Page 6 of 26 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 76 to 90 of 376

Thread: [FAQ] Jak zacząć grać na EuroBattle.Net

  1. #76
    Morcand
    Guest
    zzachwile sie rozpłacze nie wiem jak to pobrać

  2. #77
    Morcand
    Guest
    Mam pobralem dzieki wam! obym tylko mógl grać

    Pozdro!

  3. #78
    Morcand
    Guest
    no mam pecha zrobilem wszystko dokładnie na 100% i nie chce mnie polaczyć jakies rady???

  4. #79
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by Morcand View Post
    no mam pecha zrobilem wszystko dokładnie na 100% i nie chce mnie polaczyć jakies rady???
    Tak mam kilka rad !
    1)przeczytaj server informations!
    2)Zacznij uzywać opcji (Edit)
    Teraz musisz zrobić dokładnie jak jest tu napisane >> [url]http://www.eurobattle.net/showthread.php?t=58850[/url]
    PS.Link do server instaler napewno działa ...

  5. #80
    Morcand
    Guest
    szuamklem to 5 razy i czytalem nie ma tego pliku H K E Y _ C U R R E N T _ U S E R \ S o f t w a r e \ B l i z z a r d E n t e r t a i n m e n t \ W a r c r a f t I I I
    nie ma go poprostu

  6. #81
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Momęcik ...twierdzisz ze tego => H K E Y _ C U R R E N T _ U S E R \ S o f t w a r e \ B l i z z a r d E n t e r t a i n m e n t \ W a r c r a f t I I I << nie ma w Twoim rejestrze ?
    Last edited by FLaMeSeeKeR; 21st October 2007 at 08:03 PM.

  7. #82
    invishackk
    Guest
    start (to z lewego dolnego rogu)- uruchom - [wpisz: regedit] i tam musi być, jak nie ma to nie masz zainstalowanego warcrafta ...

  8. #83
    Morcand
    Guest
    Ja mam orga w3 + dodatek ale chce wbic na Xpama wpisalem taki cd-key jak jest podany na waszej stronce to co musze zrobic?? nie mam tego pliku ale mam w3 zainstalowaane

  9. #84
    Morcand
    Guest
    Nie ma go tak dlaczego go nie ma??? warcraft jest idealnie zainstalowany na 150%

  10. #85
    Morcand
    Guest
    patrzylem jeszcze na temat WAŻne jeżeli nie mozesz polaczyć się z naszym serverem i tak pisalem zeby taki program sciagnac sciagnalem go i pojawily mi sie nowe bramki w w3 PVPGN jakies new IP i old IP laczy mnie z gramka NEw iP a z ta old nie laczy moge tam wpisac swoj nik ale pisze ze takiego konta nie ma

  11. #86
    Morcand
    Guest
    Jestem pweien ze tego H K E Y _ C U R R E N T _ U S E R \ S o f t w a r e \ B l i z z a r d E n t e r t a i n m e n t \ W a r c r a f t I I I jest popdobne K E Y _ C U R R E N T _ U S E R ale patrzylem czy tam nic dalej nie ma ale nie ma tylko to a tam nie ma battle.net

  12. #87
    Morcand
    Guest
    BAWQIE SIE Z TYM JUZ PARE DNI WNERWIA MNIE I COS MI Z europejskim serverem zrobili na org cd-key nie zbanowali ale nie moge wejsc na niego na wszytkie inne asia itp moge ale tam jest do dupy i chce na xpama to co rqadzicie ?????????????!

    HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

  13. #88
    Morcand
    Guest
    No zainstalwałem ponowie warcafta i dalej n ie chodzi i nie ma tego w rejestrze

  14. #89
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Dawno temu gosc wmawial mi ze nie ma u niego internet explorera ^_^ Ten wpis musi byc w rejestrze - podziekuj Billowi Gatesowi i Chrisowi Metzenowi.

    A jak nie ma to znaczy ze jestes wybrancem Boga, ktoremu windows nie dodaje wpisow do rejestru

  15. #90
    Morcand
    Guest
    to nie moge grać na xpamie ??? OMG!!! kiedys rok temu grałem bez problemu odpiszcie jeszcze coś

Page 6 of 26 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates