masowac wivy, to mozesz wyjsc z gry, bo ud nie ma nic skutecznego na mass wivs

    Edit: Cl jest 1st hero po to, zeby szybko screepowac te lepsze creepy...

  13. #28
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Np na tr ja lubie brac CLa na orka, bo jade od razu te creepy z wardami LUB przy kopalni ;p

    Chłopcze powiedz jeszcze raz ze cl ssie to Cie pojade w 1v1 z 50% handicapem...

    Tak, widzialem tego repa w ktorym ud gral na grubbego CLem, ale niestety ork ma dispela :PP

  14. #29
    Registered User BLUE_SYSTEM's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Poland - Bydgoszcz
    Age
    37
    Posts
    3,596
    Właśnie o to mi chodziło, że Nazgul pytał o strata, a on prezentuje dużo wyższy poziom niż wy wszyscy razem tutaj :P

  15. #30
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Rus
    Age
    33
    Posts
    1,928
    Dobrze to skwitowałes.

    @Patryk-pl: Myslisz ze nie umiem grac udekiem na orka dlatego sie pytam o strategie? No lol ...

    Btw. to Twoje "pozdro pokwicz" zwalilo mnie z nog :P

Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates