Page 7 of 26 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 91 to 105 of 376

Thread: [FAQ] Jak zacząć grać na EuroBattle.Net

  1. #91
    Morcand
    Guest
    łączyło mni =e z jaką issna bramka NEW IP MI SIE POJAWIŁO i tam mnie łaczyło ale nie było mojego konta załozyłem nowe i pisało że błędne haslo

  2. #92
    Morcand
    Guest
    A chyba ide na orga tylko nie na europiejskim bo mam spierszony ja to pecha mam k*

  3. #93
    Morcand
    Guest
    ej mam pytanko odpowiedzcie fast pls mozna grac na xpamie jak sie orginalne plytu warcrafta i sie pisze ten cd-key co jest podany na tej srtonie czy musze miec pirata plyty i skopiowac cracka?? czy moze byc bez craka?

  4. #94
    THIS IS SPARTA ! Korozja's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Przemyśl PL
    Age
    33
    Posts
    1,465
    niby po polsku, a nie rozumiem co chcesz napisac...
    po pierwsze: nie pisz tyle postow pod rzad
    po drugie: masz oryginalne plyty, czy nie? ofc moze byc bez cracka, jesli tylko Ty tak chcesz
    Opisz jeszcze raz swoj problem, ale dokladnie i w ojczystym jezyku to moze uda sie cos doradzic
    No one's gonna save us now, not even God...

  5. #95
    Morcand
    Guest
    Mam orginale płyty warcrafta robie to co trzeba aby na xpama wejsc i lipa nie mozna połaczyć się z batttle.net ustawiwam tą bramkę którą trzeba i to jest mój problem nie moge na xpama wejść
    DA SIĘ SOĆ Z TYM ZZROBIĆ?

  6. #96
    BUBA4444
    Guest

    Exclamation

    JA mam taki problem: jak chcę odpalić tft pvpgn to wyskakuje mi błąd : Wrong war3.exe version (need v118)...
    Last edited by BUBA4444; 3rd November 2007 at 04:31 AM.

  7. #97
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by BUBA4444 View Post
    JA mam taki problem: jak chcę odpalić tft pvpgn to wyskakuje mi błąd : Wrong war3.exe version (need v118).
    lol ...v118 ?Masz patcha v1.21a i serwer instaler do tego patcha ?jesli nie zainstaluj te składniki i odpal W3TFT z ikonki która pojawi sie po zainstalowaniy serwer instalera.
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 28th October 2007 at 03:00 AM.
    Former ''Hacks Team'' member.

  8. #98
    dudol
    Guest
    moze mi ktos podac linka do server installera? ten podany w 1szym poscie tego tematu nie "charczy".

  9. #99
    BUBA4444
    Guest

    Arrow

    Quote Originally Posted by ALoNe MAsTer View Post
    lol ...v118 ?Masz patcha v1.21a i serwer instaler do tego patcha ?jesli nie zainstaluj te składniki i odpal W3TFT z ikonki która pojawi sie po zainstalowaniy serwer instalera.
    Zrobiłem wszystko na 100% .

  10. #100
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by dudol View Post
    moze mi ktos podac linka do server installera? ten podany w 1szym poscie tego tematu nie "charczy".
    Strona 6-ta w tym temacie, post numer 76 ... tam znajdziesz link do "server instaler"
    Former ''Hacks Team'' member.

  11. #101
    Skupcio
    Guest
    Boże dzieci. Na pierwszej stronie macie wszystko napisane !!! . Jeżeli nadal wam nie działa, to sobie wchodzicie tutaj [url]http://eurobattle.net/showthread.php?p=648549#post648549[/url]
    Przeglądajcie czasem forum a nie beczcie i nie piszcie po kilkanaście postów które wogóle nie mają sensu (dosłownie) i nie trzymają się kupy. Ja jak próbowałem grać na x-pamie to poprostu zrobiłem to co pisało na tych stronach i działa wszystko. Tak, że DZIECIOM NEO WSTĘP WZBRONIONY.

  12. #102
    kowal
    Guest
    Pomocy nie mogę sie połączyć z battel.net na początku po instalacji grałem sobie przez siec az tu wczoraj wyskakuje ze nie może połączyć sie z serwerem???

  13. #103
    Registered User
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7
    Czy mógłby mi ktos dać link pod ten specjalny installer(wersja en War3 Frozen trone). Gdy klikam na ten co podaliście wyskakuje mi komunikat cytuje:"Invalid Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator"

  14. #104
    Davliur
    Guest
    Cholera;/ oglądałem wszystkie linki! próbowałem wszystkich waszych metod! ZA CHOLERE NIE DZIAŁA!!!
    Jak miałem eng 121_a wersje ft i roca to dzialalo;/
    teraz jak se sciaglem pol wersje ft i roca 1.18 i spatchowalem do 121_a a teraz nie działa;(.. Pisze mi że Mozliwe że próbujesz połaczyć się z nieodpowiednim serwerrem battle.net blablablablabla...:| Pomoże ktoś INTELIGENTNY?

    //Edit:OK Działa! Dzięki wam!
    Last edited by Davliur; 2nd November 2007 at 04:12 PM. Reason: Działą!Yeea!

  15. #105
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by Davliur View Post
    Pomoże ktoś INTELIGENTNY?
    .................................................. ............ Co to ma byc ?

Page 7 of 26 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates